29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #17046
    Igen , ez igaz... de szerintem nem törekednek a max hűségre, mert akkor lenne "mindent visz" gép.. :)
    Pl, a Dolphin sokkal jobb lenne, mig a Pfalz-ok és Albák sehol... Mondjuk a PXII-es tényleg alul van modellezve...
    No, igazad van, nagyon is! :)
  • sakkay
    #17045
    Pl. sokszor vettem védelmembe az f7. de azért az a lóláb nagyon ott van.. nem véletlen , hogy a dr1. gyártását leállították 18-ban azért , hogy minél több f7 legyen. Persze lehet magyarázni ezt sok mindennel, (de tényleg én is sorolhatnék párat , hogy miért lehetett)
    de egy biztos..ha a ROF-ban lévő modell alapján repültek volna, hát nem a dr1 gyártását állították volna le...az tuti.
  • sakkay
    #17044
    Engem nem érdekel ha újra kell tanulni mindent, de realitás felé javítanak. Sokszor beszéltük , hogy néhány helyen azért kilóg a lóláb.
  • Papa01 #17043
    Damage Model Gondolhattam volna.. :D
  • Relax99
    #17042
    ok, akartam én is mondani, csak aztán el is felejtettem
  • DummyBoy
    #17041
    Semmiféleképp nem is kértem volna többet (4870-esek ebben az árban mennek ... ) :) Csak nem akartam ezzel terhelni a fórumot :)

    Legyen a többi privátban, ok? :)
  • Relax99
    #17040
    Torrentról talán

    @ Dummy: Hát ehhez hasonló hibám volt már a 8600nál is csak, ott vízcsepp szerűvé váltak a pixelek
    Hát én 25k-nál többet nem is tudok és nem szeretnék rá szánni
  • Gascan #17039
    megvan valakinek a DCS A10?
  • DummyBoy
    #17038
    FM: Flight Model
    DM: Damage Model

    :)

    Relax@:

    Semmit sem csináltak vele, úgy néz ki régi drivergond lehetett ...

    A problémám az volt vele, hogy néha bekapcsolás után ha elindítottam valami játékot vagy benchmarkot akkor artifactok jelentek meg a grafikában ... amik egy restart után eltűntek (Olyan szinten hogy volt hogy 3 napig csak stresstest ment a gépen, és nem történt semmi ...)

    Itt egy kép:

    Hiba képpel ...

    Leveleztem az MSI supportal, ők sem tudták megoldani (Nekem ugyan időközben sikerült :) ) de azt írták, küldjem vissza garanciába, és cserélik ...

    Én meg vettem új kártyát közben, ezt meg félretettem, hogy majd ha új HW-t akarok venni akkor legariztatom, és beszámíttatom ...

    Gariztatás megvolt, de úgy néz ki az új drvierekkel nem jött elő a gond ... szóval öngól volt :)

    Még van gari a kártyára (öszesen 2 vagy 3 év, most nem emlékszem pontosan ...) ipon-ba, első tulaj vagyok.

    MSI 4870 1GB

    Árat pedig megbeszéljük :)
  • whiteskull
    #17037
    Hát max újra kell tanulni velük a repülést. :)))

    Nem lesz unalmas. :)))
  • Papa01 #17036
    Ennek örülök, csak nehogy nagyon belenyúljanak a gépek rep. modelljébe.. :)
  • whiteskull
    #17035
    Legalább lesz valami március végére is. :)))
  • Papa01 #17034
    Urak egy ilyen postot találtam, a DFW érkezésével kapcsolatban Jason-tól:
    Sometime in March guys. I said earlier that we had to re-program all the FM and DM for piloted flight that delayed it's release.

    Az FM mi akar lenni? Flight Modell? Ha igen, bele sem merek gondolni mit jelenthet ez a mondat...
    A DM, pedig vajon Death Match?
  • Papa01 #17033
    Szuper, köszi szépen!
  • sakkay
    #17032
    Jó az ilyenekről tudni nem igaz?
  • Papa01 #17031
    Megy a host kedves Urak! :)
  • Papa01 #17030
    Sakkay mester, EZT a topic-ot nézd!! :)
  • Papa01 #17029
    Köszi a részletes magyarázatot! :)
  • Relax99
    #17028
    Na ha hazaér apám majd megkérdezem neked hogy is mennek az ilyen dolgok
  • sakkay
    #17027
    A mögötte lévő rányúlt az elsütő billentyűre, és a lőporgáz,(meg néhány kisebb repesz a vak lőszer lezárásából, ha nem volt szerencséje) vitte le s barettot.
  • Papa01 #17026
    Szerintem a mögötte lévő fegyvere sülhetett el...
  • brendon566
    #17025
    Ááááá, ez kegyetlen, először le sem esett csak lassításnál...de hogy szinte meg sem rezzen, utána meg mintha semmi nem történt volna.
  • Papa01 #17024
    Úúú, köszi ide írok be!
  • Papa01 #17023
    Köszönöm, olvasom! :)
  • Papa01 #17022
    Komolyan, de így még nem szopattak... Aszongya' : Nyugodjak meg (Simán letegez), 5.,6. alakalom után cserélik a telót...
    Meg hogy,igen ebből a készülékből kaptunk hibás sorozatot...
    Kemény...
  • sakkay
    #17021
    Na itt is van.
    Le is szűkítettem neked Papa.
  • sakkay
    #17020
    Most néztem meg a nemtom' milyen hivatalos garancia oldalon, törvény paragrafus stb...ott olvastam.
    Papa , én a helyedben k*rvára kiverném a palávert.
  • Solt
    #17019
    Nem egészen... 15 nap alatt "törekedniük" kell a javításra. Ez elég gumi megfogalmazás. A lényeg, hogy ennek a duplája után a bíróság már a javadra ítél... ez a gyakorlat. Tehát a 30. nap után már lehet az asztalra csapni, hogy lóvé vissza...
  • Papa01 #17018
    EZT nézzétek!!! Durva!
  • Papa01 #17017
    Én úgy tudom, 2 hónap után kérheted vissza a pénzed...
    Ellenben a következő eset történt velem, hátha tudnál/tudnátok segíteni...

    Szóval vettem egy mobilt karira, a páromnak, sajnos a kamerája rossz volt, és mivel 3 napon belül vettük kicserélték.

    Sajnos az új készülék az első üzem szerű töltés után (3-4 nap), az aksija rendetlenkedni kezdett úgy, hogy egy napot sem bírt ki, lemerült.

    Visszavittük, és szervizbe küldték. Onnan 2 hét múlva vissza, h semmi baja sincs.
    Persze ugyanolyan fos volt. Vissza is vittük, hogy cseréljék ki. Erre azt mondta csajszi, hogy ez a gyártó hibája, nem a szolgáltatóé, ezért nincs csere. Mondtam, hogy gondolja, mert hát így nem használható a teló.
    Mondtam, neki, hogy én nem a gyártótól, hanem a szolgáltatótól vettem a készüléket... nem nagyon érdekelte..
    Erre mondta, hogy annyit tud tenni, hogy újra szervizbe küldi. Újabb két hét, majd vissza jött a teló, hogy semmi baja...
    Szerintetek, mit csináljak?
  • sakkay
    #17016
    Megnéztem...max15 nap szerviz, aztán vagy meg van javítva,esetleg adnak egy ugyanolyan újat! ,vagy visszaadják az árát..
  • sakkay
    #17015

    Micsoda , mikor volt ez? Mindjárt utána nézek , hogy megcsinálhatják-e ezt.
  • sakkay
    #17014
    Líbiában az öreg Khadafi jobban tenné ha elhúzna, mert nem kell neki öngyilkosnak lenni, elintézik neki mások.
    Szomorú , hogy (a) (ha régi terror párti énjét 2003 előtt nem nézzük) az öreg bohóc így , ilyen kegyetlenül, saját népét irtva fejezi be. Merthogy befejezi, az biztos.
  • Papa01 #17013
    Nekem egyszer 2 2hónapig gariztatták egy VGA-mat. Remélem, neked nem lesz több 2 hétnél.. :)
  • sakkay
    #17012
    A fél éves 5770 40% ventilátor teljesítmény fölött, szép lassan elkezdett kerregni, ami olyan kerregésig folytatódott, ami már embertelen.
    Amint megszűnt a munka, visszaállt a néma csend(40%alatt). Szóval visszavittem, 2 hét. Az se baj ha mást tudnak csak visszaadni.
  • Papa01 #17011
    Még nem tudom, de szeretnék lenni! :)
  • Solt
    #17010
    Nincs mit... szólj, ha elakadsz...
  • Lacusch69
    #17009
    Húúú, köszi szépen!
    Ha lesz időm, hét végén elszórakozgatok vele!
  • Rolo3
    #17008
    Mikor leszel?
  • Papa01 #17007
    Oki! :D