29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #19544
    A DVD dobozában 2 lemeznek van hely, de csak egy volt benne.. ez ijesztett meg... :)))
  • sakkay
    #19543
    Jaj de állatos ez a gépmadár!
  • Sanyo
    #19542
    Több nem is kell, elég ha aktiválod a kódot a steamen, a többit úgyis onnan fogja letölteni. :)
  • sakkay
    #19541
    Miért..? mire számított?!
  • Sanyo
    #19540
    Bristol Fighter előrendelés.
  • Papa01 #19539
    Zsolti, neked a COD dobozában hány lemez volt? Mert nekem csak 1.. :(((
  • Papa01 #19538
    Ja és ha elküldöm az üzit, vissza ugrik nagyba,,, gondolom a frissítés miatt..
  • Papa01 #19537
    Nemrém jöttem még haza.. :) most tusoltam le, és kajáltam.. fáradt vagyok. :((
    Még a j9vőhlt is ilyen fos, utána szabad ember vagyok! :)
    Chat: Jaja, de engem még ez is bosszant... Miért kell minden szart lenyomni az ember torkán, ha akarja, ha nem? :)

    Vizsgákon túl vagy? :)
  • brendon566
    #19536
    Annyit lehet h rákattintasz és összemegy, nem?
  • brendon566
    #19535
    Meglátod repülés közben nem fog zavarni ;) Mintha azt mondtad volna, ha vége a sulinak repülsz.
  • Papa01 #19534
    Urak, nem tudjátok, hogy lehet ez a chat ablakot eltakarítani? Én sajnos nem találom sehol.
  • brendon566
    #19533
    Jertek repkedni...
  • whiteskull
    #19532
    Igen. Én is ebben az akcióban vettem. :)))
  • Relax99
    #19531
    Most néztem éppen, cdgalaxisnál most 5000Ft a Cliffs of Dover, ezek szerint annyira sokan mégse vették meg
  • kmarkdev
    #19530
    Vagyok a les Hellequins-en...
  • whiteskull
    #19529
    Szerintem ma nem leszek. Géptisztítás volt, meg most telepítem az új ubuntut. :)))
  • whiteskull
    #19528
    Ezt nem is vitatom. Már amit mutatott magából még így lebutítva is, az meggyőzött. :)))

    Csak még én nem tudtam meggyőzni a gépemet, hogy normálisan futtassa. :)))
  • sakkay
    #19527
    De amúgy még kell egy fél év.
    Ma valaki este??
  • sakkay
    #19526
    Én a megjelenéskor megvettem. Az ok nagyjából a szim ipar' támogatása, mert amúgy nem érdemelték meg. Viszont nagyon sokat javult, és ritkán fagy, szóval....
    Viszont teljes grafikán, vagy mondjuk 80%-tól, jóval szebb mint a ROF.
  • Papa01 #19525
    Igen, emiatt is lepett meg vele a testvérem. :)
  • whiteskull
    #19524
    Nálam is elfér ott egy darabig. Ennél sokkal olcsóbb nem lesz mostanában szerintem. :)))
  • Papa01 #19523
    Akkor kapásból megy a polcra.. :)))
  • whiteskull
    #19522
    Hát alacsony grafikán nem hiszem. :)))
  • Papa01 #19521
    Szerinted nálam probléma lesz a VGA?
  • whiteskull
    #19520
    Nagyon jó kis szim, de nekem még várnom kell vele a következő gép updatig. :)))
  • Papa01 #19519
    Igen, tudom, bár még nem hozta haza, félek nekem is csalódás lesz..., de ne ítélkezzünk előre. :) Alapvetően nem hinném , hogy elszakadnék a ROF-tól, bár nem is emlékszem mikor repültem vele utoljára. Ez egy ilyen időszak. Csak el telik ez a hónap és akkor végre nyugtom lesz. :)
  • whiteskull
    #19518
    Rendes húgod van! Az enyém bezzeg nem vette meg. :))))

    Jó lesz ez, de a gépemen a Rof grafját meg sem közelítí. :)))
  • Papa01 #19517
    A húgom már megvette.. :)))Azért a prociban bízok, bár a VGA inkább kevés neki.. (4890) Grafra hogy tetszik?
  • whiteskull
    #19516
    Azt, hogy megvettem, azt nem bánom, mert tényleg nagyon jó szimulátor lesz belőle. És most olcsó is. :)))

    A Rof meg úgy is közelebb áll hozzám, és a reflexeimhez is. :))))
  • whiteskull
    #19515
    Mondjuk a gépem sem egy Paks, de valami miatt tényleg olyan 50-50% az indulási aránya. Ennyi resetet régen nyomtan gépen. Pedig nagyon türelmes voltam, és még a teljes medium grafikai beállítást sem adtam rá neki. :))))
  • feca1229
    #19514
    Én már megrendeltem,pénteken érkezik.Most tényleg olyan sz@r?
  • whiteskull
    #19513
    Bár lehet én vagyok láma vele, de kb. 50-50%, hogy elindul, vagy befagy a gépemen. Ha megy, akkor egész jó. :))))
  • whiteskull
    #19512
    Papa! Ne vedd meg a COD-ot! Vagy ha megveszed, akkor rakd el egy fél évre minimum. :))))
  • whiteskull
    #19511
    Hát akkor bizony lehet. :)))
  • kmarkdev
    #19510
    Én is voltam tegnap, de a les Hellequins szerveren. Nagyon jó kis küldetéseket raktak ott össze, van bombázó, nekik való földi célpont is, de elég aktív a légvédelem. Igazságos a gépkiosztás, és remek lehetőség a csapatban repülésre. Már aki tud csapatban repülni... előfordult, hogy egymás után levasaltam két összedolgozó SeVa-t... biztos még kezdők voltak...
    Magányos farkasként repültem Pup-pal, D8-cal, és D7f-fel, de egyértelmű, hogy itt a fordulóharc nem nyerő. Úgyhogy a Pup-pal is BnZ-ot adtam elő, elég jó eredménnyel.
    Az új Breguet bombázók komoly fegyverek: piszok gyorsak, nagy a hátsó tűzerejük, és elég sok bombát elbírnak. Lassan alakul a taktika ellenük: az egyedül repülő gépet esetleg lehet hátulról-alulról támadni, de köteléket öngyilkosság. Marad a szemből-alulról lehetőség, de jól kell célozni az első alkalommal, különben nem lesz második, mert nehéz újra utolérni.
    Az itt jellemző nagyobb magasság miatt a légiharc is érdekesebb, mint a Fast Food-on: sokkal életszerűbb. A rutinos pilóták legtöbbször nem követik a zuhanással menekülőket a jó pozíció elvesztése miatt. Nagy magasságban a gépekkel kapcsolatban is más a helyzet, - a földközelben lúzer masinák is megtáltosodhatnak.
    Szó, mi szó, nehezebb légigyőzelmet elérni, de a nagyobb kihívás miatt jobban is becsülöm. Ja, és kevesebb az ütközés, mint a ruszki szerón, kevesebb a felelőtlen emberke. Talán amiatt, hogy eltart egy darabig, míg az ember gyereket eléri a 2000 M-t :).
  • sakkay
    #19509
    Szerintem 10 sec múlt. 21.20 körül mentem.
  • Rolo3
    #19508
    Szerintem nincsenek de nem is kell mert egy csomó agyatlan játszik ott aki még repülni sem tud!
    Legtöbbször azért halok meg mert le ramolnak és kurvára idegesítő!
  • whiteskull
    #19507
    21.30-ig én is fent voltam a aTs-en, de senki sem volt. :))
  • sakkay
    #19506
    Igen, hogy nincsenek!
    Engedélyezve van pl. a leszálló gépek lövése...néhányan ezt mindig betartják.
  • feca1229
    #19505
    Miért ott vannak szabályok??? :-)