29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • sakkay
    #19344
    Én is..
  • feca1229
    #19343
    Én megyek mindjárt!
  • Rolo3
    #19342
    na senki nem jön ma repülni??
  • Rolo3
    #19341
    csak kajázok valamit.
  • Rolo3
    #19340
    na vagytok?
    én visszaértem!
  • Rolo3
    #19339
    na gyüjjön má valaki ! :D
  • Rolo3
    #19338
    Vagyok TS-en
  • Rolo3
    #19337
    ok
  • feca1229
    #19336
    kilátásba=kilátásban :-)
  • feca1229
    #19335
    Sajna csak délután,családi program van kilátásba de utánna kapható vagyok rá!
  • Rolo3
    #19334
    Feca egy repülés?
  • feca1229
    #19333
    Az elején még nálam is előfordult a baráti tűz,de azóta kicsit megnyugodtam, és sokat segít az azonositásban,hogy a német gépeknek másmilyen a szárnyformálya.
    Tegnap kipróbáltam a DVII f-et. nagyon erős gép jól húz,még fordulni is szépen lehet vele,pár kört.Tegnap az albával esélytelen voltam,mert sokat kell még gyakorolnom.Azért találtam még igy is,áldozatot, a SE Va-kat és a delfint azt letudtam fordulni,viszont mikor párban voltam akkor alulmaradtam, mindig beült egy mögém.Viszont a következő pályán már volt Dr1 lés így kerek lett a világ...ők még mindig azt hitték, hogy BNZ a fasza, aztán persze cserélték a gépeket tevékre.Jó kis csata volt!
  • Rolo3
    #19332
    Sziasztok!

    Repül ma valaki???
    vagyok ma bármikor ha valakinek van kedve írjon és jövök!
  • sakkay
    #19331
    Mondjuk lehet , hogy eddig csak kijelzős gyakorló oldalon nyomta...de gondolom olvasni tud azért.
  • sakkay
    #19330
    Ja nem..megyek haza, mert már kevés volt a lőszerem.
    Látom ám, hogy egy d8, meg egy Alba rám fordul és követ.(az Albáktól ilyenkor amúgy is félek kicsit, mivel alapgép,talán a legnépszerűbb belőlük és sok kezdő is repüli.) Billegtetek , rakétázok, a d8 leválik. Már majd' hozzáért a kerekem, erre szitává lőtt az Alba, csúsztattam egyet oldalra, így éltem túl. Csöppet ideges voltam, főleg azért is mert éppen akkor állítottam vissza a 2.0 k\d arányt....és kur*ára nem értem , hogy a fészkes fenébe nem lehet felismerni a saját!!!reptérre leszálló, részben piros d7f-et! Hiszen a d7 is alapgép!
  • feca1229
    #19329
    Sakkay!
    Mi volt tegnap, téged kilőtt egy alba?!
  • sakkay
    #19328
    Persze. Sokat kísérleteztem,flopy lemezzel, fénykép negatívval stb.
    Nagyon világos a lakás, de lehet , hogy neki állok tesztelni megint , mert akkor még nem volt megreszelve.
    Na, most indulunk.
  • Relax99
    #19327
    gomb = gond lol
  • Relax99
    #19326
    én is azt használok, de nállam kb akkor van csak gomb, ha mögöttem van valami egyéb lámpa felkapcsolva
  • Relax99
    #19325
    infra szűrőt kivetted?, floppynak a mágneslemezéből raktál sötétítést az elejére?
  • sakkay
    #19324
    Ja, meg állatkert lesz a program..inkább a párom, mint a fiacskám miatt.
  • sakkay
    #19323
    Kis családom nem nézné jó szemmel.
    Amúgy vx 1000 a kamera, szürkületben már jó.
    Majd este.
  • Relax99
    #19322
    yep
  • Rolo3
    #19321
    Zéti repülés??
  • Relax99
    #19320
    sötétítő, redőny stb,

    milyen webkamerát használsz?
  • Rolo3
    #19319
    Ne mááá

    van kedved repülni?
  • sakkay
    #19318
    Nappal nincsen track ir-em!
  • Rolo3
    #19317
    http://www.youtube.com/watch?v=5uXu067MTqI
  • Rolo3
    #19316
    http://www.youtube.com/watch?v=lermqfhhJx4

    Egy jó reggelt zene :D
  • Rolo3
    #19315
    Hali!
    nincs kedve valakinek repülni??
    Vagyok TS
  • Papa01 #19314
    Köszi! :) Nálunk sajnos elég rossz a fekvése a háznak, reggeltől estig idevág a Nap.. hiába van redőny nem sokat ér. :(
  • feca1229
    #19313
    Valamiérrt kilökött a net,lehet valami csatlakozási probléma volt.Nem tudtam vissza menni sajnos!Pedigmost úgy éreztem, hogy egészen jól ment!
    Figyeltelek téged nagyon jól nyomtad!
    Majd legközelebb folytatjuk és leverjük a tommykat az égből :-)
  • sakkay
    #19312
    Feca kiléptél, de a végén győztünk!
    2500 pont,és nagyon keményen ment a játék. De most érdekes módon korretek voltak a gyerekek.
  • Relax99
    #19311
    Nekem is kemény szokott lenni, télen még jó is, de nyáron katlan, ráadásul a szoba is kicsi kevés légmozgással
    most is 27 fok van itt, de már megszoktam, még kellemes hűs is :D
  • Relax99
    #19310
    Grat
  • Papa01 #19309
    Ez a szemét gép úgy fűt mint egy kazán... ki is nyomom, mert meggyulladok..
  • Fokker
    #19308
    Jó volna repülni, de ezen a héten 12 órázni kellett, jövő héten szintén. A mostani 7végét még nemtom.
  • sakkay
    #19307
    Ja, úgy könnyű.
    Inkább eretnek módon a vetített célzót várom, a legjobban az hiányzik a d7f-ről.
    Igen nehéz célozni vele.
  • Papa01 #19306
    Köszi! :) Majd a szabi alatt szeretnék írni néhány új cikket.. :) Igen, én is vártam nagyon, de azért én kárpótolva lettem, mert tegnap jelent meg a DCS:A-10C-hez az 1.1.0.8-as javítás.. :)))
  • sakkay
    #19305

    Na nem mintha én kivétel lennék.