29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #28298
    Akkor a szo. este jó neked? :)
  • Relax99
    #28297
    Én lehet, hogy csak szombat estére érek haza, attól függ mikor kell mennem fotózni, de ha úgy lesz jövök szívesen bár a tapasztalat az, hogy mindenki rá mondja, aztán pang a ts
  • Papa01 #28296
    Tudtam, hogy tetszeni fog. :) Egyébként ha úszótalpas vadászt szeretnél a Hanriot HD1-esnek van ilyen verziója... és még akció van...

    Ha van kedved hétvégén repülhetünk közösen is... Zéti, Peti, Zsolti, Sakkay, Roli (és akinek még kedve van....)? :D
  • croatianus
    #28295
    Hát a bombázósdi nekem sem a szívem csücske, ráadásul a politikai/történelmi lojalitásom egyenlőre felülírja a kíváncsiságomat az antant masinái iránt, főleg, hogy most itt van nekem a sok új birodalmi vadász.
    (Bár az ellenség technikájának kiismerése alkalmas indokká válhat idővel a további költekezésre.)
  • Relax99
    #28294
    Brandenburg-tól ne számíts sokra, kilátni elég rossz belőle és a repülési karakterisztikái sem a legjobbak, én személy szerint az f2a-t sokkal többre tartom, holott bombázni évente max ha egyszer szoktam, de szebben van kivitelezve, kezes és szép. Olyan mintha egy cadillac-el repülnél
  • croatianus
    #28293
    Na nem bírtam ki, de meg is nyugodtam: tulajdonképp nem fut rosszabbul, mint a másik térkép.Bár csinált időnként egy két olyan megakadást, amilyet a CloD szokott. Biztos az óceáni klíma miatt.
    Ez a vízreszállósdi tényleg tuti, Az 1946-ban is nagy kedvencem volt a csónakos zéróval mókázni.
    A kérdés, hogy amúgy még sétarepülésen kívül mit lehet csinálni majd ezzel a Brandenburggal.
    Nem tudom, mennyire viszik még ezt a projektet, de most, hogy utánanéztem, kiderült, hogy lenne választék, ha központi amfíbia-vadászt akarnának még berakni.
    De legalább egy ilyet tolhatnának:

    Ehhez már csak az úszótalp kell, azt mehetne teljesértékű új gépnek. Ilyesmihez úgyis van tehetségük, lásd DVII/DVIIF.

    Offlány mentem már egy-egy kört az E.III-al, meg a Halberstadt D.II-vel, hát... komoly fíling mind a kettő. Nagyon jól áthozza ez a szim, hogy mekkora kaland lehetett ezekkel a cuccokkal kísérteni a Jóistent.
    A Pfalz D.III-at viszont megreptettem ónlány is a New Wings szerveren, és az nagyon tetszett. Bár csak az D.Va-hoz tudom egyenlőre mérni, de ahhoz képest is egy amolyan "úriember vadászgépe". Bár a trimm hiánya miatt a másfél-kétórás repüléstől úgy beállt a karom, hogy ihaj.
  • Papa01 #28292
  • croatianus
    #28291
    Ahhoz előbb ki kéne próbálni mind ezt a sokat, amit összelapátoltam.
  • Papa01 #28290
    Lesz karácsonyi akció is :-) Mi a kedvenc géped?
  • croatianus
    #28289
    Na ez az, hogy akkor kell hozzá egy olyan Brandenburg is. Azt közben meg most néztem, hogy a kampányhoz csak jó lenne a sima DVII-es is (szinte csak azt nem vettem meg tegnap a német vadászok közül).
    Úgy indult, hogy né má, csak párszáz forint egy repcsi, nézzük, mit is tud ez multiban, merthogy azt még nem néztem, csak offlány kóstolgattam a demót (bár már évek óta). Aztán olyan jót mulattam, hogy belelkesülvén már tíz rongy körül járok. Ki van ez találva.

    FX 6100, Giga R9 270, 8GB ram
    Égész tűrhetően fut maxon is AA nélkül, főleg mióta rájöttem, hogy az a supersampling az nem köll.
    Főleg a proci miatt aggódom, hogy ha olyan hejdenagyon számolja azt a vizet.
  • Papa01 #28288
    Szia!

    Szerintem megéri az árát, én épp most dögönyöztem 3 Sevát a csatorna fölött.. :) A víz az durva, ha van olyan géped, nagyon élvezetes a vízre való fel és leszállás. :)

    Milyen géped van?
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2015.11.01. 18:58:10
  • croatianus
    #28287
    Pilóta urak, egy egyszerűnek tűnő kérdés:
    Megéri megvenni a csatornát, fogom én azt használni? De főként, nem eszi meg a gépet a szuper 3D víz?
    (Tudom, hogy vicces, hogy ekkora leértékelésnél vacilálok, de - pont az ákció miatt - már eléggé bevásároltam, oszt fölöslegesen nem akarom tetézni.)
  • Solt
    #28286
  • GPx8
    #28285
  • Papa01 #28284
    Frissítettem a Rise of Flight ismertetőt.
  • Papa01 #28283
    Nm, Oké. :)
  • Rolo3
    #28282
    aztán írjatok ha lesz valami.
  • Rolo3
    #28281
    köszi Papa
  • Papa01 #28280
    Írtam Neked privit. :)
  • Rolo3
    #28279
    Köszi nagyon jól itt minden rendben.
    Papa változott a ts ip vagy pass? Mert nem tudok csatlakozni a régivel.

  • Papa01 #28278
    Ritkán, múlt 7végén repültünk Zétivel. Ha lesz valami kiírom. :)
    Te hogy vagy, hogy telnek a napjaid? :)
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2015.10.29. 19:40:14
  • Rolo3
    #28277
    Sziasztok Urak!

    Repültök még?
    Jönnék én is ha lesz legközelebb.
  • Papa01 #28276
  • Gundark 1 1
    #28275
    Nagyon jó volt :) Sok kiváló ötlet és sok elmebetegség :)
  • Papa01 #28274
    Nem semmi próbálkozások! :)
  • Relax99
    #28273
    off:
  • Papa01 #28272
    Őszi Rise of Flight akció.
  • Papa01 #28271
    Nekem ez kimaradt. De akkor nem is hozott lázba az a korszak. :)
  • Gundark 1 1
    #28270
    Mekkora játék volt akkor :) történet szerelmi szál, kémkedés, kiderül hogy a kis szerelmünk Mata Hari :) Szórakoztató volt na.
  • 2Pete
    #28269
    20 éve...



    ... játszottam ezzel.
  • Papa01 #28268
    Pazar vidi! :)
  • 2Pete
    #28267
    Nem tudom járt e ez már erre :


  • PhantomAss
    #28266
  • Papa01 #28265
    Simán... :D
    @PhantomAss: Köszi! :)
  • PhantomAss
    #28264
    WW1 színes fotók, második rész
  • Relax99
    #28263
    Örülök, hogy tetszik, én is úgy kaptam, de erre egy egész ágazatot lehetne építeni :D
  • Papa01 #28262
    :D :D Ez hatalmas, köszi Zéti!!!
  • Relax99
    #28261
    off :Brrt

    Utoljára szerkesztette: Relax99, 2015.10.14. 09:11:23
  • PhantomAss
    #28260
  • Papa01 #28259
    Köszi, nagyon látványosak!