29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • sakkay
    #19304
    Gratula. Az már komoly.
    Néztem a tegnapi meg a heti számokat. Csak nem várnak valamit az urak?
    Ja, az jövő héten lesz.
  • Papa01 #19303
    Most látom a számláló túllépte a százezret! :))
  • sakkay
    #19302
    Talán én leszek, habár 3 hete nem boroztam és mára terveztem..szóval nemtom'.
  • Rolo3
    #19301
    Üdv mindenkinek!
    Lesz ma valaki?
    Van kedvetek repülni?
  • Papa01 #19300
    Csak gondolod, hogy nem rágom a kefét.. :))))
    Ahogyan az általam igen nagyra becsült Mucsi úr mondja: A stressz szóra, én vagyok a lexikonban az illusztráció.. :D:D
  • whiteskull
    #19299
    Na jó. Bevallom. :)))

    Már régen rágtad a kefét. Mivel mostanában nem tudtam máshogy felnyomni a vérnyomásod, így úgy gondoltam ez megfelelő lesz. :))))
  • Papa01 #19298
    Due to some necessary changes I will post the information early next week. Sorry for the delay.

    Jason


    Forrás.

    Ez a topik cím se semmi.. :)
  • Papa01 #19297
    Ne is tagadjátok, hogy Ti írtatok Jason-nak privit, hogy halassza el a kiadást.. :D
  • sakkay
    #19296
    Mondjuk a jövő hetem nekem is vizsga szerűségekkel telik, úgyhogy talán nem is akkora baj.
  • Relax99
    #19295
    Személy szerint én jobban örülnék a jövőhét pénteknek, addigra már a vizsgákon is túl leszek.

    Egyébként meg ezeket a nyílt hozzászólásokat a szerkesztőség felől elég kevés kevés helyen láttam eddig, ez mindenféle képpen pozitív, hogy nyíltan megmondják, hogy mi a helyzet és nem begubózva mondanak valami fantom szöveget. Ha csúsztatják, akkor jó okuk van rá és azért teszik, hogy ne húzzák sokan a szájukat, hogy jólvan megmondtátok, hogy ilyen lesz, de ez is sz*r.
    Azt a pár napot meg már bőven ki lehet bírni.
  • sakkay
    #19294
    Ez alapvetően igaz, viszont ezért is kéne vigyázni a konkrét idő pontokkal.
  • Papa01 #19293
    Annyira szerintem nem... végül is, az látszik, hogy melóznak ezerrel, annak meg tényleg nincs értelme, hogy egy félkész valamit kiadjanak.. pl, mint a COD... inkább adják ki jól, vagy kevés hibával, mint félkészen.
  • sakkay
    #19292
    Az már régen nem jó...jövő hét...
    Gondolom megy a hörgés a hiv. fórumon!
  • Papa01 #19291
    Én bízom benne, hogy a jövőhéten tényleg kijön.. :)) Majd meglátjuk. :)
  • sakkay
    #19290
    Na de akkor mikor??
    Hétvégén sosem utalnak ugye?
  • Papa01 #19289
    Úgy néz ki, ma nem lesz 1.019... Ezt a post-ot tegnap írta Jason:

    Got word today. Not Friday. Still some stuff to test.

    Jason


    Forrás.
  • kmarkdev
    #19288
    Fokker, Neked nem hiányzik egy kis repülés?
  • sakkay
    #19287
    Ok, csak mondom szólok.
  • Relax99
    #19286
    köszi, de inkább kihagyom, még a garancia időben bőven benne van, a másik része meg a fránya anyagiak.
  • sakkay
    #19285
    Lehet eladó lesz egy 3 hónapos 5770 1gb vapor x. Ha esetleg érdekel. De mondjuk még nem biztos, meglátjuk mennyi adót kap..... vissza a párom.
  • Papa01 #19284
    Na, az se mai csirke! :))
  • Relax99
    #19283
    Persze az eddigi gépem a 8600-al ott pihen húgomnál, majd azt berakom, ő úgyse használja, kicsit lomha lett a p2 gépből kioperált 20gb-os IDE-s vinyóval :)
  • Papa01 #19282
    Igen, valószínűleg a kártyád adta meg magát.. Jó kérdés... szerintem vételár. Van valami tartalék VGA-ád?
  • Relax99
    #19281
    Azzal nincs gond, újraindítás után megjavul ha már elérte az üzemi hőfokot (50 fok körül) csak ha már bootolás közben is vannak artifactok az már rég nem driver probléma, csak azt nem tudom hogy a vételár értékében cserélik-e ki vagy a jelenlegi ár szerint, mert már nem kapható 4870 náluk.
  • Papa01 #19280
    Ez rossz hír.. :( A venti megy rajta?
  • Relax99
    #19279
    Na úgy néz ki a 4870-em lassan de biztosan kezdi megadni magát, már ha hidegen indítok bootolás közben artifactos a képernyőm :/, úgy néz ki az ipon jönni fog nekem egy vidikarival
  • Papa01 #19278
    Ezt a boros technikát előbb-utóbb kipróbálom! :)
  • whiteskull
    #19277
    A többit el kell képzelni. :))))

    Az nem jó. Én ilyenkor iszom egy pohár bort. Aztán ha 10 perc múlva még mindig nem alszom, akkor megint. Előbb utóbb mindig elalszom. :)))))

    Biztosan. Már nagyon üzengetnek. :)))
  • Papa01 #19276
    Ez igaz. de azén problémáim ott kezdődnek, hogy ki sem látok belőle normálisan... :D

    Jaja, 4 óra óta fent voltam, nem tudtam aludni.. Szerinted, ki jön holnap a javítás?
  • whiteskull
    #19275
    Nekem sem. Pont ezért érdekes megszelídíteni ezt a ribancot. :))))
  • whiteskull
    #19274
    Korábban keltél mint én. :)))
  • Papa01 #19273
    Biztonsági másolat készítése az 1.018-as verzióról.
  • Papa01 #19272
    Az a gép nem az esetem... :-)
  • whiteskull
    #19271
    Este repülgettem egy kicsit offline a dr1-el. Már egészen király voltam az AI DH2-ellen. :))))
  • Papa01 #19270
    Biztos jók lesznek! :)
  • feca1229
    #19269
    Én is rendeltem párat, kiváncsi leszek rájuk nagyon.
  • whiteskull
    #19268
    Hehe! :))
  • Papa01 #19267
    Akárcsak én! :)
  • whiteskull
    #19266
    pfalz, dII
  • Papa01 #19265
    A francia kétülésest?? :) Na, gratula! :) Milyen kieg.-eket rendeltél?