29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • whiteskull
    #18417
    Igen sikerült. :)))

    Kész lett a kocsi, ami ma volt határidős. :)))
  • Papa01 #18416
    Ide nekem az összes I.vh-sat... a többi annyira nem izgat.. :) Persze, ingyen örülnék nekik azért.. :))

    @Zsolti : Sikerült valamit ügyködni?
  • 2Pete
    #18415
    Bementem a könyvesboltba, eladó néni és egy vásárló éppen politikai nézeteket cseréltek, nézelődöm, erre mondja az eladó, "Jó hogy vannak ezek a repülős és tankos kiadványok, könyvet már alig bírunk eladni."
    Vásárlóról kiderült ő is ezeket gyűjti,minden tank és harci jármű megvan neki, most a repcsiket gyűjti.
  • whiteskull
    #18414
    Mondjuk a lengyeleknél nagy hagyománya van a repülős kiadványoknak. Rengeteg jelent meg náluk. :)
  • whiteskull
    #18413
    Hát csorgott a nyálam kicsit. :)))
  • 2Pete
    #18412
    Makett téma :
    Elvándoroltam a Kékesi könyvesboltba, (háromezrem bánta ,de persze hogy nem könyv) és megtudtam hogy a lengyeleknél készülnek ezek a kiadványok, és náluk már jóval előrébb járnak.
    Ezen a linkenlehet egy kis előzetest megtekinteni hogy mi várható nálunk is.
  • Papa01 #18411
    DriectX install.
  • Papa01 #18410
    Ez is nagyon kemény.. :D :D
  • Relax99
    #18409
    Erre válaszul:

  • Papa01 #18408

  • Papa01 #18407
    Ezt hoigy érted? :)
  • Relax99
    #18406
    Pontosan
  • Papa01 #18405
    Beírta az SG keresőjébe, hogy Butch..
    Zsolti mester, hogy állsz? :)
  • Rolo3
    #18404
    Csá mindenki!

    Ezt ,hogy varázsoltad elő Zéti???
  • brendon566
    #18403
    Vagyok...csak volt egy kis áramszünet, ilyenkor énis kikapcsolok és elalszok unalmamban. szánalom....
  • whiteskull
    #18402
    Teljesen újraraktam.
  • Relax99
    #18401
    Máté mikor leszel?
  • Relax99
    #18400
    Teljesen újra raktad rofot, vagy csak felülírtad?
  • sakkay
    #18399
    Köszi, ez lesz szerintem.
  • whiteskull
    #18398
    Lehet az a gond, hogy szoftverhamisítás áldozata vagyok? :)))
  • Relax99
    #18397
    Ilyen nekem is volt egy időbe, valahogyan összeszed valami zavart hangkeverőbe próbáld az egyes csatornákat digitális bemenet, kimenet, stb elnémítgatni nem tudom most így melyik hirtelen, azt már neked kell kisakkozni.
  • sakkay
    #18396
    Köszi. De nem a tápból hanem a hangfalból jön.Ha kilövöm a hangfalat(de csak ha teljesen leáramtalanítom) akkor semmi gond.
  • Papa01 #18395
    EZT találtam, ami érdekes lehet...
  • sakkay
    #18394
    Cseréltem tápot. Minden ok. vele jóval halkabb is lett a gép. Viszont lehet eddig is volt csak nem hallottam, ha mozgatom az egeret, nagyon magas frekvenciájú ciripelés szerű hangot ad a hangfalam. Csak amíg tart a mozgás. Halkan jegyzem meg, legtöbbször stratégiázok..állandóan mozog a mause. Arról nem beszélve , hogy tartott vagy 2 órát míg rájöttem mi az összefüggés. Már azt hittem hülyére számítógépeztem magam a szabim alatt. Valami ötlet? Mert megőrülök.
  • whiteskull
    #18393
    Hát ezt kb. már most is előre borítékolhatom. :)))
  • DummyBoy
    #18392
    Szorírtok mint a meszes ... Főleg hogy azt mondd a végén: " ... a Win qrva jó gyors lett, de szimek alatt semmi különbséget nem látni ..." xD

    Ezzel simén megspórolnál nekem 60 ropit + a válóperes költségeket :)
  • whiteskull
    #18391
    Új telepítés minden. :)))
  • whiteskull
    #18390
    Na a directx reinstall maradt el. :)))

    Tudom. A win működik rendesen. :)))
  • PhantomAss
    #18389
    a játékot is újraraktad vagy csak a wint?
    frissitettél minden drivert ahogy kell?
  • DummyBoy
    #18388
    DirectX-et felraktad ugye?

    Nekem az előző peccsnél csinálta ezt, directx reinstall utána recover és működött ... Ez a RoF hibája nem a winé ...
  • whiteskull
    #18387
    Nem jutok el a beállításokig. :)))

    Hát, ha nem indul, akkor jön az xp. :)))
  • Papa01 #18386
    Esetleg a beállításokat ha minimumra veszed, úgyis vagy? Újrahúzás?
  • whiteskull
    #18385
    Az első oldal bejön, de már tovább nem megy, hanem leáll. Magyarul a beállítós lapra már nem jut el. Hibaüzenet nélkül egyszerűen leáll. :)
  • Papa01 #18384
    Mit csinál?
  • whiteskull
    #18383
    Na felkerült a win7 az ssd-re. A weboldalak szinte előbb bejönnek mint, hogy rájuk kattintanék. :))))

    Viszont valamit nagyon elronthattam, mert a Rof az cseszik elindulni. :)))

    Volt recovery, meg minden. :)
  • brendon566
    #18382
    Köcce:) a fórumon így találsz meg.
  • Relax99
    #18381
    Mivel nem találtam Máté Sg profilját így gondoltam rákeresek és ezt adta

  • Relax99
    #18380
    @ Máté: Arma 2 patch
  • whiteskull
    #18379
    Ez az idő dolog szerintem a korlátozó tényező mindenkinél. :)))
    A Gotha meg hát, ..... :)))) Nagyon, nagyon óvatosan kezelendő. Így is csak minden 2. felszállásom sikerül. :))))
    A COD-dal megvárom a dobozos verziót. Szeretem, ha ott van a polcon. :)))
  • bootsector
    #18378
    Így igaz! Én is meglepődtem, de marha szép röccenésmentesen megy most, meg is jött a kedvem. Lettem volna többet is már korábban, csak nem volt időm. Megvettem a 2 bombázót is de a Gothával nem bírok szinte felszállni se, belefúródok a földbe :)Egyébként láttam ti is megvettétek a Cliffs of Dover-t hát én is, Steam-en. Egyelőre játszhatatlan, víz felett teljesen ok, szárazföld felett halott... igaz a HD-4870-es kártya 512 rammal, lehet kevés lesz neki peccs után is.