29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • PhantomAss
    #19624
    egy kérdés felmerült bennem, a cod és a rof kapcsán: a rof-ban a negatív g nem annyira zavaró a motorra nézve mint a cod-ban: a spitnél ha egy fél mp-re kicsit előrenyomom a botot, már rángat a motor és kihagy, a rofnál pedig szinte nyugodtan lehet előre nyomni, nem sokat zavar be
    melyik lehet az élethűbb?
    csak mert a spit motorja ugye kb 20 évvel fejlettebb, mégis ennyivel érzékenyebb lenne?
    vagy a rof-ban van alulmodellezve?
  • Relax99
    #19623
    Azért nem látjuk szerintem csak, mert a legtöbben még nem frissítettük a skinpackokat, legalábbis én nem
  • feca1229
    #19622
    Melyikből válasszam a skinemet,nekem, megvan minden skinpack a historical skins vol1-7 ig, és az official skins v1013, v1015, v1017, v1018.
    Szerintem ettől frissebb nincs....
    Nem árt ha látjátok a skinem.
  • Fokker
    #19621
    Tényleg csodálatos gép. Egyszer meg fogom építeni 1:3-ban. ;)
  • Relax99
    #19620
    gyönyörű hangja van, csak szerintem túlságosan pöccre indul
  • Papa01 #19619
    Köszi szépen, megkaptam , válaszoltam is! :)
  • Sanyo
    #19618
    Bristol F2.B Fighter bemutatórepülés.

    Papa: ma küldöm az anyagot, egészen idáig nem értem rá foglalkozni vele. :(
  • feca1229
    #19617
    Este szerintem leszek én is.Lehet visszatérek a német gépekhez,az angol gépek jók lennének ha kitudnám használni a bennük rejlő lehetőséget.a triplane már kezdtem megszokni.
  • sakkay
    #19616
    Mert ahhoz fáradt vagyok, de hentelésbe megyek.
    mi baj lehetne?!
  • sakkay
    #19615
    Békés?
  • Fokker
    #19614
    Srácok! ma este egy kis kötelék gyakorlás?
  • whiteskull
    #19613
    Mert most ez esik jobban. :)))
  • Papa01 #19612

    Hogyhogy, nem egy pohár bort iszol? :)
  • Solt
    #19611
    Védőital... :D
  • whiteskull
    #19610
    Annyira nem rágok be rajta, mivel éppen a jéghideg sörömet szürcsölgetem. :)))

    Így műszak végén jár. :))))
  • Papa01 #19609
    :D

    Én már nyomom magamba a jégkrémet, és hűsölök a fotelomban, a lábam kinyújtva pihen az ágyamon...

    Jajj, bocsi, ne haragudj, te még melóban vagy...

  • whiteskull
    #19608
    Nálunk így mondják a könnyített műszakot. :))))

    Igen hamar hazaértél. Én még bent vagyok: :)))
  • Papa01 #19607
    Kismama? Ezt nem értem. :)
  • whiteskull
    #19606
    Kismama műszak volt? :)))))
  • Papa01 #19605
    Végre itthon... :)
  • sakkay
    #19604
    Meg az ilyen alap taktikai hibáktól halok be, hogy elkap mindenkit a vérszem, aztán az ellen repterénél tobzódunk..persze kettesével hullunk, mert ha valakit lelövünk 10 másodperc alatt ott van, nekünk meg 5 perc.
    Múltkor kapcsolt a banda(Zsoltival repültem) kicsit a saját repterünkhöz engedtük őket(nem tudatosan) és hátrány ellenére egy ideig át is vettük a vezetést..szóval többet ésszel...
  • Papa01 #19603
    El is hiszem! :)
  • whiteskull
    #19602
    Hát még mi! :)))
  • Papa01 #19601
    Dehogy... :)) csak kérdezgetek,. :)

    Örülök, hogy meglett a pénzetek! :)
  • whiteskull
    #19600
    Közben meg osztod a sok okosságot. :DDDD
  • feca1229
    #19599
    Üdv mindenkinek!
    Köszönöm az elismerő szavakat,bár szerintem túloztatok! :-)
    Inkább csak jó helyzetet igyekztem válsztani,magasból és felűlről, ahogyan a könyvekben olvastam, ezáltal sikerült kihasználnom a helyzeti fölényem.
    Viszont az angol barátaim az minősithetelen volt ahogy viselkedtek,ha támadtam egy német gépet,és már a társa a seggemben volt, nemhogy lelőtte volna mögüllem, hanem kilötte elölem a már általam sebzett gépet.Több mint bosszantó!
    Igyekszem megtanúlni majd a DVIIF irányitását is, de a kedvenc a Dr1. repülhetünk akár Pfalz-al vagy Albával is.Majd megbeszéljük a részleteket.
    Remélem este összefutunk.
  • Fokker
    #19598
    Felőlem Alba is lehet, bármelyik típus. Vagy a TnB kötelék lehet akár vegyes is. A BnZ kötelék egyértelmûen DVIIF.
  • whiteskull
    #19597
    Szerintem ennek nincs semmi akadálya. :)))

    Én pl. szeretem a Pfalz-ot is. :))))
  • Fokker
    #19596
    Arról nem is beszélve, ha kialakítanánk végre egy DVIIF és egy PfalzD3 géppárokból álló köteléket, minden szerón rettegnének a magyaroktól. Volt az a középkori mondás, hogy "a magyarok nyilaitól ments meg Uram minket!". Sztem egy idő után rettegnének tőlünk. Ezért hangsúlyozom a csapatmunka fontosságát.
  • sakkay
    #19595

    Ez nagyon így van...még akkor is, ha előtte szétgyakoroltad magad az ai ellen.
    De elég hamar belejön az ember, ha sokat repül.
  • whiteskull
    #19594
    Gyere csak nyugodtan multiba is! Az elején mindenki az volt. :)))))

    Nekem az volt az első sikerélményem, amikor már láttam is, hogy ki lőtt le. :)))
  • SgtChris
    #19593
    Váááá...bakker ott az orrom előtt, hogy a Rof weboldalon login nevével és email címével lépjek be, mármint a sajátommal... Persze nem azzal próbálkoztam, így nem engedett csatlakozni #14-es hibakóddal. De mostmár okés! Fut és majd próbáálkozom, hogy ne csak légicél legyek egy multi esetén.
  • whiteskull
    #19592
    Este jól berúgok, aztán megint megyek repülni. :))))

    Ma 3-4 órán keresztül azt hittem elvesztettem a pénztárcám. Benne volt a jövő havi kosztpénz is. Most egy kicsit meg vagyok könnyebbülve. :))))
  • Papa01 #19591
    Jó Neked! :) Rajtam meg a nyakkendő és az ing...
  • whiteskull
    #19590
    Már feltöltöttem néhány hystoric skint. :)))

    És délben egy kicsit a célzást is gyakoroltam. :))))
  • sakkay
    #19589
    Ja, és tényleg kötelező skint használni,mert igen megkönnyíti a helyzetet.
  • sakkay
    #19588
    Nagyon köszönöm, bár én tegnap pont nem éreztem ilyesmit.
    Viszont tényleg jó lenne ha repülnél valami német gépet dr1-en kívül, mert akkor tudnánk nyomni csapatban azon a pályán' is.. Tegnap próbálkoztunk valamit Zsoltival, de nem nagyon hagytatok minket érvényesülni. Általában 2 géppel volt több a másik oldal, és mivel sok jó pilóta volt, irgalmatlanul kivégezték az embert, ha 1 másodpercig nem figyelt...a baj az az, hogy akkor is , ha figyelt..
  • Papa01 #19587
    Bár EZ a host-olásról szól, de hátha segít. (Ha router-ed van.)
  • Sanyo
    #19586
    Be tudtam lépni, nálad lehet valami bibi. Routeren keresztül mész ki a netre? Most néztem, nálam csak a dedikált szervernek van megnyitott port, tehát enélkül is fel kellene mennie.

    Mi a pontos hibaüzenet?
  • SgtChris
    #19585
    Help! Sikersen letöltöttem az 1.019-es demot, de nem tudom aktiválni/használni, mivel hibát ír ki, hogy nem tud csatlakozni a szerverhez... Passz, hogy mi lehet a gond, már lekapcsoltam a vírusirtót, már átengedtem a rof.exe-t a tűzfalon, de semmi. Akkor most hogy van ez az ingyenes ROF? Letöltöm, de nem tudom használni? A Sanyo oldalán található "checklist" szerint próbáltam beizzítani.