29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #18257
    :D :D gondolom lőttek mindenre ami mozog.. :))
    Melyik filmek azok, amik nem tetszettek?
  • Relax99
    #18256
    A volt szó ts-en ,hogy kimutatták már itt is a sugárszint emelkedést, szerintem ez sokkal veszélyesebb
  • sakkay
    #18255
    Na eléggé egyezik az ízlésünk..ha nem is mindenben.
    Láttalak titeked de régi gépes küldi volt, úgyhogy maradt az orosz gyorsétterem..3.2 arány 2 rugó..és rrrrengeteg paraszt..
  • Gascan #18254
    én ezt úgy látom, hogy apuci sétál a boltban.. meglássa a polcon, megtetszik neki.. hazaviszi.. tetszik újságolja haveroknak ha nem meg nem...

    van a másik rész, amit te mondasz.. viszont nem hiszem, hogy valakinek is az lenne a célja, hogy pont annyi IL2 COD kelljen el mint az elődje, nyilván többet szeretnének eladni
  • Papa01 #18253
    Ááá, nem rég fejeztük be, kér hogy nem tudtál korábban jönni, jó kis menet volt.. :)
  • Hecker007
    #18252
    Ma este nem lesz véletlen egy kis repkedés? :P
  • Papa01 #18251
    Kedvenc SF filmjeim:

    1) Moon
    2) Az út
    3) District 9
    4) Solaris
    5) Gattaca
    6) Carl Sagan: Kozmosz sorozat. (Ismeret terjesztő)
    7) Pillangó hatás
    8) Screamers (PKD novella alapján)
    9) Androméda törzs (A régi)
    10) Szárnyas fejvadász
    11) Felejtés bére (PKD novella alapján)
    12) Különvélemény (PKD novella alapján)
    13) Emlékmás (PKD novella alapján)
    14) Imposztor (PKD novella alapján)
    15) Mesterséges értelem
    16) Dark City
    17) 2001
    18) 2010
    19) 3. típusú találkozások
    20) Stalker
    21) A dűne,
    22) A dűne gyermekei
    23) A mélység titka
    24) K-Pax
    25) A Kocka
    26) A Gömb
    27) :)
    28) Holnapután
    29) 13. emelet (ez volt az a film Zsolti!)
    30) Mad Max 2

    Persze van még ami nagyon tetszik, de ezek szerintem igazi alapművek. Lehet van olyan amivel elfogult vagyok (Pl Dűne a regény miatt.. :))) ).
  • DummyBoy
    #18250
    Ez nem egy új videójáték ... ez olyan mint a kod ... tökmindegy milyen szar, úgyis megveszik ...

    Ellenben a kod-dal itt a játékosok azért veszik meg, hogy támogassák a fejlesztőket, hogy egy fél év - év múlva legyen az a game működőképes is :) A Daidalos csapat még most is ad ki peccset az Il-2höz ... Vagy ott a RoF ... vagy a FreeFalcon ... a szimulátorok életciklusa más mint a normál gémeké ...

    Jobb lenne, ha hibák nélkül jött volna ki, sajnos nagyon gáz indulás volt, de valahogy éreztem ezt előre ... (Anno a Stalker volt ilyen ...)

    Asszem ED-ék oldották ezt meg okosan :) Eleve úgy adták ki az A-10C-t, hogy pre-alfa :) És szépen befoltozták ...

    Az Il-2-nél is ez jön most :)
  • Gascan #18249
    már másik fórumban is irtam, hogy tökre nem értem hol van ebben az üzlet.. a videojáték nagyobb részben az első hónapban alatt kelnek el ... de ha ilyen verziót adnak ki fogalmam sincs mi lesz belőle
  • Solt
    #18248
    Igen! :) Tegnap tesztelgettem, és az 1GB-s GTX460-on végig 900mb felett volt a vram használat úgy, hogy RoF menüjében 85% a memória foglalás! Valamelyik nap vettem észre, hogy nagyon apró mikró akadásokat produkál a játék ( szaggat a háttér ) gyors fordulókban... ez lehet a "túlcsorduló" vram miatt.. volt, hogy 10-15 mb szabad hely volt a vramban...

    Szóval, ha már cserélsz, 2GB... ( RoF, Cod, ArmA2 ) a többi csili-vili ingyom-bingyomnak nem kell... általában...
  • sakkay
    #18247
    A jó barátom volt felesége ilyen volt, és több mint 100 kiló!!
  • sakkay
    #18246
    Ez azért nálam nagyon nem így van. A tescos szatyor alján kavics (de nagy zacskó!!!) típus pl. nálam nem jön be. Meg a nagy a mellem kidobomdecsakamelltartótartjaösszemertaköldökömigtart típus sem. Pedig azok nagyok.
  • Papa01 #18245
    Háát azért nagyobb ne legyen mint szebb... :D
  • DummyBoy
    #18244
    Én úgy vagyok vele, hogy a memória sosem elég ... olyan ez mint haverom szerint a női mell: "Olyan nincs hogy Túl nagy!"

    És eddig még mindig bejött ... Jelenleg 2 bestbuy VGA van a piacon, az 560Ti és a 6950 ... mindkettőből van 2GB-os ... És bizony ROF CoD alatt is elkél a VRAM :)

    CoD-al kapcsolatban ... ez egy pre-alpha változat még csak, ez tény, szar és lassú is ... minden elmondható róla, de az hogy csúnya lenne az nem!
  • sakkay
    #18243
    Mondjuk remélem olvastad az sg fórumon , hogy ennél jóval árnyaltabb a kép.
    Jövő héten elméletileg jön az első javítás, de abban biztos vagyok fél év múlva el fogsz ájulni tőle. Azért Oleg nem szarral gurigázik... csak még annak tűnik.
  • Papa01 #18242
    Köszi Urak az infókat. :)

    Mondjuk én ezt a VGA-t kicsit szűknek érzem, ha mindent bekapcsolok, a FPS 30 körüli ami szerintem kevés. De mondjuk a dolog(memória) felbontás kérdése is, nem? :)


    Amiatt kérdeztem, mert ugyan nem engem érintett a csere, hanem Zsolti mestert, és a memória mérete szerintetek fontos tényező -e. Szóval nem telhetetlenség.

    De ha én cserélnék is, akkor sem érezném magamat telhetetlennek, mert egy héten 2-3 napot reggeltől este fél kilencig odavagyok, szóval megérdemelném... :)) De megfogadtam, hogy 3 évig nem bántom a VGA-t.
    Az szeretném ha a következő kártyám legalább 50%-al legyen gyorsabb mint a jelenlegi. Az alatt szerintem nem éri meg a csere.
  • Rolo3
    #18241
    LOL ha ezzel csúsztak ennyit a kiadásnál.
  • Rolo3
    #18240
    Nagyon megrázott amikor elindítottam. sokkal jobbra számítottam és csak low grafon fut normálissan. Más beállítás esetén játszhatatlan alacsony grafon meg szarabb mint il-2 1946.
  • Relax99
    #18239
    Holnap én is kipróbálom.

    Legalább van mit nézned a laggok között :)
  • Rolo3
    #18238
    Sziasztok Urak!

    Teszteltem a COD-ot és nem vagyok hanyatt dölve a játéktól sőt le is töröltem miután kipróbáltam mert nagyon szar még jó ,hogy nem adtam pénzt érte. Kell alá egy paksi atomerőmű és a grafika is elég gyatra pedig felhúztam maxra csak a kíváncsiság kedvéért és még a rohadt chat ablak is folyamatossan ott van a bal felső sarokba ami rohadt idegesítő mert nem kicsi.
  • DummyBoy
    #18237
    Papa: ha új VGA-t veszek akkor inkább azt! Minél több annál jobb!

    GTA4 pl: pont olyan ami simán megette a több VRAM-ot.

    Én 2 VGA között vacilláltam: 6950 2GB vs 560Ti 2GB ... 1 GB-oson nem is agyaltam ...

    De ha csak a lelked megnyugtatásaképp kell, akkor felesleges ... Ha más miatt nem cserélnél, akkor ráér ... Főleg ha elégedett vagy a mostani teljesítményével! (Mondjuk engem meglepett a különbség az új karival :) )
  • Hecker007
    #18236
    Papa nekem 1GB-os GTX560Ti-m van még ha alul 100%-fölött mutatja a játék a memóriahasználatot akkor is simán fut a játék, szerintem az nem teljesen a valóságot mutatja, a GTA4-ben is van ilyen memória használat mérő a grafikus beállításoknál, de ahhoz a játékhoz is elég volt egy erősebb proci meg egy jó 512MB-os vga. Persze ha árban nincs túl nagy különbség akkor a 2GB-osat érdemes venni, de mire olyan játékok lesznek amik ezt a memória mennyiséget kihasználják addigra a GPU lesz gyenge ahhoz hogy FullHD-ban fusson a game.
  • brendon566
    #18235
    Szerintem akkor is krva jó géped van, ha nem a sajátomból indulok ki, ne légy telhetetlen :) nem dobna szerintem az a plusz giga annyit rajta, hogy a végén azt mondhasd megérte. Pláne ha a RoF-ot vesszük...A-10-nél lehet jó volna
  • Papa01 #18234
    Urak!
    Tegnap Zsoltival beszélgettünk a VGA kártyákról... szerintetek érdemes 2gb-os vga-t venni? Szerintem igen, mert ha mindent felveszek max-ra 100% fölé lerül a videó memória kihasználtság ROF-ban és sóhajtozik is emiatt kedvenc szimulátorom.. :)))
  • Papa01 #18233
    Na igen... azon a gépen magyarok is meghaltak... brutális.
  • Papa01 #18231
  • sakkay
    #18230
    Óriás szemétláda amúgy, meg a hűséggel is bajai vannak. Nem is ússza meg. Elég sok köze lehet a régi Pan am géprobbantáshoz.
  • whiteskull
    #18229
    Bizony! :)))
  • Papa01 #18228
    Kicsit olyan mint a "Bigus Dickus" azaz, Fikusz Kukisz! :D :D
  • Papa01 #18227
    :D :D

    Főleg, h szegény feleségét volt főnöke letartoztatta...
  • Papa01 #18226
    Szóval "ROF-os éned" hegesztését felügyelted.. :D
  • sakkay
    #18225
    Kicsit kesze kusza ez az ügy.. mert Musza biza' elkésett.
  • whiteskull
    #18224
    Ma ez a nap inkább hobbi nap. :))

    A motort készítettem fel műszaki vizsgára, és a sprint hegesztését felügyelem. :)))
  • whiteskull
    #18223
  • Papa01 #18222
    Akkorát röhögtem... átállt a líbiai titokminiszter a felkelők oldalára. Tudjátok mi a neve?

    Musza Kusza. :D :D
  • Papa01 #18221
    Még melóban vagy? Le a kalappal előtted!
  • whiteskull
    #18220
    Sajnos itt műhelyben nincs Rof. :)))

    De 5 körül leszek. :))
  • Papa01 #18219
    Oki. :)
  • Papa01 #18218
    Nem is kell h tükrözze.. nem hinném ugyanis hogy például a VV-nek nagyobb hozadéka lenne mint mondjuk a ROF-nak, vagy bármi másnak.
  • Relax99
    #18217
    Én majd valahol 5h magasságában leszek elérhető