29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • whiteskull
    #19584
    Ügyes voltál. :)))

    Néhányszor jól levasaltál. :)))

  • feca1229
    #19583
    Jó kis repülés volt!
    Sakkay te verhetetlen voltál,nem hittem volna, hogy ennyit kilehet hozni a DVIIF-ből!Akár mikor összeakadtunk te mindig lelőttél.
    Menni akartam a TS-re, de mivel nem egy oldalon álltunk így nem igazán használhattuk volna ki.
    Holnap este folytatjuk?
    Lehet visszatérek a német oldalra,valahogy az angol gépek nekem nem mennek.
  • Indi69
    #19582
    atya ég csak ennyi? elolvasni is sokk volt ehhez láma vagyok de azért meg nézem. persze köszi nagyon
  • Indi69
    #19581
    ok de mi lehet? én valami beállitásra gondolnék de szerintem már mindent probáltam. az nem lehet,hogy a freetrack tiltva van szoftveresen?
  • Relax99
    #19580
    Nálam wop-nál volt ez, akkor úgy olvastam, ugyanaz a leírás rofhoz is.
    Töltsd le a Track IR szoftvert.
    Annak a mappájából kiveszed a "TrackIRHaiku" fájlt és bemásolod a freetrack mappába.
    Ha ez megvan elvileg ha elindítod a freetracket és a output fülön a TIR VIews előtt megjelenik valami szürke kis jel akkor jó.
    elindítod a rofot akkor ledobja tálcára hogy a freetrack csinál neki egy profilt és add meg a nevét oda beírsz valamit célszerű rofot mert az lesz a játék profilja és ennyi elvileg.
  • sakkay
    #19579
    Az axis győzött!
  • sakkay
    #19578
    Pedig vártalak , 15-16 óra között nyomtam Relax-al.
  • sakkay
    #19577
    Kizártnak tartom. Valami más lehet.
  • Fokker
    #19576
    bocs srácok, de olyan jót aludtam Michelisz után, hogy nemrég keltem. majd a köv. 7végén talán összejön.
  • Indi69
    #19575
    sziasztok azt kérdezném,hogy rofban miért nem müködik a freetrack? il-2 ben semmi baja jól szuperál esetleg az lehet a gond, hogy az ingyenes van a gépemen? köszi a segitséget
  • Papa01 #19574
    Urak, ebben a mondatban az SPS minek a rövidítése?

    7. AI gunners are no longer hampering SPS performance when in idle position

    Köszi a válaszokat! :)
  • sakkay
    #19573
    Megnéztem...
    felraktam a hiv. skin pack-ot,és előtte megnéztem mekkora helyet foglal a játék. 8 Gb. Feltelepítettem, és utána is majdnem ugyanannyi volt!!!(pedig maga a pack 2 Gb.)
    Gondolom csak pár új van mindig,és csak annyival lesz igazából nagyobb.. Úgyhogy kérlek titeket is , hogy rakjátok fel,(aki még nem tette) és mindenki repüljön valami nem alap bőrt, így sokkal könnyebb lenne az azonosítás. Ja, én a 1.18-nál frissebbet nem találtam.
  • Relax99
    #19572
    vagyok TS-en
  • Papa01 #19571
    Vagy ITT.. :)
  • sakkay
    #19570
    Itt van.
  • Sidewinder
    #19569
    Köszi. Akkor Media Markt-ban próbálom,mert se PC Dome webáruház,se CDGalaxis, se a seven-m(ők a hazai forgalmazó tudtommal) kínálatában sincs bent. Remélem sikerrel járok.
  • sakkay
    #19568
    15 órától otthon vagyok(ha igaz). Lesz valaki?
  • Szpecnyaz
    #19567
    Vagy a Media Marktban is meg tudod venni, én is ott vettem meg.
  • Rolo3
    #19566
    http:\\www.cdgalaxis.hu
  • Sidewinder
    #19565
    Szevasztok. Igazából az lenne a kérdésem,hogy hol tudnám Magyarországon legálisan megvásárolni ezt a szimulátort ? A videók alapján nagyon megtetszett ez is. A DCS:BLack Shark meg az IL-2:1946 most is fent vannak a gépen.Megunhatatlanok. Csak az a baj,hogy a RoF-ot egy magyar webáruházban sem láttam,külföldi rendeléshez meg nincs megfelelő bankkártyám :(
  • Rolo3
    #19564
    És mikortól vagy??
  • Relax99
    #19563
    én igen
  • Rolo3
    #19562
    Helló urak!
    Repültök ma?
  • Fokker
    #19561
    OK.
  • sakkay
    #19560
    Délután, vagy este jó nekem. De.egyeztetünk.
  • Fokker
    #19559
    egyébként a Márkó által írt Hellequins szerver a legszimpatikusabb. pont ilyen bombázós-küldetéses szerón szerettem volna játszani.
  • Fokker
    #19558
    következő van: én vagyok a leggyengébb láncszem, nektek Márkóval kell eldöntönötök, hogy melyikőtök a vezér. én a vezér kísérőjét védem. ha RedRiot is becsatlakozik, akkor eldöntjük hogy 2 géppárban, vagy egy finger-fourban repüljünk-e. ami az időpontot illeti, nekem jó a délelőtt, kora du., viszont 18.00 után már inaktív vagyok.
  • sakkay
    #19557
    Nagyon tetszik nekem is.
  • sakkay
    #19556
    Benne vagyok!
    Bár én csak félig vagyok bnz, de szívesen repülök csalétket is nektek. Csak szóljatok ha nagy a veszély.Ha rámcsap egy bnz és elhibázza ,felhúzza...csak "keresztet kell rajta fogni" 2-3 rácsapás után , ha csak nem halálos a helyzet gyakran átváltok fordulóharcra.
  • Fokker
    #19555
    bristol fightert biztos hogy megveszem, mindkét típust.
  • Fokker
    #19554
    nakérem. most vasárnap folyamán a BnZ csapatnak össze kéne jönnie(Márkó, RedRiot, Sakkay) némi csapatmunka gyakorlásra. Ha repülünk Papa szeróján is, akkor esetleg külön csatornán kéne beszélnünk, hogy folyamatos legyen a kommunikáció.
  • Relax99
    #19553
    Nagyon kihalt itt az élet
  • Relax99
    #19552
    nm
  • Papa01 #19551
    Köszi köszi kösz! :)
  • feca1229
    #19550
    Most megyek érte reggel a boltba, csak gondotam rákérdezek,hogy ne akkor keljen agyalnom rajta!
  • sakkay
    #19549
    Totál automatikus. ..ha nem tiltottad le.
  • feca1229
    #19548
    Üdv mindenki!
    Akinek megvan a Cliffs of Dover,mikor telepitette akkor automatikusan fölteszi magának a patcheket mint a ROFban vagy nekem kell külön fölrakosgatnom őket.
  • Relax99
    #19547
    egyébként én felvettem mindenkit a chaten, btw Papa megtaláltam rá a gyógyírt ha abszolút el akarod tűntetni -> megnyitod a profilod beállításait és ott az sg chat-ről leveszed a pipát.
  • Relax99
    #19546
    ha kiveszed a pipát "legyen nyitott a chat ablak" elől akkor nem fogja minden egyes alkalommal feldobni
  • Papa01 #19545
    Igen, megdöbbenve tapasztaltam.. :D Köszi az infót, és a linket is! :)