29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Relax99
    #18780
    Bocs a rossz minőségért nem volt kedvem órákat várni míg feltölti a jobbat, de a lényeg látható
  • Relax99
    #18779
    Mint mondtam a megörökített tegnapi repülésünk Mátéval:
    (Vajon hol a hiba)






    és a videó lehetőleg 480-ba és teljes képernyőn nézzétek


    Remélem tetszett
  • Relax99
    #18778
    Nem gond, nem sokról maradtál le, de majd képek, videó érkezik tegnapról.
  • Rolo3
    #18777
    Csá!
    Bocsi tegnap még volt egy tárgyalásom este és 21:30-kor értem haza.
    Már nem volt erőm repülni de ma megpróbálok időbe jönni.
  • Papa01 #18776
  • Relax99
    #18775
    Igen, a d5 számomra úgyis a kedvenc
  • Papa01 #18774
    Ja és talán ami még fontos, hogy nemsokára előrendelhetőek a mod-ok is.. de majd az ügyesebbek kijavítanak, ha csacsiságot írtam.. :)
  • Papa01 #18773
    Egy jó hír ez után a nehéz nap után:

    Hey guys,

    Just wanted to say thank you for making the Easter Sale a big success even with the darn Amazon outage in the beginning. It's very much appreciated and many more new ROF flyers and full hangars.

    So up next is Field Mods pre-order and we have decided to give the SPAD 13 and Albatros D.Va Field Mods for free to all as an example for the others.

    Work on 1.019 continues. It will be a big one.

    Jason


    Ha jól értem, akkor a Spad XIII-hoz és az AlbaVa-hoz ingyen megkapja mindenki a mod-okat.


    Forrás.

    Hazafele a buszon bevertem egy fél literes energia italt. Nem kellett volna.. most úgy fáj a fejem, meg pattog a fülem, mint állat és nem tudok elaludni.. :D
  • Relax99
    #18772
    Vagyok
  • Rolo3
    #18771
    Hali Mindenki!

    Lesz ma valaki?
    PL repülés??
  • whiteskull
    #18770
    Köszi! :)))

    Igazából nekem így is tetszik, így nem várom annyira mikor jön ki. :)))

  • sakkay
    #18769
    Ok, ha igaz elfogadható érvek. Inkább mint egy bugos béta..khm
    mi is az a program amivel sok ilyen probléma van (volt) mostanában?!
  • Relax99
    #18768
    Remélem jól fordítottam, az esetleges hibákért bocs
  • Relax99
    #18767
    Bocs srácok,

    Úgy néz ki a 1.019 frissítés valamikor májusba fog kijönni, de ez nem egy komoly ígéret. Egyszerűen még nincs kész. Frissítések fognak jönni és még tesztelés alatt van. Még rengeteg részleten és küldetésen kell dolgoznunk. Az Alpha tesztelés halad a Beta felé. Az utolsó Beta frissítésben rengeteg új dolog érkezett úgy,hogy ez rázott meg minket most. Már 7 hónapja dolgozunk rajta. Egy csapatnak ezt általában egy évvel tovább tart elkészíteni. Olyan gyorsan csináljuk ahogy csak tudjuk, közben persze nem hagyjuk figyelmen kívül a többi fontos dolgot sem. 1.019 a ROF-nak nagy lépés lesz a jövőbe, ahol már remélhetőleg nem lesz szükség ilyen nagy frissítésekre.

    1.019 egy fordulópontot fog jelenteni sok tekintetben.

    Addig is még rengeteg repülés és játék van. :-)

    Jason
  • whiteskull
    #18766
    Ja! Akkor csak magyarázkodnak. :))))

  • Gascan #18765
    később jön a 19-es peccs.. Májusban valamikor, elég nagy lesz és új lépcsőfokra emeli a ROFot .. remélik h utána már nem lesz szükség nagy peccseket kiadni .. és sokat várnak tőle, ezért késik
  • whiteskull
    #18764
    Ez mi is ez?

    A számokat kb. értettem: :)))
  • Papa01 #18763
    1.019 hírek:


    Posts: 1218

    Sorry guys,

    It looks like 1.019 will be ready for public consumption sometime in May. But even then no staunch promises. It's simply not ready yet. Updates will come and it's still in testing. Just lots of details and mission stuff to get working right. Now in Alpha testing moving towards Beta. The last Beta update had a lot of new stuff in it so that is being shook out now. Total time on this is about 7 months now. Something like this normally take a team a year plus to build. We have been building this as fast as we can, while not letting other important things fall through the cracks. 1.019 will set ROF on a path towards it's long flight into the future where such big hefty updates will hopefully not be necessary.

    1.019 marks a turning point for the title in many ways.

    In the meantime there is still plenty to fly and play with. :-)

    Jason


    Forrás.
  • Relax99
    #18762
    Kösz az infót
  • whiteskull
    #18761
    Én igyekszem jönni. :))
  • Relax99
    #18760
    Megjött Roli még egyszer köszi, leszel ma?

    Valaki lesz ma?
  • PhantomAss
    #18759
    off:
    látom ARMA-ztok egy páran, most leárazás van a steam-en:
    az ARMA2 6 dollár
  • Relax99
    #18758
    Meg lett mind Zsolti kösz, a továbbiakhoz meg majd a számokat küldd el
  • Relax99
    #18757
    Nagyon köszi, joyal is lenyúllak és még ez is
  • Rolo3
    #18756
    Csá Mindenki!

    Zéti a DR1 ajándék nem kell kifizetni.
    Ha vagy akkor gyere TS.
  • Relax99
    #18755
    Lesz ma valaki?
    Roli egy kis Arma-ra?
  • whiteskull
    #18754
    Nyugodtan küld el priviben, hogy melyik kellene. :))
  • Relax99
    #18753
    Megint csak Zétény vagyok, ts-en érdekesebb volt mikor összekevertél Zsoltival. Természetesen érdekelne ha Zsoltinak nem gond, mert ugye neki is a végét járja az x52.

    A másik, hogy szeretnék pár gépet venni az akcióra való tekintettel és ehhez a segítségeteket szeretném kérni, mivel nincs számlám, aztán majd elküldeném a pénzt.
  • whiteskull
    #18752
    Lesz ám! :)))
  • whiteskull
    #18751
    Engem érdekelne természetesen, de szerintem Zétinek nagyobb szüksége lenne rá. :)))))))
  • Rolo3
    #18750
    lesz ma valaki?
  • Rolo3
    #18749
    Zsolti nekem van egy evom és nem használom ha érdekel és faszán működik nem elemes 2000 huf és a tied!
  • Relax99
    #18748
    Ha esetleg valakinek van egy rossz saitek evo-ja aminek az elektronikája rendben van és meg akar szabadulni tőle, azt megvenném.
  • Relax99
    #18747
    Át akartam alakítani, hogy tápról is menjen ne csak elemről, csak az ötlet neki nem tetszett, pedig a kiszámolt ellenállásnál nagyobbat raktam bele, ami nem lenne baj, de így is bedöglött, jelenleg a tetején lévő led világít sőt még az is látszik ,hogy pár perc után leteszi magát készenlétre, csak éppen azt nem csinálja amit kéne :(
  • whiteskull
    #18746
    Hát ez nem jó hír. :((

  • Papa01 #18745
    :(((
    Mi történt vele?
  • Relax99
    #18744
    Uraim úgy néz ki egy időre kimaradok elhalálozott a joyom
  • Relax99
    #18743
    Én olyanra tudok gondolni, hogy a szerver listát, késést stb egyszerre frissít és ez kicsit megfogja a netet, pl néztem a német szervert lobby-ba 180ms-ot ír fent a szerveren már 50 körül van
  • 2Pete
    #18742
    Piros karikás, de jövök-megyek.
  • Sanyo
    #18741
    12-es pinged van, ez nagyon messze van a 150-től. :)