29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Solt
    #17489
    Egy 6970-n azért már érdemes elgondolkozni... :)
  • Papa01 #17488
    Akkor szerinted, még egy évet érdemes még egy évet várni a komoly teljesítmény különbség legyen? :)
  • whiteskull
    #17487
    Megnéztem. :)))

    Igaz fogalmam sincs, hogy melyik lehetett, de a biztonság kedvéért az összes fényeset megnéztem. :))))
  • Solt
    #17486
    Ááá... generációnkét 20-25% ugrás van kb... :) 4870/90 után jött az 5870, azt meg váltotta a 6970... :) A 6870 kb az 5870 szintjén mozog... :)
  • Papa01 #17485
    Csak? Azt hittem vagy duplája, de legalább 50%.. :D

    Köszi a választ! :)
  • Solt
    #17484
    Kb 20-25% a különbség... nem sok értelmét látom. 6950 lenne a minimum, amin érdemes gondolkoznod... ott már van kb 40% különbség...
  • sakkay
    #17483
    Oté.
  • Solt
    #17482
    Maradjunk ennyiben... én nem vagyok pap, nem tisztem a hittérítés... részemről abban hiszel amiben jól esik!

    A "nem értem mit nem értesz" című mondatot akár én is írhattam volna neked... már, ha megnézted amit linkeltem...
  • sakkay
    #17481
    2.
  • Papa01 #17480
    Ebben a topic-ban a 11. HSZ-en hangosan felröhögtem, még rám is néztek a hallgatók! (Előtte olvassátok el a topic címét!)
    Az állatja! :D :D
  • Papa01 #17479
    Urak, egy 6870 mennyivel gyorsabb mint az én 4890-esem? Vajon a ROF mennyire érezné meg a cserét?
  • whiteskull
    #17478
    Az lesz a legnagyobb csillag? :))
  • sakkay
    #17477
    Nézzétek az űrbázist, ma látható lesz szabad szemmel is.
  • whiteskull
    #17476
    Az ilyen friss időben az nagyon egészséges. :)))
  • whiteskull
    #17475
    Csak nehogy háttal üljek a joy elé. :)))))
  • Papa01 #17474
    Én nekem még 1,5 felügyelet, 45 perc utazás, 15 perc séta. :))
  • Papa01 #17473
    Persze, én is örülök, h mennek a dolgaim... ez alap. :)
  • whiteskull
    #17472
    Bár éppen most tudtam meg, hogy mindjárt vége a napnak. :))))
  • whiteskull
    #17471
    Elképzelhető. Bár mostanában nagyon sok lett a meló hál istennek. :)))
  • Papa01 #17470
    Pont egyszer nem jött ki a lépés.. pedig most simán beérhettelek volna!! :D
    CS-P lehetséges? :)
  • whiteskull
    #17469
    Nem hiszem én sem. Még itt bent robotolok ( :-) ) , meg elég nyúzott is vagyok alapból. :)))
  • Papa01 #17468
    Este leszel? :) Én szeretnék, de nem valószínű... fél kilencre érek haza.
  • whiteskull
    #17467
    Na ja. Az sokba nem kerül. :)))
  • Papa01 #17466
    Tudod, a remény hal meg utoljára! :D Bizakodom, hátha..

    Gascan, akkor mindketten megdöbbentünk.. :)) Igen, én is a fizikára gondoltam.. :)
  • whiteskull
    #17465
    Csak nyugalom. Hónap végéig csend lesz. :))))
  • Gascan #17464
    a fizikában az a szép, hogy ha elhiszem ha nem attól az még úgy van... inkább engem kéne megdöbbentsem hogy informatikusként te nem hiszel neki :)
  • sakkay
    #17463
    Ja..azt hittem van valami konkrét.
  • Papa01 #17462
    Lassan egy hónapja előrendelhető a felderítő.. gondoltam, hátha.. :)
  • sakkay
    #17461
    Ígértek valamit péntekre Papa? Esetleg a patch?
  • Papa01 #17460
    Az NG-én láttam, egy dokumentum filmet erről, ahol mérnökök, fizikusok vezették végig az történteket.. remélem megtalálom! :)

    De azért ha a 700-800km/h sebességgel bevágódik egy Boeing.. háát.. engem megdöbbent, hogy Te ilyeneket elhiszel.. (Nem bántásból, tudod.. :))

    főleg, hogy a szemtanúk egybehangzóan számoltak be robbanás sorozatokról...
    Azért ez sem egy hiteles forrás.. :)
  • sakkay
    #17459
    A második nagyon szépen megmutatja milyen a mai aktuális helyzet Afganisztánba, és mennyire bonyolult.
    Ja, és erről annyit , hogy a civilek irtása folyik. Az az orosz időkben volt.
  • sakkay
    #17458
    Gondolom nem nagyon olvastad el.
    Mert ha igen, nem értem mit nem értesz.
  • sakkay
    #17457
    Mint látjátok az IGAZI! elemzők nem mindig elfogultak, és csak kis részük zsidó Moszados. Ja , hogy szürke, meg kemény mint egy kínai műf....? Ez a való világ nem a youtube.
  • Solt
    #17456
    Én nem kívánlak meggyőzni... ha neked logikusak a történtek, ám legyen. Nekem nem azok, millió okból. És ezen az sem változtat, ha még 100 db kérdőjelet kiteszel...

    Több érv szól a megrendezett történet mellett, mint ellenne.

  • sakkay
    #17455
    És akkor a mai valóság Afganisztánból itt.
  • sakkay
    #17454
    Na egy kis realitás...legalább kronológiai szinten.
  • sakkay
    #17453
    A torony méretei olyanok(voltak) amit mi nem is tudunk elképzelni. A robbanások is millió dologtól lehetnek, gázvezetékek központok, sűrített levegős tartályok...ezer dolog . Az, hogy a kerozin nagy része elég(és eközben nem okoz strukturális károkat az hol logikus? Továbbá ne akarja már megmagyarázni valaki , hogy félezerrel belecsapódik egy óriásgép a toronyba,(aminek a központi szerkezetét védő tűzálló" anyagok már rég nem érték el az amerikai biztonsági szabvány szintet) és azt kell magyarázni miért dőlt le????????????????????????????????????????????????????
  • Solt
    #17452
    Na igen... az úgynevezett szakértők ugye? :) És persze tételesen... és persze aki mást mond, az áltudományos... mintha csak a magyar történelemről beszélnénk... de legalább ismerős számomra a szitu! :)

    Becsapódik egy repülő egy épület 7x emeletébe... a becsapódáskor a kerozin java része elég... majd egy óra füstölés után az épület a szabadesésnek megfelelő sebességgel a romjaiba dől.

    Mindezt úgy, hogy tűzoltók ( nem laikusok ) állítják, hogy robbanás sorozatokat hallottak...

    Ha ez így neked kételkedés nélkül lemegy a torkodon, ám legyen... :)
  • sakkay
    #17451
    Repülőkről is beszélgetünk???
  • sakkay
    #17450
    Ja. Mi a csudáért csodálkoztok azon, ha épít valaki egy tornyot azt mondja tuti megbír mindent.....Titanic története megvan? Ismerős?