29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #18700
    Nagy vagy, köszi szépen!!!
  • Relax99
    #18699
    Papa majd nézz a prividre
  • feca1229
    #18698
    Lehet,hogy ez az oka csak furcsa ,hogy mikor fordulnék a gpu.-val akkor inkább az az ellnkező oldalra fordul,viszont van úgy,hogy megsem mozdul lőni lehet vele de meg sem moccan,ha kilépek és vissza lépek akkor utánna mozog.Az il2 -ben ez valahogy könnyebben működött.
  • kmarkdev
    #18697
    A géppuska némi késéssel követi az egeret. A Gotha hátsó lövésze pl. nem tud úgy tüzelni a másik oldalra, hogy csak előrefelé fordul.
  • feca1229
    #18696
    Igen ezt értem, de mikor az egérrel fordulok jobbra vagy balra valamiért nem akar fordulni hanem inkább még az ellenkező oldalra akarna beállni, vagy pedig meg sem mozdul.
  • kmarkdev
    #18695
    A lövészállást a Ctrl+C-vel váltod. Ezután a "T"-betűt kell lenyomni. Van úgy, hogy egyes lövészállások nem tudnak 360 fokban körbefordulni.
  • feca1229
    #18694
    Üdv mindenkinek!
    A problémám az ,hogy beruháztam a Gothára és az angol bombázóra , szépen repülnek de mikor a kövészállásban vagyok akkor az valahogy nem úgy működik ahogy szeretném hanem össze vissza pl: nem mindig fordul arra az oldalra ahova én szeretném, vagy egyáltalán nem fordul hanem beregad.Tud valaki valamilyen megoldás erre?
  • sakkay
    #18693
    Köszi, csoki, meg túró vagy mi.. Igen jó volt.
  • Papa01 #18692
    Isten éltesse! :) Milyen tortát kapott? :)
  • sakkay
    #18691
    mindjárt hányok. Nem szoktam ilyen kajákat enni, ilyenkor meg mint egy nem normális annyit eszek. És a végén még volt két torta is, mert párom most volt szülinapos.
  • Papa01 #18690
    Jó kis sonka tormával és főtt tojással.. :)
  • Gascan #18689
    nem olyan rossz az :)
  • whiteskull
    #18688
    Na itt kezdődik a húsvét. Elkezdjük az ebédlátogatásokat: :)))
  • Papa01 #18687
    , igen, igen, dolgozik a javításon.. :D
  • whiteskull
    #18686
    Látod! :)))

    Rá is jöttél, hogy létezik egy magasabb színtü angol tudás is. :)))))))
  • sakkay
    #18685
  • Gascan #18684
    dehogy bántódtam meg.. azért linkeltem mert kiváncsi vagyok a véleményetekre
  • Papa01 #18683
    Áááá Daniken esetében még azt sem szabad elhinni, amit kérdez.. :))
  • sakkay
    #18682
    Ja és természetesen nem akartalak megbántani, bocsánat ha bunkó voltam.
  • Papa01 #18681
    Je, mondjuk erre gondolsz:

    T. user!
    Mindenki mindent ingyér' megkap! :)

    :D
    Így ok? :))
  • sakkay
    #18680
    Nézd én nem mondom , hogy olyan közel volt hogy meg tudnám érinteni, de olyan volt mint a képeken, csak piszkos sárgás színű. Az ilyen teóriákkal meg ki lehet üldözni a világból. Imádom a törit' hobbi szinten sokat foglalkozok vele, és azzal kapcsolatban is nagyon sok fájdalom ér..pl. Erich von Daniken egyik könyve is ilyen volt, ami minden! komoly tudást mellőzött a témában.
  • sakkay
    #18679
    Végig olvastam a cikket.
    Rakéta...te k**va élet.
  • Gascan #18678
    szóval te már láttad a holdat normális távcsövön és ezek valóban lyukak? :)
  • sakkay
    #18677
    Külön utálom a mesterségesen színesített képeket. egy kis kontúr , meg szín kiemelés itt ott....és kész is a csalás.
  • sakkay
    #18676
    Én utálom.
    Már egy kicsivel is jobb távcsövön(csillagászati) érdemes megnézni a holdat. Lehet is nagyjából pontot rakni a történetre. Amúgy meg...áh mindegy is.
  • whiteskull
    #18675
    Hát akkor így jártunk. :)))

    Mondjuk jobban is megtanulhatna a tesód angolul! :DDD
  • Papa01 #18674
    Meg kérdeztem a testvéremet, ő is azon a véleményem van, hogy egy darab eszközt, pl irányzék, külön-külön kell megvenni a gépekhez. :( Tehát egy eszközt egy megadott géphez veszel.
  • 2Pete
    #18673
    Nekem sajnos csak fekete-fehér képem van, és én elhiszem hogy kráterek...


  • whiteskull
    #18672
    Ha valami ennyire nyilvánvaló lenne, akkor sokkal előbb tudomást szereztünk volna róla. Szerintem. Egyébként meg szeretem az ilyen teóriákat. :)))
  • Gascan #18671
    a filmet én sem néztem meg csak ezt a pár sort olvastam el
  • Gascan #18670
    ehhez mit szóltok? érdekes teória és elgondolkodtató

    Élet a holdon
  • Zair #18669
    Tényleg ingyenes, meg nagyon jó dolgokat lehet hozzá leszedni, csak sajnos elég ronda grafikája van - cserébe elég alacsony konfig igénye van.
  • Papa01 #18668
    Úgy tudom, ez a szimu ingyenes.. :)
  • whiteskull
    #18667
    NA. Vagyok. Úgy néz ki a Rof is működik. :))
  • Relax99
    #18666
    Na már le is állt a honlap
  • whiteskull
    #18665
    Én arra is szoktam. :)))
  • Papa01 #18664
    sajnos csak Neocitran-t ihatok... De legalabb valami kis hirt kitehetnenek,arrol hogyan is allnak, illetve egy kis ujdonsagot is.. Szerintem ebben is jobbak, mint a konkurencia. :)
  • whiteskull
    #18663
    Igyál egy pohár bort! :)))
  • Papa01 #18662
    Papa szomorú..:)
  • Relax99
    #18661
    Van ROF!!!