29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • whiteskull
    #19264
    Jön a héten biztosan. Már előrendeltem a gépet, valamint néhány kiegészítőt, és eddig sose vártam egy hétnél többet. :)))
  • Papa01 #19263
    Úgy van, bár erre a patch-ra írták azt is, hogy "valamikor május végén".. :) Na, egy szó mint száz, időszerű.. :)
  • Szpecnyaz
    #19262
    Hát úgy legyen :)
  • brendon566
    #19261
    Ha jól emlékszem, mindíg a hónap első péntekjén adják ki a tapaszokat.
  • Papa01 #19260
  • feca1229
    #19259
    Hát akkor kiváncsian várom! :-)
  • whiteskull
    #19258
    Bizony, csak a híreket ígérték hét elejére. :))
  • Papa01 #19257
    A híreket ígérték a hét elejére.. :) Azt meg is kaptuk. Szerintem pénteken kijön. Remélem. :)
  • sakkay
    #19256
    Nem a jövő hétről volt szó?
  • feca1229
    #19255
    Mikor jön az 1.019 patch? Arról volt szó, hogy a hét elején,a csütörtök már nem a hét eleje...
  • sakkay
    #19254
    Feleségem védelmében:a d7f tényleg nagyon jó nagy magasságban. A baj az, hogy onnan mindenki ha bajban érzi magát lefelé menekül.
    Halkan jegyzem meg , hogy nagy magasságban minden!!!!! gépnél gyorsabb..pl Camelnál majd' 40 km\h. De az se5 és a SPAD sincsen sehol. (15 km\h.)
    Na ki tudta ezt???
    Halkan jegyzem meg, ha netán 1\1-ben valaki netán a magasban kezd harcolni 2km felett, általában nagyon meg szoktam lepni. Nem értik mi a fa* van. Magassági gáz van...
  • brendon566
    #19253
    :D
  • Papa01 #19252
    Kipróbálod, milyen amikor lelőnek ugye?? :)
  • whiteskull
    #19251
    Főleg amikor egy kicsit, vagy nagyon hagyod magad. :))))
  • brendon566
    #19250
    Hát így nyíltan nem merném kijelenteni, de vannak határesetek ;)
  • Papa01 #19249
    Van olyan?? :D
  • brendon566
    #19248
    Énse sok dolgon baszom fel magam, csak ha egymás után húzom a dugókat pfalzal meg albával, meg ha valaki jobb nálam DDD
  • Papa01 #19247
    Óóó, nekem sikerül dugóznom vele.. :)) Még akaratlanul is.. :D
  • brendon566
    #19246
    Azért nem minden szerón ez megy:) a D2 konkrétan magasban sem észrevehetően gyengébb.
    A pfalz meg kicsit lehetne hajlamosabb dugózásra, azt hiszem...
    Meg ha nem fordulnának a német gépek csak max kicsit könnyebben mint a "stock" d7 akkor sokkal jobban párba lehetne állítani őket a bnz gépekkel.
  • Papa01 #19245
    A D.VII esetében egyetértek, az Albák esetén már nem annyira, hisz a DVa a háború végéig szolgálatban volt. és A Pfalz is hozza azt amit kell.. (Egyedül zuhanásban nagyon jó.)

    De szerintem az is hozzá tartozik a történethez, hogy a ROF-ban a légiharcok szinte mindig "talajszinten" mennek, nem pedig nagyobb magasságban(2-3ezer méter), ahol a gépek közötti különbségek sokkal jobban előjöhetnének... lehet, azon a magasságon az Alba D.2 sem lenne olyan acélos.. :))
  • Szpecnyaz
    #19244
    Hát ahogy elnézem elég sok mindent félremodelleztek. Legalábbis az olvasmányaim alapján a DVII-nek valami csodagépnek kéne lennie. Az Alba meg a Pfalz pedig túl jó lett.
  • Papa01 #19243
    Talán még annyi, hogy ha az ellen magasabban kezd, szinte mindegy miben ül.. a magassági fölény hatalmas előny a ROF-ban... :)
  • Papa01 #19242
    Nincs mit! :) Örülök, hogy tetszik a site! :)

    Fokker D.VII: Az alaptípusok között, ugyan ott van, de sajnos felejtős.. Nagyon gyenge a motorja.. :(( Szinte alig repüljük... Szerintem alul van modellezve.

    Fokker D.VIIF: Na, ez más tészta, ennek bivaly erős a motorja, (magassági gázt külön kezelheted.) vérbeli bnz masina... :) Jó pilóta kezében igazi "hirtelen halál" osztó gép.. De a használatukról Sakkay és Márkó, illetve Máté urak erről jóval többet tudnak majd mondani neked.. :)

    A tnz gépek sem esélytelenek ellenük, sőt... csak nem szabad lesüllyedni.. (Mondom én... ) A lényeg az, h mindegyik gépnek megvan a maga előnye-hátránya.. :)
  • Szpecnyaz
    #19241
    Köszi! Ismerem am ezt a jó kis oldalt. A Fokker VII és VIIF-ről tudnál még mondani valamit esetleg? Hogy hogyan tudnám őket jól használni. Csak mert már kezdem megunni hogy ha az Albával vagy a Pfalz-zal megyek, akkor simán leráznak azzal hogy kihasználják hogy lassúak, és nem bírnak gyorsan emelkedni.
  • Papa01 #19240
    Szia!

    A Dolphin egy BnZ gép. ITT találsz róla egy ismertetőt.

    Fordulózni Antant oldalon igazán még a Pup-al lehet...talán még a Triplane-el.

    GYIK - Milyen géppel repüljek??
  • Szpecnyaz
    #19239
    Tudnátok abban nekem segíteni, hogy a Dolphin az milyen jellegű gép? Már mint TnB vagy BnZ? Meg hogy antant oldalról melyik gép jó fordulóharcra? A Camelt leszámítva?
  • Papa01 #19238
    Én köszi, lefordítottad! Akkor örülök a legjobban, amikor a 'hajózó társak" írásait tehetem ki a weboldalra.. :) Ebből is látom, hogy másnak is fontos a rof.hu. :)
  • Relax99
    #19237
    Persze, arról meg is feledkeztem. jó lett, ty hogy kiraktad.
  • Papa01 #19236
    Köszi javítottam.. :) Jason-t a bevezetőben említettem... ez így oks szerintem. :)
    Mit gondolsz? :)
    @ Márkó: Én ma már nem repülök, hévégén szeretnék. :)
  • kmarkdev
    #19235
    Kapható ma valaki egy kis BnZ-re?
  • Relax99
    #19234
    Szivesen, a Jason aláírás lemaradt, de ez lészretkérdés volt.

    az utolsó kiemeltrészben 3. sor "motor nem erre lett tervezve és nehéz nagyon nehéz volt beletenni" azt kéne még javítani
  • Papa01 #19233
    Frissítettem egy picit a cikken. :)
  • Papa01 #19232
    Grafikai beállítások a Rise of Flight 1.019-es verziójában

    Köszönöm Zéti és Sanyo segítségét! :)

    Ha lenne még javaslatotok, azokat szívesen várom! :)
  • Papa01 #19231
    rgr. :)
  • Relax99
    #19230
    kb 5 fele leszek
  • Papa01 #19229
    Nyugi nekem sem nagyon.. :))) Nem jössz fel egy picit TS-re? :)
  • Relax99
    #19228
    nyugodtan, próbáltam hibák nélkül és jól fogalmazni, az utóbbiba sose volt az erősségem :)
  • Papa01 #19227
    Köszi szépen, én is alig vártam, h itthon legyek kemény nap volt ez is, jó egy kicsit rof.hu-zni.. :)))
  • Papa01 #19226
    Ha nem gond kicsit átfogalmazom néhány helyen: :)
    pl:
    redmények eléggé kevertek. -> redmények eléggé vegyesek
  • Sanyo
    #19225
    Nem volt rá olyan sok időm, de megtettem amit lehet. Csak nyugodtan. :)