29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • 2Pete
    #18740
    És láss csodát már bent is vagyok...
  • Sanyo
    #18739
    150-re volt állítva, de most kikapcsoltam, nincs limit.
  • 2Pete
    #18738
    Mekkora a max?
  • Gascan #18737
    a zeitgeist gazdasági része azért úgy igaz ahogy van
  • Sanyo
    #18736
    Megnézem mennyi, az egyetlen kucsaftnak 50-es pingje volt.
  • brendon566
    #18735
    Csak annyi, hogy azok a szerók szoktak elszürkülni ahol van ping limit, tippem az volt, hogy egyik peccsnél kicsit érzékenyebb lett erre és már így is határon volt (hol szürke volt, hol nem) a peccs után pedig átesett a másik oldalra, de ha amúgy sincs ping limit akkor passz.
  • Papa01 #18734
    Régebben nekem is ez volt, Máté rájött valamire, de már nem emlékszem rá.. hátha neki beugrik majd... :)
  • Sanyo
    #18733
    Ha tudnám mitől...
  • 2Pete
    #18732
    Nekem is szürke. Nem lehet hogy túl kicsi a ping tűrés?
  • Papa01 #18731
    Nekem sajnos szürke.. :((
  • Papa01 #18730
    Hopp próbálom! :)
  • Sanyo
    #18729
    Nah, valakinek már sikerült...
  • Sanyo
    #18728
    Hosszú szünet után megint bepróbáltam a szervert, remélem tudtok csatlakozni.
  • Papa01 #18727
    Köszi szépen! :)
  • Fokker
    #18726
    akkor gyógyulást. bocs, nem olvastam végig a hsz-eket. a nagy Hold kép szemet szúrt :) az a gond, hogy annyi a meló, hogy hétköznap egyáltalán nem tudok repülni, 7vége maradt egyedül szabadon.
  • Papa01 #18725
    Én most betegállományban vagyok, de szinte minden nap szokott lenni röppenés.. :)
  • Fokker
    #18724
    holnap lesz repülés?
  • Papa01 #18723
    Még én sem vettem meg.. :) Nem tudnám hova tenni.. :) Remélem jössz majd ROF-ozni is! :)
  • Fokker
    #18722
    baromi rég repültem, utoljára akkor, amikor felnéztem egy pillanatra. látom hogy közben tuning-cuccokat lehet venni a gépre... hát érdekes gondolat. kissé(nem kicsit) lehúzás-szagú a dolog. az utóbbi hónapokban nagyon lerövidült a szabadidőm, és ha játszani támadt kedvem, akkor inkább az rFactort nyüstöltem. a tripla gázkart még nem vettem meg.
  • Fokker
    #18721
    valahogy ez is olyan utólagos belemagyarázásnak tűnik. a zeitgeist-filmeket sem véletlenül favorizálja az ipse. egyre jobban terjednek a tömegmanipulatív, áltudományos, utólag belemagyarázós mozgalmak, filmek, könyvek, okfejtések. kezdenek félelmetesen erősödni, egyre nagyobb és nagyobb tömeget maguk mögé tudva. de igaz ez az úgynevezett új egyházakra(szektákra) is. az a baj az ilyenekkel, hogy aki hinni akar nekik, az úgyis hinni fog. az illető "megvilágosodik", a homlokára csap, hogy ez eddig hogy nem szúrt szemet neki; és máris rabjává válik vmelyik összeesküvés-elméletnek. én rendkívül veszélyesnek tartom az összes ilyen mozgalmat. ez a véleményem.
  • feca1229
    #18720
    Köszönöm majd kipróbálom.
  • 2Pete
    #18719
    Ha az elején a QMG-ben választod ki a skint a villáskulcsnál akkor megjegyzi. A tiedet és az ellenfelét is.
  • feca1229
    #18718
    Hát akkor kiváncsian várom a javitást :-)
  • brendon566
    #18717
    Nem sajna, csak az akkor kijövő új módokhoz rakták bele a javítást ami multikhoz van.
  • feca1229
    #18716
    Gondolom akkor ezen nem is lehet válzoztatni?
    Kerestem én valami kapcsolót is amivel beállitom de nem találtam,csak biztam benne hogy valahogy belehet állitani.
  • sakkay
    #18715
    Valóban, multi alatt megjegyzi, gyorsnál nem.
  • Papa01 #18714
    Köszi szépen Urak! :)
  • sakkay
    #18713
    megnézem
  • feca1229
    #18712
    Nem marad meg,mert mert a restart után bekell állitani , vagy ha másnap játszok vele akkor is ugyan úgy bekell állitani a skin.
  • sakkay
    #18711
    A skin megmarad, szerintem. az egyéb beállítások nem. Pl. üzemanyag.
  • feca1229
    #18710
    Üdv Mindenkinek.
    A kérdésem az,hogy ha nem multiban repülök hanem gyors küldiben vagy karrier módban akkor belehet állitani a gépem skinjét úgy mint az IL 2-ben,hogy elmenti magának.Mert igy minden egyes ujabbb repülésnél be kell állitani a skin.
  • sakkay
    #18709
    Igen 5. darabot lelőttem , ász beállításon. Ugyan olyan jött, mindig egy.
  • sakkay
    #18708
    Ha győzöl, jön még egy, és még egy, nemtom' meddig. Talán végtelen, de megnézem.
  • sakkay
    #18707
    duel: 1-1 dogfight
  • sakkay
    #18706
    Survive: max 5. kört állíthatsz be, első körben egy gép jön, másodikban kettő, stb.
  • sakkay
    #18705
    skirmish: max 15-15 gép dogfight.
  • Relax99
    #18704
    Skirmish, az az általános csata
    Survive a túlélő mód, gondolom 1 élet alatt hány gépet tudsz lelőni, vagy időt mér.
    A duel, meg 1v1
    Szerintem, legalábbis a legtöbb játékba ez így szokott lenni
  • Papa01 #18703
    Urak, szeretnék egy cikket a GYIK-be a QMB-ről. Tudnátok abban segíteni, hogy mi a különbség a
    - Skirmish
    - Survive
    - Duel
    játékmódok között? :)

    Köszönöm a segítséget! :)
  • Papa01 #18702
    Háát ma már egy picit, jobb., köszi szépen még egyszer! :)
  • Relax99
    #18701
    Szívesen, hátha gyorsabban gyógyulsz tőle :)