29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Relax99
    #18499
    lesz
  • Rolo3
    #18498
    Helló mindenki!
    Lesz ma valaki??
  • whiteskull
    #18497
    No meg ez van meg makettban: :)))
  • Solt
    #18496
    :D

    Az a skin viszont csodaszép... :)
  • 2Pete
    #18495
    Ez a Rof:RC Editon
  • Solt
    #18493
    Hol a pilóta? :D
  • 2Pete
    #18492
    Mi hiányzik a képről?
  • 2Pete
    #18491
    Csak mert szép...
  • DummyBoy
    #18490
    FATEEEEEER!!! Nemááá :(
  • LeonSilver
    #18489
    Csak egy pillanatra ugrottam be.

    Eladó a következő motyó, ha érdekel valakit -> pm:



    és ezek a gépek:



    A részleteket és az árat is PM-ben.
  • Gascan #18488
    ja .. és majd a rakétapisztollyal lehet begyújtani a végét hogy elinduljon :D
  • Zair #18487
    Köszi mindenkinek srácok!

    Gascan, az AIM-120C-nek biztos megkérik majd az árát, de ha kezd kifogyni a guba, előbb-utóbb beleteszik a játékba :-)
  • Rolo3
    #18486
    ok
  • Relax99
    #18485
    Én igen, csak felrakom a ts-t
  • Rolo3
    #18484
    Hali
    lesz ma valaki??
  • Relax99
    #18483
    Én inkább átraknám hátra a géppuskát az albámon
  • Gascan #18482
    én rakétát is tennék a gépemre ha lehetne :D :D
  • Rolo3
    #18481
    Helló Urak!

    Bocs,hogy eddig nem jelentkeztem de viharba voltam meg még vagyok is.
    Lesz ma valaki TS mert én leszek esetleg egy játék belefér.
  • Papa01 #18480
    Gratulálok Nektek! :)
    És persze várunk nagyon! :)

    @tvr : Persze, ok, kell a bevétel, de abban nem értek Veled egyet, elfogytak a típusok... :) Olvastad, Zair mester cikkét? Ez az enciklopédia része, és a felderítő és bombázó típusokat vesézi ki... :)

    A másik, hogy ahhoz képest, hogy egy teljes árú gépek kicsivel vannak 7 dodó fölött, akkor igen drága 1 db műszerért 5$ elkérni... az 1$ , az ok, de 5$? :)
  • sakkay
    #18479
  • whiteskull
    #18478
    Gratulálok! :)))

    És neked is Dummy! :)))
  • DummyBoy
    #18477
    Gratula!
  • Zair #18476
    Szeva Papa, köszi az érdeklődést, hát igen, meló az van :-) Van a főállásom, meg próbálnám beindítani a vállalkozásunkat egy cimborámmal - egyelőre több-kevesebb sikerrel.
    Nemsokára behajtom néhány kintlévőségemet, upgrade-elem a pöcét, aztán jövök megint veletek zúzni. Sajnos az utolsó két tapasszal elérte a gépem a teljesítmény határt, single-ben még csak elbohóckodom, de multiban sztem lag-hegyek lennének.
    Ja, július elején érkezik az utódom, Zair 2.0 :-)
  • VO101 tvr
    #18475
    Srácok! Ha azt várjuk, hogy folyamatos karbantartása és fejlesztése legyen a játéknak, akkor az pénzbe kerül. Ingyen a kutya sem dolgozik. Valamilyen formában bevételhez kell jussanak. Jelenleg az új vásárlók száma minimális lehet, és elfogyóban vannak a lemodellezhető géptípusok, amiből pénz jöhet.
    Sokkal korrektebbnek tartom ezt az utat, mint amit az olegék csinálnak.
    Jobb lenne, ha lesz@arnák az egészet és 1-2 év múlva kiadnának a CoD stílusában egy vállalhatatlan fércmunkát, amit majd utólag (kifizetés után!) javítgatnak "kéthétmúlva"?
    Az élet meg ilyen. Akinek több pénze van, több a lehetősége is, előnyösebb pozíciókban van. Pl aki megvette a CoD-ot és tudott még rákölteni a gépére élből 200e-et, az játszik vele, aki nem, az csak buzizik és szívatja saját magát.
  • sakkay
    #18474
    Nagyon, Papa! És egész jól fut! De azért még kell egy pár, mondjuk 8 folt.
  • Solt
    #18473
    De az nem egy játékra irányul, és nem feltétlen igaz! :)

    Egy játékon belül a készítők által plusz előnyhöz juttatni azt aki többet fizet, szerintem túlmegy egy határon. A plusz géppuska meg már vicc kategória! ( főleg, ha a gép menetteljesítményére nincs hatással )
  • DummyBoy
    #18472
    Nem feltétlenül :) Fokker mester pl: vidáman leradírozott engem mindig is, pedig neki nincs TrackIR-je, meg Hotas pedállal, nekem meg ott a G940 és a TIR is ...

    A rutin :)

    Nekem nem az a gondom, hogy előnyhöz jutnak ... (Bár olvastam olyasmit is, hogy szárnyra szerelhető extra géppityu ...)

    Hanem az hogy 24 gépre 1 sight 5 dodóval = 120 USD ... Ha azt vesszük, hogy egy gépre mindent megvennit 15-20 usd ... az majd 500 dodó ... azért kapok egy TM Warthogot ...
  • Gascan #18471
    akinek jobb felszerelése meg track ir-je van az is előnyben van az szerény joystickommal szemben :)
  • Papa01 #18470
    Szia Zair! :)

    A napokban gondoltam, rád, mi lehet Veled, nagyon el vagy tűnve... :) Leterhel a meló? Hogy vagy, hogy telnek a napjaid? :)

    Na igen, ezen én is agyaltam, szerintem akkoriban a géppuskák optimális hatótávja nem is hiszem, hogy szükségessé tette volna...
  • Solt
    #18469
    Olvasva a híreket nem is tudom mit mondjak... kicsit most csalódott vagyok... ez már nálam kezdi súrolni a hülyének nézés kategóriáját...

    Nem tartom jó iránynak azt, hogy pénzért valaki előnyhöz juthasson másokkal szemben. Ha erre ráharapunk, el fog durvulni a helyzet...
  • Zair #18468
    Papa, kerekeket és szárnyakat el ne felejts venni a járgányhoz :-DDDDDDDDD
    Az a reflexüveges célzó azért nem semmi. Nem tudtam, hogy ez ilyen régi találmány.
  • Papa01 #18467
    Én max a távcsövet veszem meg, és a célzótüskét.. esetleg a lőszerszámlálót.. de lemerem fogadni pont ezek lesznek 5 dollárosak....
  • whiteskull
    #18466
    Ugyanez nálam is. :)))
    Sörre meg borra sokkal többet költök, és ezt is élvezem ugyanúgy. :))))))
  • kmarkdev
    #18465
    A realitást nem merik felrúgni, emlékszem, még minket magyarokat is megszóltak a "régi" dedikált szerverünkért, hogy nem realisztikus, mert mindkét oldalon repülhetők mindkét oldal gépei.
    Én is remélem, hogy a fizetős modolás megmarad a műszerek és skinek keretei között.
    A valódi előnyt biztosító modokat, mint pl. a fel-le forgatható S.E.5a Lewis-géppuskát ingyen kell elérhetővé tenni... Schräge Musik a' la I.VH... nem is lenne rossz...
  • kmarkdev
    #18464
    Nem tudom, melyik műszer kerül majd majdnem annyiba, mint egy új vadászgép... de úgyis megveszem... :) nekem tetszik ez a folyamatos fejlesztés. Összeszámolva eddig kb. 160-180 $-t költöttem a ROF-ra a vételárral együtt. Nekem "megéri" kategória.
  • sakkay
    #18463
    Arra gondolok , hogy lehet pl. méretileg egyszerűen nem fér bele nagyobb motor. Ha meg átalakítják, az már nem az a gép. És akkor szoktak jönni , azok a dolgok , hogy teljesen más lesz a gép.
  • sakkay
    #18462
    Azért ez nem így működik. Pár lóerő ok(mondjuk a dr1 esete pont kivétel) de azért az nem úgy működik , hogy van egy gép, oszt' belerakunk 2* nagyobb motorotot, oszt röpülünk! A realitást remélem nagyon komolyan fogják venni. A Pfalcban sem véletlen , szerkezetileg sem bírt volna nagyon mást.
  • sakkay
    #18461
    Az tuti ,hogy nagy multi csaták jó ideig nem lesznek a CoD-al. Jól jön ki a ROF.
  • Papa01 #18460
    Nem, még nem vettem meg, nem tudom mikor fogom.. Látom, Te beruháztál rá.. :) Hogy tetszik?
  • sakkay
    #18459
    Megvan a CoD!