29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • sakkay
    #19504
    Áááá most néztem felkerültem a multi 100-ba!!!
    Ennek igazán örülök...azt hittem évek kérdése lesz.
    mondjuk tényleg nem értem , hogy jött ki nekik.
  • sakkay
    #19503
    Vártalak titeket!
    Még Ts-en is voltam..
    Egy ideig 10-1 volt az arányom...aztán volt 2.0 a vége 3.0..nem tudom , hogy a fő listán a fogságba esés, halálnak számít? Elég sokszor benyaltam ezt.
    Egyre több a d7... Ez a Cherburátor gyerek pedig elég nagy paraszt, de azért többször meszeltem le , mint ő engem. Ideges is volt szerintem. Nagyon betartja a fast food szabályait.
  • Relax99
    #19502
    Igaz, de ez nem is a global stat, ez külön szerver stat csak és abba se vagyok biztos, hogy ez gyári dolog
  • Rolo3
    #19501
    Én játszottam mind a kettőn de newbie-n nincs global stat
  • whiteskull
    #19500
    Még nem. :)
  • Relax99
    #19499
    Hellquins server statisztika

    Newbie szerver statisztika

    ezeket ismeritek?
  • kmarkdev
    #19498
    Kb. 7 és 8 között kezdek. Majd TS-en összetrafikálunk.
  • Rolo3
    #19497
    Hali!

    Szerintem én leszek!
    mikortól leszel?
  • Papa01 #19496
    Miért milyen kép alakult ki rólam az elmédben??? :D :D Jézus ereje! :D
  • whiteskull
    #19495
    Legalább ember formád lesz egy ideig. :DDDD

    Bocs, de ez magas labda volt. :)))
  • kmarkdev
    #19494
    Hali, Urak! Lesz ma valaki estefelé?
  • Papa01 #19493
    Éltemben nem ittam még meg egy csésze kávét sem... úgyhogy marad a pogi.. :D
  • Relax99
    #19492
    Meg gondolom csak kávén és pogácsán élsz majd :)
  • feca1229
    #19491
    Köszönöm!
  • Papa01 #19490
    Oki, köszi szépen, :) igyekszem majd pótolni, jövő héttől indulnak az érettségik... 2 hétig reggeltől 6-ig zakó és nyakkendő... de rühellem ezt a szerelést... :)
  • Sanyo
    #19489
    Nyugodtan átmásolhatsz belőle részleteket, vagy akár az egészet is.
  • Sanyo
    #19488
    Olyan sok mindent csinálok egyszerre, hogy újat már nem merek bevállalni. Mire elkészülnék vele, talán már el is avul. :)
  • Papa01 #19487
    Ha lesz időm kiteszem, kicsit mos el vagyok maradva.
  • feca1229
    #19486
    Üdv mindenki!
    Nem forditotta le valaki az 1.019 javitás listáját magyar nyelvre.Nagy részt értem én ,hogy miről van benne szó,csak jobb lenne egy hozzá értő embertől olvasni aki jól tud angolul.
  • Papa01 #19485
    Köszi , én is frissítem majd a ROF.hu lévő demós gyik-et! :)
  • Sanyo
    #19484
    Írtam egy rövid segédletet a demó letöltéséhez, telepítéséhez és aktiválásához. Nektek már aligha van rá szükségetek, de hátha valaki idetéved akinek csak a sorozatszám kell, mert az is van.
  • brendon566
    #19483
    Nemsoká jövök.
  • Rolo3
    #19482
    Hallo jön valaki repülni??
  • Rolo3
    #19481
    aki nyomul az jöjjön TS-re!
  • Rolo3
    #19480
    Hali urak!

    Van valaki?
  • brendon566
    #19479
    Most hogy is van ez? külön el lehet lőni a hűtőt is, mintha az is húzna egy szép, hosszú csíkot...
    Meg eddig azt hittem, lehet több lyuk is a tankon, mert láttam korábban 3 különálló csíkot is átesésnél, de már nem tudom h mik vannak...
  • Relax99
    #19478
    nálam megy csak nem akarja betölteni a küldetéseket :/
  • Rolo3
    #19477
    Gyerekek nálam az editor se indul valami runtime error üzit dob
  • Rolo3
    #19476
    pill Ránézek
  • Relax99
    #19475
    A baj az, hogy nálam se jó és szerintem másnál se, át kéne dolgozni a mapokat mission editorral az update miatt.
  • Rolo3
    #19474
    Próbáljuk meg de kellene valaki aki hostol pl Zéti!
    Mert nálam valamiért nem megy. Amikor indítom a hosztot mindig visszavág Main screen-re
  • sakkay
    #19473
    Elméletileg este felé megyek. Bár tegnap már nekem is sok volt, 4* vágott ki.
  • feca1229
    #19472
    Hali!
    Én kora délután már vagyok,akkor összecsaphatunk!Úgy is gyakorolnom kell a tevét,mert eddig még mindig leszivatott!Ez egy sunyi masina!
  • Rolo3
    #19471
    Hali!

    Egy hacot valaki az orosz szerón?
  • Szpecnyaz
    #19470
    Karrier módnál már nincs olyan opció amivel ki lehet választani hogy küldetés előtt ne kelljen felszállni, hanem a célpont előtt kezdődjön a küldi? Mert unalmasok azok a fél órás repülések azért hogy aztán egy kedves ctd-vel vége legyen a küldinek amikor kezdene izgalmas lenni.
  • sakkay
    #19469
    Köszi! Este kipróbálom.
  • Rolo3
    #19468
    Igen én is használom csak az a baj,hogy ha nem figyelsz oda könnyen szétlövi a segged az AI :D
  • brendon566
    #19467
    Ha használod az idő gyorsítást, akkor szinte csak a harc marad, a repkedésen hamar túl lehet esni, nem?
  • Rolo3
    #19466
    Kinek van ma repülős kedve???
  • Rolo3
    #19465
    jah és az év kiválasztásánál azt nézd hogy milyen gépeket lehet repülni az adott században én azért kezdtem 1916 októberben mert ott mr volt Alba DII
    Sok sikert hozzá!