29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #17086
    Fincsi volt! :) Sakkay, remélem hamar rendeződik a VGA-d! :(
  • 2Pete
    #17085
    Jó volt, nagyon!
  • brendon566
    #17084
    :D:D:D:D
  • sakkay
    #17083
  • brendon566
    #17082
    Ez már nagyon kellett. :)
  • Papa01 #17081
    Lövök egy ki szercsit Urak! :)
  • brendon566
    #17080
    Azért remélem este is lesztek
  • Papa01 #17079
    Megy! :)
  • 2Pete
    #17078
    Mikor indul?
  • Papa01 #17077
    OFF: De szigorú EZ /ON a kép.. :D
    Felismeritek ugye? :)
  • Papa01 #17076
    Én korábban írtam befürödtem a fülessel, mert én vezeték nélküli fülest szerettem volna. Nagyon zavar amikor a vezeték befeszül. Vettem is egy mikrofonos BT fülest jó pénzért (Azt mondták online játékra oké lesz.) Csak mint utóbb kiderült a BT egyszerre nem képes mikrofonként és fülesként is működni.. (Nem értem miért) Azóta én jegeltem ezt a kérdést.. :) Vettem egy fost 3k-ért.

    Stat, igen rémlik is valami fórum, azt keresem.. :)

    Ha indítok szercsit ki jönne? :)
  • sakkay
    #17075
    Írni kéne' 777-nek ,hogy az egyéni gép statban' is különböztessék meg a offline, és az online statot.
    Ja, és olvastam az előző hozzászólásomat, az tanácskérés lenne , csak nem raktam "?" jelet.
  • Papa01 #17074
    Nagy gyerekek, én innentől magasról szarom le a statot.. Azért felháborító, hogy ez a =J13=Aleksey ufa leelőzött a Pfalz stat-ban. Eddig sehol nem volt, majd jön a nyomoronc 112.33 KD-jével, amit persze offline hozott össze, egy hónap alatt, mert ugye online tök béna. (0.42) Ezért teljesen felesleges a verseny szellemet fent tartani. Én a kezdetektől csak online repülök, és igyekszem jobb lenni és szerintem ez így egy hatalmas csalás.
    Uff!
  • Papa01 #17073
    A tegnap nekem is kimaradt... :)
  • sakkay
    #17072
    Múltkor azt hiszem itt beszéltétek , hogy milyen fejhallgatót(5.1) érdemes venni. 10 ezer forint alattiban is van különbség, vagy ott mindegy.
    Az a baj , hogy általában fejhallgatóban repülök, (sztereó) és hát nagyon zavaró , hogy nem igazán irányból jön a hang.
    Már igen kivan a ...,hogy nem repülhetek.
  • Papa01 #17071
  • Relax99
    #17070
    Kösz a repülést mindenkinek, kiváltképpen Zsolti bácsi, nagy élmény volt
  • sakkay
    #17069
    Azt is, igen.
  • Rolo3
    #17068
    Hali! Lesz ma valami srácok?
  • Papa01 #17067
    Háát igen.. Ő Fokker VII-el repült, nem?
  • sakkay
    #17066
    Főleg az első világháborúban. Persze ott is voltak szerencsések, pl. Gőringmekkora szerencse mi? A 2.vh. tevékenységét nem igazán csípem...Galland sem igazán csípte.
  • Papa01 #17065


    ---

    De azért milyen döbbenet, hogy a nagy ászok többsége nem élte túl a világháborút..
  • sakkay
    #17064
    Aztán ki is lőttem a romantikát 2011-ben. Érzem is , hogy sok volt
  • sakkay
    #17063
    Nem tudom miért, de megnyugtató ez a tanulmány..valahogy így olyan romantikusan igazságosnak' tűnik..mármint, hogy nem pilóta lőtte le.
  • sakkay
    #17062
    Aha..reméltem pár hét, mert március közepén jön ki a Shogun total war ,a hónap végén meg az il2 cod..igen sűrű lesz így.
  • Papa01 #17061
    Valamikor március, időpont nincs, szerintem a szokásos: A hónap utolsó péntekje.. :)
  • sakkay
    #17060
    A 18. folt-ra mit mondtak március melyik részére ígérték? Vagy semmi konkrét mi?
  • Papa01 #17059
    Én úgy értettem globálisan , 1.018.. :) Vagy csak a DFW lett értve? :)
    EZ a topic.
  • sakkay
    #17058
    Én meg teljesen be lelkesültem.
  • sakkay
    #17057
    F*sza.
  • brendon566
    #17056
    Mivel korábban mondta, ezért azt gondolom,hogy már tapasztaljuk...de lehet h kövivel jön passz, de már megvan az biztos. Énis csak próbálok rájönni mit jelenthet...
  • sakkay
    #17055
    És ez mit takar? Mármint mit változtatnak akkor? Ja, és mikorra?
  • Papa01 #17054
    Nagyon ki szeretném tanulni, ellenfélként valóban utálom! :D
  • brendon566
    #17053
    Te utálod tudom:) de nyilván arra való és meg van a varázsa mindkét félről, még ha húzza is az időt (ha meg kergeted km-eket aztán úgy vagy vele h hagyod landolni és visszjön akkor féreg) de ritka...
  • brendon566
    #17052
    Valós fizika...hát lehet jobban lehetne párosítani a két oldal gépeit erőviszony alapján,én nem bánnám. De azt írja csak a multiseaterek miatt csinálták, sztem nem lesz változás.
  • Papa01 #17051
    Tény, ha bnz géppel nem bnz-nek, akkor esélytelen.. :))
  • brendon566
    #17050
    Tegnap mentem egyet XII -es ellen...kb először pályafutásom alatt.
    A pilóta tapasztalt volt leszállás közben hátulról jött, nem lőtt mert azt hitte leszállok. Visszaemelkedtem aztán aztán kezdtük, semmi extra de mintha egy SE5 ellen mentem volna. Nem tűnt rosszabbnak. (camel-ben voltam)
    Végtére is volt egy szerencsés lövésem felfelé és megsebesült, nem tudta folytatni, így közölte, hogy feladja. De ha nem sikerült volna akkor a lecsapásai biztos bejöttek volna egyszer...
  • Papa01 #17049
    Szerintem a D2-esek Erősen túl vannak modellezve. (Fáj ezt leírnom.)
    D3: Alul modellezett, az nem lövi le aki nem akarja.
    D5: Szerintem rendben van olvastam, hogy oldalkormányra fürge volt, és bár a vége felé elavulttá vált, 18-ig gyártották. Ezt az elavultságot jelzi is a Pupok, Trvék, Trik ellen..
    PfalzD3: Ezzel nem értek veled egyet.. :)) Szerintem úgy repül ahogy kell.. zuhanni nagyon jól zuhan, viszont lassú, és hajlamos eldobni a sebességét, nem fordul valami jól.

    FookerD7 : Rettentően alul modellezett.. Szégyenletesen. Elvileg nagyon jó gép volt.

    Dr: Túl modellezett: Még a d7f sem tud ellépni tőle, pedig lassú gép volt. Nagyon.

    Tri:Alul modellezett, a P3D képes lefordulni jobb napjain..
    Dolphi, DH2,PD12: Nagyon alul modellezettek...

    Én kb így látom.. :))
  • sakkay
    #17048
    Az a baj Papa , hogy így is van...sőt. Szerintem így most rosszabb, mert egy csomó gép nem élethű, és ráadásul így is megvannak a csúcs ragadozók.
  • sakkay
    #17047
    Szerintem a Camel tökéletesre sikerült, teljesen úgy repül, ahogy azt lehet olvasni. A dr1 sem rossz, bár ott már pár paraméter nagyon gyanús,és (szerintem) se5 is nagyon reális. Az Alba' sorozatban már nagyon komoly kételyeim vannak, mivel nincsen támpont, nemtom' melyikkel a legnagyobb a gond. A Pfalc,totál nem egyezik (továbbra is szerintem) a neten elérhető infókkal, de talán a legjobban elcsalt gép a szerencsétlen Pfalc d 12...mondom ezt úgy , hogy nincsen meg...de nem is repüli senki, a leírások szerint pedig kiváló gép volt.