29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • PhantomAss
    #16966
    a 4magos cpu-t jobban szereti?
    (32bites win7-en próbáltam)
    illetve a kérdés igazából arra vonatkozik, hogy a win7-et abszolút nem szereti?
  • Lacusch69
    #16965
    XP 32bit egy másik partícióra...
    A hasonló gépemen stabilan fut 40-50 fps között, a videokártyám ugyan erősebb (GTX460), de nem ad számottevően több fps-t a 8800GT-hez képest. Viszont majdnem mindent max.-ra lehet tenni...
    Ebből következik, hogy a játék a mi esetünkben CPU limites, ill. az oprendszered nem szimpi neki.
  • whiteskull
    #16964
    Én arról a csattanásról beszélek ami a "K.... i.... f...." felkiáltás után szokott jönni. :)))))
  • Papa01 #16963
    Valószínűleg az a probléma, hogy 2magos cpu-t használsz 64bites OS-el. Sajnos ezt nem szereti a ROF. :(

    @ Zsolti: Ááá, nem az. A csattanás amit hallasz, Katika önfeledt tapsolása, amikor mondom neki, hogy "Na megint elkaptam Zsoltit!"
  • PhantomAss
    #16962
    hali
    srácok feltettem a demót, de akármit csinálok nagyon szaggat, szinte játszhatatlan
    tök mindegy hogy full grafikán vagy low-on futtatom, ugyanolyan
    van esetleg vmi ötletetek min kéne állítani?
    (e8400~3.6ghz, 4gb ram, gtx260, 1920*1200, win7)
    amúgy más játék nem igazán akasztja meg, de mint írtam itt az a baj, hogy hiába veszem le teljesen low-ra, amellet hogy marhára ronda lesz, ugyanúgy szaggat...
    köszi előre is ha van tippetek...
  • whiteskull
    #16961
    No meg a csattanást is hallom ilyenkor, ami a nyakonvágástól származik. :))))

    Nagy terrorban élhetsz te otthon. :DDDD
  • Papa01 #16960
  • whiteskull
    #16959
    Igen. Ezekre visszagondolva, mindig mosolyognom kell. :))))
  • Papa01 #16958
    lelövésem
  • Papa01 #16957
    És ezzel párhuzamosan akkor most idézd fel magadban valamelyik lelövése utáni cifra mondatomat..
  • whiteskull
    #16956
    Ezt szeretem itt.

    Ezt az áldozatkészséget, és önzetlen segíteni akarást. :DDD
  • sakkay
    #16955
    Köztudott mekkora zseni vagyok a műszaki dolgok terén...gondoltam segítek, a rászorulóknak..
  • Relax99
    #16954
    Köszönöm a segítőkész kommenteket sakkay
    Be voltam ám szarva, hogy eltávozott az örök vadászmezőkre, de végül életre kelt, közbe még a wifimet is feltörték, csak, hogy még jobb legyen a délutánom
  • brendon566
    #16953
    vagyunk :)
  • Papa01 #16952
    Urak, 20 perc múlva röppenés? :)
  • sakkay
    #16951
    Egy vödör víz,legalábbis kutyáknál használ..állítólag..
  • sakkay
    #16950
    És nagyon fáj neki?
  • Relax99
    #16949
    Valaki otthon van windows mobile témában?, updatelni akartam a htc unim, crashelt a telepítő win7 optimalizáció sucks és bennragadt bootloaderban
  • Zair #16948
    Daft Punk rulez.
  • sakkay
    #16947
    Igen pont arra gondoltam, amikor írtam , hogy nem kevésbé veszélye..ahogy ők csinálták.
  • Papa01 #16946
    A siklóernyősök is amikor "leborítottak", majd nagyon intenzíven süllyedtek, majd a szikla mellett ép hogy... nem semmi.
  • sakkay
    #16945
    Én meg azt néztem, hogy mivel emelkedni nem tudnak,csak a zuhanást lassítani(ami úgy nézhet ki mintha emelkedne) ha elba*sza a szükséges magasság süllyedés ívet, esélye nincsen. Főleg ha "kanyonba megy"
  • Papa01 #16944
    Az a durva, hogy néha azt hittem nekirepülnek a fáknak... nagyon kemény.
  • sakkay
    #16943
    Igen igen..én láttam már nagyon kemény gyerekeket nagyon-nagyon félni,(mondjuk nem csak ejtőernyős ugráskor) és ha lett volna tükör, sok esetben biztosan eggyel többet is láttam volna.
    Az viszont nagyon igaz, hogy a bátorság, az akaraterő és ezek keveréke van meg az átlag "kemény" srácokban...oszt' néhány esetben ott van az a bizonyos harmadik összetevő, amit sokféle képen hívnak, pl. nem normális'.
    Az extrém sportokat űzőket meg sima' drogosnak is lehet nézni, csak ők adrenalinnal tuningolják magukat.(persze a hasonlat csak félig komoly)
  • Solt
    #16942
  • Papa01 #16941
    Azt hiszem én zuhanás közben szép hosszú barna csíkot húznék.. :D
  • whiteskull
    #16940
    Bátorságból hány évet kéne összerakni, hogy egyszer fel mer menni? :))
  • Papa01 #16939
    Max. a videó megnézésére.. :D
  • Gascan #16938
    mondjuk ha két évi fizumat félretenném lehet mehetnék egy kört :D
  • Gascan #16937
    tanári fizetés nem futja ilyenre? :D
  • sakkay
    #16936
    De keményen nyomják. Hihetetlen érzés lehet...a 2. vidi. Amúgy az első, ahogy a srácok nyomták, nem kevésbé veszélyes, ha nem is olyan látványos.
  • Papa01 #16935
    Ez egy nagyon jól összerakott videó, bekerült ez is a nagy kedvencek közé, köszi! :)

    Irigylem ezeket az embereket! :)
  • brendon566
    #16934
    Igen jó, bár én ennyire nem bíznék az ernyőben átgondolva ott a szirteknél könnyen elkaphatná egy áramlat, bár így elnézve nem tűnik rizikósabbnak mint a sima sielés...

    Ezt nemrég azil topikban láttam, "kicsit" veszélyesebbnek látszik, de baromira tetszett. És a zene is jó :)
  • Papa01 #16933
    Életem egyik legjobb repülős vidije... nagyon tetszik.
    Csak a zene elég kretén...
  • Rolo3
    #16932
    Imperial War Museum London mivel ott él öcsém.
  • whiteskull
    #16931
    Köszi! :)

    Csak meg lett. :)))
  • Papa01 #16930
    Lehet, el kéne menni megnézni.. :))
    @ Zsolti: Gratula a helyezésedhez! :)
  • Solt
    #16929
    Ma jó napom van... legyen! :D
  • Gascan #16928
    attól még igazam van :D
  • Fokker
    #16927
    még C=64-en meg volt a Tron játék, olyan motoros volt, mint a film elején. ezt a filmet tényleg moziban kell látni, lehetőleg 3D-ben, mert akkora hangulata van, hogy azt nem lehet leírni! a zenéje valami frenetikus. annyira nem rajongok a gépzenéért, de Daft Punkék nagyon odatették magukat. a zene, a látvány, a sztori; mind hibátlan! ilyen SF filmet sem csinálnak minden nap. egy kis ízelítő a zenéből(basszust felnyomni!):