29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #18458


    Ezt a Falcon 4 topikban leletem... kacagtam, sokat.
  • Papa01 #18457
    Az igaz, de most mondjam azt hogy Dummy mester 18$-lrt vette meg az egész CoD-ot?? (Azt most hagyjuk , hogy mire is jó.. :D) Én meg vegyek 1 azaz 1 db műszart 5$-ért??? Azért ami sok az sok.. Mondom én, aki nagyon nagy híve ennek a kis szimunak. :)
  • kmarkdev
    #18456
    Szerintem teljesen rendben van ez a "kiegészítők pénzért" dolog.
    Az egyik oldalról azért, mert dolgoznak ezen fejlesztők, akiknek családja, svájci frankos hitele, stb. van. Krisztus urunk is mondá: "méltó a munkás az ő bérére" :)
    A másik oldal az, hogy mindkét nagy háborúban sok volt a "field modification", azaz a frontbarkács. És nem gondolnám, hogy az akkori szerelők ingyér' melóztak volna... egy-két ellenséges húskonzerv, pia / cigi fejadag, ejtőernyő-selyem, vagy egyéb relikvia biztosan kellett a gyors "ügyintézéshez"...
    Egyet nem támogatnék én sem: ha a kiegészítőkkel túl nagy előnyhöz jutna a fizetőképes közönség...
    Jó példa erre a motorcsere. Papával már többször beszélgettünk arról, hogy a Pfalz lenne az über gép egy BMW motorral :)
    Biztosan lenne egy réteg, amely örülne, ha megszületne a ROF Undercover. "A bevetés alkalmával vidd el ezt a fél kilós csomagot Amiens fölé, és dobd le a Rue de Verdun 44. szám felett. Bevetés után vár a hangár, ahol menő cuccokat adhatsz gépedhez: turbófeltöltő, sport-légcsavar... legyél Te a legüberebb Kerl a fronton"
    Bár a tuning sem példátlan: a nagy német ász Werner Voss is zsákmányolt motorral repült: DrI-esében az Oberuersel-t egy Le Rhone váltotta le.
    Extra teljesítményhez így nem jutott, hacsak a megbízhatóbb működést nem számítjuk ide. A meghibásodások meg nincsenek lemodellezve a ROF-ban.
  • Papa01 #18455
    Nem úgy működik a dolog, hogy veszel egy lőszerszámlálót, és amelyik gépre fel lehet tenni, azok közül bármelyikre felpakolható?
  • DummyBoy
    #18454
    Faszom, nem találom ... a fórumon írta Jason, hogy attól függően lehet majd megvásárolni gépenként ezeket a kiteket, hogy az adott gépeken mi található már meg belőlük ... (PL: DVIIF-en van bogyókáunter ... másokon meg műhorizont ... )
  • Gascan #18453
    ezt hol irja hogy minden géphez külön?
  • Papa01 #18452

    Tuti, hogy gépenként?

    We will also offer Field Mod bundles so you can outfit many planes at a time for a reduced overall cost.
  • DummyBoy
    #18451
    Sajnos ezek az upgrade cuccok GÉPENKÉNT lesznek majd megvásárolhatóak ... viszont ezzel, meg a karrier móddal ha hamarabb rakják rendbe a ROF-ot, mint ahogy a CoD elkészül, akkor qrva nagyot szakítanak majd! :)
  • Papa01 #18450
    Köszi! :)
  • DummyBoy
    #18449
    Szuper :)
  • Papa01 #18448
    Dummy mester, javítottam, így ok? :) Remélem a látótávolság skálázható lesz, mint az ARMA-ban...
  • Papa01 #18447
    Én nagyon remélem, hogy egy műszert nem kell többször megvenni, na az tényleg csúnya dolog lenne...
  • Papa01 #18446
    Persze, Dummy, mindjárt javítom! :) Köszi a segítséged. Ezt az SLI-is dolog engem is felháborított... miért én szívjak hja csak 1 VGA-m van? Szerintem többségében 1 VGA van az emberek gépében, nem kettő.
  • Gascan #18445
    minden gépre külön külön kell majd megvenni a cuccokat vagy meglesz hogy én ezeket a cuccokat vettem meg és arra teszem fel amivel épp repülni szeretnék

    a történelmi hűséghez sajna nem nagyon értek.. de nekem a cikkedből az derült ki hogy nem lesz ez olyan messze attól
  • DummyBoy
    #18444
    Hááát ... izé ... Rise of Flight Heroes :(

    Nekem nem tetszik ... örülük a javításoknak, meg a testreszabhatóságnak ... hiszen az első vh-ról beszélünk :) A pilóták úgy szabhatták személyre a gépeiket, ahogy csak akarták ... de hogy fizetni kell minden gépre külön értük, az nem tetszik ...

    De ez az SLI meg nagyobb látótávolság ez melyik idiótának jutott az eszébe ...

    Nem lenne rossz az SLI támogatás, de hogy emiatt gyengüljön a teljesítmény a nem SLI felhasználóknak??? Ponti azért hogyakinek 2 vagy több böszme kártyája van annak jobb legyen? (Tudom páran kisebb kártyákat tesznek SLI-be vagy CF-be, de ők a kisebbség :( )

    Meg nagyobb látótáv? MIAF@SZNAK???

    Viszont az SSAA dolog az örvendetes :)

    @Papa: A SuperSampling AA egy élsimítási eljárás, ami többek között jó a shimmering csökkentésére is ... a lényege annyi, hogy x és/vagy y irányba is megtöbbszörözi a kép méretét, majd onnan visszacsökkenti, és így átlagolva szebb képet ad .. (Mint amikor egy nagy méretű, de homályos digitális fotót lecsökkentesz kicsire, és tök élesnek tűnik ...)

    Lehetne egy olyan kérés, hogy a shimmering ne legyen lefordítva? :)
  • Papa01 #18443
    Köszön szépen, örülök, hogy tetszik! :) Nem is rossz ötlet ez a like-hatóság.. nem mintha FB rajongó lennék, de visszajelzésnek nem rossz.. :)

    Tudod, én tényleg imádom a ROF-ot... de valahogy pénzt kérni egy műszerért?
    Nekem ez furcsa... bár tény hogy a vásárlás joga az enyém.. :)
    A testre szabhatóság kapcsán, egyszerűen attól félek, hogy eltávolodik a ROF a történelmi hűségtől..
  • Gascan #18442
    tetszik a cikk papa... likeolnám ha lenne mit :D

    amúgy szerintem nem rossz ötlet az, hogy picit magadra szabd a géped... igy túl sablonos minden gép, nincs olyan na hogy ez az enyém és lehet mutogatni :)

    az hogy pénzbe kerül meg ne kérdőjelezzük meg szerintem, elég sok mindent csinálnak ingyen is.. ha nem tudjuk kifizetni nem vesszük meg
  • Papa01 #18441
    Szerintem valami hasonlót kéne, mint a Forma1-ben a 107%-os szabály.. Be se lehessen lépni a ROF-ba! :)

    Engem nem is az zavar hogy fizetni kéne.. (meg se veszem), hanem az, hogy nem biztos, hogy ez történelmileg megfelelő -e...
  • sakkay
    #18440
    Ühüm...például be is kaphatják. Jó ötlet lenne a ROF indítási adó is, 10 eurocent, minden game startnál. Ha pedig lemegy a k\d arány 1. alá, haláladó.2.0 fölött királyság adó!
  • Papa01 #18439
    :)
    Urak, frissítettem a cikket, ha esetleg valami melléfordítás lenne, kérlek szóljatok már... :)

    A SuperSampling AA-s bejegyzés nem teljesen kerek.. ez a SuperSampling AA egy élsimítási eljárás? :)

    Az eredeti bejegyzés a linkek között megtalálható.
    Köszönöm a segítséget! :)
  • brendon566
    #18438
    áhh nem ott nem szóltam fizetésről ^^
  • Papa01 #18437
    És ha összetöröm, vegyem meg újra??? :))
  • brendon566
    #18436
    Úgy illett volna, ha saját terület felett lőssz le egy gépet és vannak rajta finomságok, akkor következő belépésnél a játék felajánlja, hogy az ár ellenében a te gépedre is felkerüljön. (Ha német oldalon vagy és antant ezközökről van szó, és fordítva)

    (Ami még jobb lett volna, ugyanígy lelőssz valakit és megkapod a cuccait, amíg össze nem töröd az adott gépet, amelyikre feltetted)
  • Papa01 #18435
    Na igen... meg engem nyomaszt az is, hogy egy lőszer számlálóért elkérnek x dodót... pedig ha valaki, aztán én lojális vagyok a ROF-hoz... de ez nekem sok... bár franc se tudja... lehet h a mi pénztárcának az.. Mi lehet kint 1 dollár? Nem sok..

    Ha pl 50-100 forint lenne, itt sem gondolkodna senki szerintem.... de így...

    A másik meg az, szerintem, hogy ez inkább esetei dolog lehetett a múltban nem tömeges.. tehát 100 német gépen talán ha kettőn lehettek antant cuccok, nem pedig tömegével.
  • Relax99
    #18434
    Hát nekem is, én már ezt az utat végigjártam tf 2-vel , ott agyonvágta a játékot, fordítva sült el, amíg nem raknak bele olyan egetverő dolgokat, hogy a másikkal szembe nagy előny lesz addig nem lesz vészes, bár nem tudom igazándiból ha a korhűségre törekszik a játék akkor vannak azért kétségeim, hogy hány d szériás gépbe pakolásztak ammo mérőt és ggs-t, de akkor az antant gépeken nem nem is lesz, az angolok tudtommal csak a 30-as évektől használtak.
  • Papa01 #18433
    Jason bejegyzése a ROF-al kapcsolatban.
    Ehhez viszont már tényleg álmos vagyok.. :) Ami érdekes lehet az az, hogy dolgoznak SLI és a Multi GPU támogatáson.
  • Papa01 #18432
    Repülőgépek mod-olhatósága Rise of Flight-ban. Hírként a riseofflight.hu-n.
    Vegyesek az érzéseim.. :)

    Az eredeti oldalra történő hivatkozást tartalmazó HSZ-emet töröltem, természetesen a cikkben a forrást jelöltem. Remélem Solt nem haragszol, hogy töröltem a hszt, amire válaszoltál.. :)
  • Solt
    #18431
    Az enyémek nem. Ez egy gusztustalan húzás.
  • Papa01 #18430
    Semmi gond, legközelebb majd összejön... :)
  • Hecker007
    #18428
    Elnézést hogy csak felmentem és eltűntem, szarakodik valamiért a net és ledobál :S Pedig jó lett volna röppenni :)
  • Papa01 #18427
    Urak.. :) EZT ismeritek? :)
  • Solt
    #18426
    Mik azok a szimek? :) Olyan játékokban van értelme, ahol sok textúrát töltöget, és a vinyónál hallottad játék közben, hogy kerregteti folyamatosan... pl ArmA.

    Ha kiakad az FPS számlálód 60-n, nyilván nem fogsz látni különbséget! :)
  • DummyBoy
    #18425
    Köszi szépen :)
  • Papa01 #18424
    Dummy, olvastam a nagy hírt! :) Gratulálok! :)
  • DummyBoy
    #18423
  • Papa01 #18422
    Az ARMA-t, azért megnézném.. :) De nem bántad meg ugye? :)
  • whiteskull
    #18421
    ... a Win qrva jó gyors lett, de szimek alatt semmi különbséget nem látni ...
  • Papa01 #18420
    Na, szuper, örülök! :)
  • whiteskull
    #18419
    Valami biztos. :)))

    Sikerült win7 alatt is elindítani a rof-ot, és bor is van itthon. :))))

    Köszi Papa! A directx segített. :)))

  • 2Pete
    #18418
    Amúgy lesz ma banzáj?