29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • whiteskull
    #28339
    Köszi szépen! :)))

    Lassan kezdek magamhoz térni. :DD
  • 2Pete
    #28338
    Ha jól látom Zsolti szülinapja van.
    Boldogat!
  • Papa01 #28337
    Wow, nagyon jól néz ki! Remélem, egyszer élőben is láthatom. :)
  • Solt
    #28335
    Levegőben a Gerle 12-es! :)
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2015.12.04. 16:03:19
  • Relax99
    #28334
    :D
  • Papa01 #28333
    Zétikém! :)

    Viszonzásképp:

  • Relax99
    #28332
    off: Papa ezt csak neked :P

    https://www.youtube.com/watch?v=tW7AcM-z8PY
  • Papa01 #28331
  • Relax99
    #28330
    igen, itt leszek
  • Papa01 #28329
    Jó vidi! :)
    6-kor van kedvetek TS-re jönni? :)
  • Relax99
    #28328
  • Papa01 #28327
    Oké, Főnök! :)
  • Relax99
    #28326
    Péntektől szerintem otthon vagyok
  • Papa01 #28325
    NP, hétvége felé? :)
  • Relax99
    #28324
    Bocs, de ma visszamentem a koliba :/
  • Papa01 #28323
    Zéti kolléga! :)

    Nincs ma kedved egy kicsit tesztelni? Arra gondoltam, h kiiktatom a routert, és a hálókábelt közvetlen a gépbe dugnám be...így 1-2-re kiderülne a turpisság... :D

    Köszi, Papa
  • Papa01 #28322
    Ts-en... :)
  • croatianus
    #28321
    Hol?
  • Papa01 #28320
    Üdv Urak,
    Én vagyok! :)
  • Papa01 #28319
    Frissültek a következő leírások:
    Rise of Flight telepítése.
    Repülőgépek vásárlása online.
    Események.

    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2015.11.07. 13:39:44
  • Papa01 #28318
    Szerintem kérdezz rá a hivatalos fórumon. :)
  • croatianus
    #28317
    He-he... megint írja.
    Mondjuk, nem mintha bármit is számítana, csak hát aszongyátok, hogy nemnormális.
    Van itt valaki, aki ugyanígy az "unlimited demo" óta ápgrédelt?
  • Papa01 #28316
  • croatianus
    #28315
    Sztendalón. De má nem írja.
    Kellett egy kis idő, amíg megemésztik?
  • Relax99
    #28314
    @Papa: Ok.

    @Croatianus: Steam, vagy standalone verziód van? / Gyors Google után a Steam verziósnál láttam csak ilyeneket irkálva, ott is csak annyi volt a probléma, hogy 2 dlc-t kapsz tán és csak az egyiket aktiválta /
  • croatianus
    #28313
    Nyilván, különben nem férnék hozzá a drágaságaimhoz.
    Úgy tűnik, hogy ez ilyen. Ezt írják a manuálban:

    "Adding Individual Content to Free2Play – Purchase individual content items (Airplanes, Field-Mods, and Campaigns) and add them to your Free2Play copy of ROF. This is an easy way to move beyond the Unlimited Demo stage and experience more of what ROF has to offer. Remember every copy of ROF is a full copy of the game so you are allowed to add new content to your Free2Play copy any time you want. This can be an inexpensive way to add content. All you need to do is visit the ROF Store (http://riseofflight.com/en/store) and purchase some content. The content will be automatically added to your User Account and unlocked for you next time you play ROF."

    Tekintve, hogy jelenleg más módja nincs az ápgrédnek nekem marad "demo". A sztímen árulnak "csomagokat", amiket viszont ugyanúgy "individual content"-ekből pakolnak össze, és olvastam is valamelyik fórumon, hogy panaszkodott valaki erre, hogy ugyanúgy demónak írja azzal is.

    Ráadásul, ha lenne is újra "upgrade pack", már akkor sem játszana:

    "Note: Once you have purchased an individual content item such as an airplane, you cannot upgrade your install further via a Retail or Digital key-code or Free2Play Upgrade package. This is necessary to prevent users from paying twice for the same item. However, you can always add additional individual content to your Free2Play, Retail or Digital copy after initial activation."
  • Papa01 #28312
    Nem, ott valami kavarc lehet... :) Azzal az email címmel lépsz be a RoF-ba, amelyikkel vásároltál?
  • croatianus
    #28311
    Az normális, hogy a jobb felső sarokban még mindig azt írja, hogy "demo mod"?
    Addig azt írja, amíg mindent meg nem veszek?
  • Papa01 #28310
    Igen, persze a csónakost.. :) úgy repül mint egy tehén... :D
  • croatianus
    #28309
    Hm... pedig a számok mást ígérnének.
    Vagy a csónakost mondod? Azt remélem is, hogy a fizikai modellben jelentkezik a vélhetően markáns különbség. Ha már - ahogy nézem - a szárny is korrektül meg van szélesítve/rövidítve. (Belátom, az Albán is nagyobb munka lenne, mint a D.VII-esbe berakni az erősebb motort.)
  • Papa01 #28308
    Egyébként ez a Hanriot sem egy csúcs... egy AI Alba D2-es nem volt egyértelmű... :)
  • whiteskull
    #28307
    Úgy is egy kis olajat kell már locsolnom a Joyba, hogy ne nyikorogjon. Annyira régen használtam már. :)
  • Papa01 #28306
  • Papa01 #28305
    Szívesen látunk! :) Általában mi egymást gyapáljuk... :D Szerintem ott vétettek hibát a ROF készítői, hogy kiszedték azt, hogy csak a baráti ikonokat lehessen látni... így nehézkes a harc, ha az ellen is ugyanolyan géppel repül.. nem is értem miért fájt nekik.

    Én egy egyéb szerverekre ritkán járok, mert szinte csak a dr1 és camel amivel a többség repül...
  • whiteskull
    #28304
    Igyekszem én is. :)
  • croatianus
    #28303
    Hát ez a Hanriot már nagyobb kísértés. No de ez így igazságtalan, kérem. Tessenek megcsinálni a csónakos Albát nekem. Irgum-burgum.

    Megtiszteltetésnek venném a kompániához csatlakozhatásom. Gondolom, ti is ezen a New Wings-en szoktok randalírozni.
    Benéztem az Aces Falling nevűre is, aztán lűttem mindenre, ami karikás. Lett is nagy anyázás, mire leesett, hogy az ott nem mindig oké, és hogy nyomjak meg tán valami i-betűt, oszt csak annak adjak, amit pirossal ír. És hát azokkal a feliratokkal már eléggé leromlott az immerzió.
  • croatianus
    #28302
  • Papa01 #28301
    :))) Ok, akkor legyen egy 8:30-as kezdés?
  • Relax99
    #28300
    legkésőbb 1/4 9-re otthon leszek
  • Relax99
    #28299
    Egyébként ami repül az úszni is tud, legjobb példa rá a kacsa, (a mozgás iránya lehet változó)