29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • sakkay
    #18297
    Hol vetted meg?
  • sakkay
    #18296
    Az mi?
  • Papa01 #18295
    Na igen, de ez így elég hosszú távú befektetés.. :)) Bár mondjuk ha a Fighter Ops-ra gondolok...
  • Relax99
    #18294
    hát még nagyon béta, de inkább alfa stádiumban van, szerintem nem 1 patch lesz mire játszhatóvá válik
  • Relax99
    #18293
    Ma megvettem én is, szépen mutat. Valaki próbálta már hogy repül-e?
  • Solt
    #18292
    Adom, de én megveszem majd a dobozost, aztán megy a polcra, és kivárom mire használható lesz... mert, ha egyszer az lesz, akkor bizony nagyon-nagyon jó lesz... :)
  • Papa01 #18291
    Komolyan, ez az első szim, amit nem vettem meg a megjelenésekor.. és valahogy nem is bánom.. pofátlanság, hogy ezért, így ebben a formában ennyi pénzt kérnek.,,
  • Solt
    #18290
    Na de Uram, meg sem próbálnék ilyet! :)) Csak egy kis hitet öntök beléd... :))
  • Her Laca
    #18289
    Jó van na:) Ne harapd le a fejem:))
  • Solt
    #18288
    Nekem a 460-n van... plusz nem reagál az SSAA-ra sem... ez a negyed kész állapotban lévő játék nem lehet mérvadó... :)
  • PhantomAss
    #18287
    ?? nálam nincs ilyen
    de am tényleg béta, ki kell várni a javításokat..
  • Gascan #18286
    az nekem is van :)
  • PhantomAss
    #18285
    én 50ért vettem :D 3év garival. ipon
  • Solt
    #18284
    Cserélni? :D Van egy 25%-l gyorsabb vga-d, plusz 1GB ramod, és el akarod cserélni a bugos CoD miatt? :D NV-n is egy bughalom... nekem egy 1centiméteres fekete csík van a monitor jobb oldalán, ami mindenhová követ! :D És ez csak egy valami...
  • Her Laca
    #18283
    "a 6950-2gb-os megérné, de az 560-as nál az is min. egy tizessel drágább "

    Kb egy árban lehet beszerezni őket ahogy néztem.
    Én 64 ért vettem a 2 gigás 6950 et.. Kb az 560 is e körül mozog ,lehet picit olcsóbb. Nem cserélünk?:)
  • PhantomAss
    #18282
    ha hozzászólhatok a videokártyához:
    én most újitottam fel a gépem, és egy gtx560ti-t vettem, 1gb-osat vettem, két okból:
    egyrészt a teszteket elnézve ennél nagyobb memória csak extrém magas felbontásban és szűrőkkel kell (2500x1600 felett kb)
    másrészt pl a gtx560-as 2 gigás változata majdnem 20e ft-tal többe kerül
    ennyit egyszerűen nem ér
    nálam minden fullon van, így 115%-ot mutat a gpu memória használat alul, de tökéletesen megy, semmi akadás nincs
    én abban az esetben javaslom csak a 2gb-os verziót, ha nem kerül sokkal többe mint az 1gb-os
    radeonoknál a 6950-2gb-os megérné, de az 560-as nál az is min. egy tizessel drágább
  • whiteskull
    #18281
    Itt az újság, és van rajta kép is a makettról. :))
  • whiteskull
    #18280
    Holnap este fent leszünk ts-en, akkor majd szóban szívesen segítek. :)))

    Írni nem szeretek annyit. :)))
  • Relax99
    #18279
    Érdekelne ez a makettes téma engem is, valaki majd tudna egy képet mutatni az ereklyéről?

    Ha jól tudom egy valamilyen trackir dll fájlt kell betenni a freetrack mappájába,de nem biztos
  • Hecker007
    #18278
    Tudna valaki segíteni a FreeTrack beállításában, az IL2 felismerte automatikusan a RoF-ban viszont nem akar működni :S
    Sajna a játék menüjét nem sikerült megszoknom még így nem tudom hogy mit hol keressek benne :S
  • sakkay
    #18277
    Az il fórumon írták, hogy az elhasználódást(amitől nem lesz makett hangulat) be lehet állítani a graf. menüben.
  • Papa01 #18276
    Naaa, gratula! Tavasziba ezt is összehozzuk! :)
  • Rolo3
    #18275
    Vagyok TS
  • Relax99
    #18274
    Táplálás, generátorok, apu, fedélzeti számítógép, hajtóművek, fegyverzet bekapcsolása és már repülhetsz is
  • Rolo3
    #18273
    Helló mindenki!

    Papa mikor A-10C-zünk mert megvan!!! :D:D
    Jobban tetszik mint cod! :D
    Meg kéne kis help mert nem nagyon tudom kezelni.
  • Relax99
    #18272
    1280x1024, felbontást azt nem is lehet váltani
  • Gascan #18271
    milyen felbontáson maxon? :)
  • Relax99
    #18270
    x4 640 3.0ghz 2mb
    4gb ram
    hd4870 1gb
  • Gascan #18269
    milyen géped van?
  • Relax99
    #18268
    Ez alatt mit értesz?
  • sakkay
    #18267
    Passz. Multinál megjegyzi, gyors misszióban nem. Ezt tudom.
  • feca1229
    #18266
    karier=karrier
  • feca1229
    #18265
    Üdv mindenkinek!
    Pár napja vettem a ROF-ot és az lenne a kérdésem,hogy ha a karier modban repkedek és beállitom a repcsim szinét akkor nekem minden következő pályán újra be kell állitani a skin-t. nem marad meg mint pl. az il2-ben.Ezen lehet állitani hogy úgy maradjaon vagy minden repülés előtt bekell állitani?
  • sakkay
    #18264
    Beállítottad a kopásokat a grafikán?
  • sakkay
    #18263
    Igen egyedül néha kemény. Főleg ha érzed hogy a többiek ts kapcsolatban nyomják. Főleg bnz-nél nagyon kemény.
  • Relax99
    #18262
    Kipróbáltam a cod-ot, szerintem nem lesz ez rossz, 1-2 folt után már egész jó lesz, nekem megy maxon, de olyan sok különbséget nem fedeztem fel a közepes és a max között, eléggé optimalizálatlan, sokszor beszaggat/belassul még közepes grafon is, nekem egyébként sokat dobott rajta, ha kikapcsoltam az epilepszia filtert, irányítást gázkaron kívül teljes mértékben be kellett konfigurálnom, viszont a freetrack-et gond nélkül felismerte, egyébként szerintem nagyon makett hatása van a gépeknek, de ezt már régebben is mondtam és a memóriát is megeszi eléggé nálam a memória használat olyan 80% környékén volt 4gb rammal.
  • Papa01 #18261
    Mi is kipróbáltuk más szerón, nem rossz, de csak ha nem egyedül vagy sztem.. :)
  • Papa01 #18260
    Bocsi, nem írtam, a sorrend nem mérvadó, úgy írtam, ahogy jött.. :)) Mindegyik nagyon nagy film! :)
  • sakkay
    #18259
    Mindig újat tudnak mutatni. Tegnap nagyon jól ment , páran lehet be is rágtak rám. Ráadásul látványosan lovagias vagyok, ez sem előny ott. Rengetegszer úgy támadtak, hogy az általam szitává lőtt gép mellé álltam, átintegetni és hátulról jött a sorozat.. De ez még elmegy. Az viszont , hogy nincs lőszerem (tényleg jól ment tegnap) megyek haza, egy se5 jön utánam és elkezd lőni. Jelzek ,billegek , rakétázom de csak lő. Írok 6* semmi ,lemanőverezem majd leválok, próbálok leszállni ugyanúgy lő. Majdnem átütöttem a monitorom. Majd a végén egy pfalc megmentett. Gondolom megnézte mi az a sok rakéta, vagy olvasta a dolgokat. Ja , és hát a végén 6. arányt pillanatok alatt szétvágták a kamikázék. Két perc sem kellett nekik. De nagyon jó volt. Amúgy.
  • sakkay
    #18258
    Semelyikkel nincsen gondom,csak a sorrend más. A Dűnét mondanám talán, de csak azért mert könyvben a kedvencem. Egy igazi remekmű az 1-2. Mind a mai napig 3-5 könyvet fogyasztok el havonta,de a dűne benne van az első 5.