29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • whiteskull
    #17569
    Szerintem nagyobb felbontásban szélesebb szögekben látsz, ami a közeli légiharcban nem hátrány. És a Rof-ban sokkal több dogfight van, mint az Il-2-ben. :))
  • sakkay
    #17568
    On.
  • sakkay
    #17567
    Off..most jön ki 15-kén a Total War széria legújabb darabja(shogun2) ha esetleg valakit érdekel.Itt.
  • sakkay
    #17566
    Hm...ki-bekapcsolva is nézted gondolom...sajna nem tudom megnézni itthon, mert csak jövő héten lesz kártyám.
  • Papa01 #17565
    Track nélkül, fixen áll minden... :))
  • sakkay
    #17564
    Mármint nem mozog!? Az fura, mert nálam keményen elmozdul, a komolyabb manővereknél.
  • sakkay
    #17563
    Valószínű ez azért lehet mert régi progi'.De ez sem biztos. Én azt figyeltem meg , hogy alacsonyabb felbontásnál persze nagyobbak a távol felbukkanó célok, de sokkal kontúrtalanabbak, így egyből nehezebb észrevenni amint nem sima háttér előtt vannak, és sokkal! nehezebb az azonosítás. Ami persze nem fontos ha ikonokkal játszod.
  • Lacusch69
    #17562
    "Amúgy szerintem nyilvánvaló- minél nagyobb a felbontás, annál hamarabb veszel észre dolgokat-ami ebben a műfajban nem hátrány."

    Il-2-ben biztosan nem így van.
    Ott a legoptimálisabb az 1024x768.
    Sőt tudok olyat, aki a mai napig 800x600-ban játszik vele, mert így a még távolabbi gépek is könnyebben észlelhetőek.
  • Papa01 #17561
    Kipróbáltam, bekapcsolva nem történt semmi, a fülkében.. :) Mi lehet ez a
    "shake in cockpit"?? :))
  • Papa01 #17560
    Egy bolt így hirdeti a G940-est:

    Műterheléses Botkormány- Ipari kivitel, szimuláció- Valósághű, kettős gázkar- Speciális gombok a gázkaron- Kormányzópedálok lábfékkel- Egyszerű rögzíthetőség- Extrém durva élmények- Vérprofi kialakítás, minőség
  • Papa01 #17559
  • sakkay
    #17558
    Igaza van Papának. Természetesen minél nagyobb a monitor, annál nagyobb felbontás szükséges.(mondjuk a magam 19-es monitoromnál ez 1400-900-at jelent) Amúgy szerintem nyilvánvaló- minél nagyobb a felbontás, annál hamarabb veszel észre dolgokat-ami ebben a műfajban nem hátrány.
  • Papa01 #17557
    Háát, én nem ezt éreztem, amikor 22"-ra váltottam, hidd el, Neked is tetszene, ha kipróbálnád. :)
  • Relax99
    #17556
    1024x768, a 8600-nak 1280x1024 a max de azt olyan szörnyen nem szereti, de annál nagyobb felbontás szerintem nem is szükséges
  • Papa01 #17555
    Értem, köszi, megnézem! :)
  • sakkay
    #17554
    Ja, ja. Értem. Az effektet úgy tudod ellenőrizni, ha mondjuk kikapcsolod, és csinálsz egy sima bukfencet" és végig az irányzékot nézed(és persze nem mozogsz). Ha látod hogy elcsúszik manőver közben, majd a végén visszaáll, akkor nem azt jelenti amire én gondoltam. Ha mozdulatlan marad, akkor viszont igen.
  • Papa01 #17553
    Nem úgy értem, track-el ha a fejemet mozgatom, simán előfordulhat, h nem lesz síkban a célzótüske, nem jó helyre célzok.. :)
  • sakkay
    #17552
    Na akkor valami gáz van a beállítással Papa! Azért ha mozdulatlan vagy ne nagyon mozogjon!
  • Papa01 #17551
    Az a baj a Track miatt alapból izeg mozog minden.. :)
  • sakkay
    #17550
    Én csak gondoltam , hogy ez lehet..realitás szempontból hagytam bent, habár a d7f amúgy is nehéz a célzás szempontjából. Viszont nem ellenőriztem.
    Amúgy könnyen meg tudod nézni, ha elmozdul a nézet a irányzékról...
  • Papa01 #17549
    Na, akkor mindjárt megfogadom Zsolti bácsi tanácsár, és nyitok egy üveg bort.. miért mindig én vagyok szívóágon?? :)) Köszi, hogy megnézted! :)

    @ Sakay: Amiatt kapcsoltam, ki mert a Track próbálom most állítgatni.. ha bezavar nincs maradása.. :) Érdekes mondjuk, nekem nem tűnt fel... Neked/Nektek?
  • sakkay
    #17548
    Ja, mindegy most nézem tir5.
  • sakkay
    #17547
    Én szerintem az az az () effekt, amikor a g erő, és a manőverek hatására , mozog' a pilóta, tehát kicsit imbolyog a nézet manőverezés közben. Alapvetően nehezíti pl a célzást, hiszen ha te nem is mozogsz fizikailag , virtuálisan igen , és neked kell kalibrálni ezt. Mondjuk a manőver befejeztével már természetesen nem. Én bekapcsolva hagytam ezért. De mit is írnak erről?
  • Rolo3
    #17546
    @ Papa: felraktam az új softvert és hibátlanul megy a Tracir nálam!
  • Papa01 #17545
    @ Peti:
    TrackIR beállításokban olvastam a fórumon ezt:

    Try these things I do for trackir5:
    * Turn off "TrueView" in trackir
    * Turn off "shake in cockpit" on the view tab in ROF settings
    * Increase sensitivity of your trackir curves - this is necessary for ROF to turn your head all the way round without it losing track.


    Mi az a "shake in cockpit"? Én most kikapcsoltam, de vajon mit csinál? :)
  • Papa01 #17544
    Háát, húzz fel mindent max-ra, és tegyél be vagy 5 db HP400-as.. :) Meglátod miről beszélek. Milyen felbontáson tolod?

    @ Fokker:
    Nagyon jó kis készülék, EZT a tesztet olvastam el róla, tetszik!

    Nekem is Motorola késsülékem van, egy Defy. :)
  • Fokker
    #17543
    Köszi! Nagyon jó a billentyûzete. Ezt a választ is vele írom. A típusa Motorola Milestone. Repülni szeretnék majd most a hosszúhétvégén.
  • Relax99
    #17542
    Nagyon jó, bár még a 8600gt van benne, erre a pár napra, de így is megy a rof közepes/magas graf között valahol, azon csodálkoztam nagyot, hogy most a géppuska majdnem dupla olyan sebességgel lő, ráírhatnák hogy "call of duty" az ilyen fps érzékeny game. Egyébként roffal megy 50%-on megy a proc nem értem én hogy eszi meg nálad az i7-et.
    Bár a 64bit-es OS hátrányával máris szembesültem a 2000-es gyártmányú sounblasteremnél,(csak mikihez használnám, mivel az alaplapon csak 3 aljzat van), na de az sem baj center meg sub így nem lesz úgyse nagyon észrevehető a fülesembe :)

    @ Brendon: jó lehetett mikor ezekről a tiger moth-okról kiválasztották őket spit-re igazi kiváltság.
    természetesen élsimítás ezen sincs :/
  • Papa01 #17541
    Nem forog a légcsavar, ha jól látom.. :))
    @ Peti: Hatalmas!
  • 2Pete
    #17540

  • brendon566
    #17539
    Aham:) Már nem értem a kérdést...jobb ha kinyúlok, álmos vagyok :)
  • Papa01 #17538
    Ez de kemény.. Sanyo oldalán leletem:


    Jól látom, álló motorral teszi le?
    A másik meg, ott is kipörög a gép.. :))
  • Papa01 #17537
    Az 2. vh-s szim, nem? :)
    @Relax : Döbbenetes képek... :) remélhetőleg neked sem ezt kell már nézned.. :) Milyen az új gép? :)
  • brendon566
    #17536
    Csak poén volt... egyébként arra céloztam, h a mieinkhez hasonló ócskaságok repülése szebb grafikán is élvezhető.
  • Papa01 #17535
    Miért? :)
    @ Fokker: Gratula az új készülékhez! :)
    Milyen típus? Repülni mikor jössz majd? :)
  • brendon566
    #17534
    Mintha ezt a vidit nekünk címezték volna....:)
  • Relax99
    #17533
    Uraim mától az xfire is támogatja a rof-ot!!
  • sakkay
    #17532
    Szegíny japcsik...nagyon sajnálom őket. Brutálisak a videók.
  • sakkay
    #17531
    Sajnos nekem még mindig szervizben van a kártyám...továbbküldték a nemtom' hova...
  • 2Pete
    #17530
    Mi a helyzet urak? Ma nem lesz party?