29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • sakkay
    #19664
    Videókarit akarok venni 45 körül....mit ajánlanátok???
  • sakkay
    #19663
    Remélem holnap nem csak ketten leszünk Feca.
  • sakkay
    #19662
    Miután 6*/ kidobott, már nem léptem vissza..pedig igen ment.
  • Relax99
    #19661
    Igen, megcsináltam.
  • sakkay
    #19660
    vAGYOK FECA
  • brendon566
    #19659
    Jutottál valamire az editorral amúgy?
  • brendon566
    #19658
    Az direkt van, igen.
  • feca1229
    #19657
    Szerintem én leszek! Eddig úgy néz ki.
  • Relax99
    #19656
    a hűtő környékén lévő kék valamire
  • brendon566
    #19655
    Pontosan mire célzol? Minden stimmel számomra
  • Relax99
    #19654


    Bloom nálatok is szokott ilyet művelni?
  • sakkay
    #19653
    Fél kilenc
  • sakkay
    #19652
    Gyere este ts-re 20-30 körül leszek.
    És hát fast food, ahol sok udvariaskodás nincs, (én mindig az vagyok,veszélyben is vagyok akkor) viszont masszív dogfight megy folyamatosan...szó szerint ész nélkül. Pont ezért próbálunk belecsempészni némi csapatmunkát.
  • sakkay
    #19651
    Persze simán, de itt csak negatív g a kérdés.
  • whiteskull
    #19650
    Na ez a két tulajdonság bennem is meg van. :DDD
  • Relax99
    #19649
    Én már akartam, csak annyira a mission editrohoz nem értek és lusta is vagyok, de megpróbálok valamit alkotni, az már biztos hogy átraknám az őszi tájra a változatosság kedvéért
  • whiteskull
    #19648
    Én is kezdek visszaszokni. :))))

    Bár valaki megcsinálhatná a tavas küldit, mert néha jó lenne csak egymással bohóckodni is. :)))
  • Relax99
    #19647
    Nagyon lefogytak mostanság a repülések, remélem nem sokáig lesz így és beindul újra az élet
  • whiteskull
    #19646
    Gyere fel a TS-re is, ott egyszerűbb. De most általában ha van valaki, akkor a Fast Food-on található.
  • SgtChris
    #19645
    Tegnap este kerestelek bennetek a szerverek közt, de semmi, vagy csak én bénázok ismét?
  • Sanyo
    #19644
    Jah, de csak egyszer. :D
  • whiteskull
    #19643
    Esetleg annyi a különbség, hogy az I. vh-s gépeket nem lehetett ész nélkül húzni, mert azonnal szétestek. Főleg a háború elején. A 180-200 végsebességű gépek pedig fordulóharcban szerintem max. 120-140-nel téphettek.
    180-200-nál itt a ROF_ban elég ha egy kicsit jobban ráhúz az ember, és már tapsolnak is a szárnyak. :)))
  • PhantomAss
    #19642
    én gyakran repülök egyik pilóta ismerősömmel egy kis cessna 172-vel, ami kb 180-200 as sebességgel repül, és egy erősebb belehúzással késben simán megvan a 3g, (persze csak kb, nincs műszer, ő mondta hogy kb 3g)
    még egy ilyen kis lassú gépnél is olyan ez az erő, hogy a kezemet alig bírom felemelni
    szvsz ezt az akkori gépek is bírták azért, legalábbis amik a háború végén jelentek meg
    de lehet hogy tévedek :)
  • DummyBoy
    #19641
    Sziasztok!

    A 2-ik vh-s gépeknél sokkal nagyobb G erők léphetnek fel a magasabb sebesség miatt, emiatt van az, hogy sokkal könnyebben kihagy a moci mint itt ...

    Itt is kihagy, elég fejrefordulni :)

    Anno még volt is vita,mikor a pilótára ható G erőket próbálták lemodellezni, hogy hatott-e egyáltalán akkora erő a pilótákra, hogy érdemes legyen lemodellezni, valamint kibírták volna-e az akkori gépek :)
  • feca1229
    #19640
    Nyomtam neki mint állat! :-) 3.lettem, te pedig 4.
    Michun nem tudtam túlnőni, nagyon penge az a srác a triplénnel!
    Most még kicsit vissza kell szoknom a német gépekhez,de majd igyekszem.
    Holnap ismételhetünk, és adunk majd a tommyk szájának!
  • sakkay
    #19639
    Egy ideig 14-1 volt az arányom
    Aztán a végén 5.4
    De sajna kivágott aztán most néztem az órára..
    Nyomjad Feca!!!!
  • sakkay
    #19638
    A péntek elméletileg jó,hacsak nem igényel a család.
  • sakkay
    #19637
    A válasz:
    Amúgy annyi, hogy a spit alsó hangon megy 3-400-al és ha ott kicsit" előretolod, masszív 2-3 -g. persze hogy kihagy. A rof-ban valószínű nem is tudunk 2-3 -g csinálni,vagy legalábbis az már a szétesés határa.
  • Solt
    #19636
    Megnyugodtam! :D
  • whiteskull
    #19635
    Hát talán nem némi lesz, de feltétlenül nem nemi. :DDD
  • Solt
    #19634
    Addig jó, amíg az elferdülés némi, és nem nemi...
  • whiteskull
    #19633
    Én benne vagyok. Csak "sajnos" nekem szabadtéri focival egybekötött csülökpörkölt fogyasztás van betervezve. :))))

    Némi elferdüléssel. :)))))
  • Fokker
    #19632
    Igen, pont ezt szerettem volna mondani amit Sanyo mester.

    Emberek, péntek este egy nagy össznépi banzáj a digitális égbolton?
  • Sanyo
    #19631
    A német Daimler-Benz motorok már a kezdetektől befecskendezős rendszerűek voltak, amik minden repülési helyzetben működtek. :)
  • Relax99
    #19630
    Németek tudnak motort gyártani a britek meg nem

    Ezen már én is elgondolkoztam egyébként, még a régi il-el kapcsolatban
  • PhantomAss
    #19629
    na igen, okés hogy kihagynak a sorosok, de a spit pl egy hangyapöcsnyi előrenyomásra már dadog, ezek a régi kétfedelű sorosok meg sokkal jobban
    bírják, jobban lehet tépni őket
    bár lehet hogy a sebességben tényleg van vmi..
  • whiteskull
    #19628
    A soros motorok negatív g-nél hamar kihagynak, vagy ha háton repül, akkor le is áll.
  • brendon566
    #19627
    Leginkább szerintem a sebesség lehet a magyarázat, 300 -400 felett elég kicsit is megnyomni a gépet, hogy az üzemanyag a tank teteje felé vegye az irányt, míg 150 körül vagy lassabban, nem veszíti úgy a magasségot.
  • Relax99
    #19626
    Hát annyira sűrűn nem hagy ki a D.V, de szerintem ez nagyban függ a sebességtől is, már azt is észrevettem, hogy kevesebb üzemanyaggal jobban előbb kezd el köhögni.
  • Sanyo
    #19625
    A korai Spit motorok karburátorosak voltak, ami negatív G erőnél nem működött megfelelően. Egy első világháborús forgómotornak meg teljesen mindegy, mert forgás közben állandóan változik a fent és lent. :) Van néhány típus a RoF-ban, amit ha negatívba nyomsz, ugyanúgy kihagy a motor. Fejből sajnos nem tudom, hogy melyik motor milyen rendszerű, de mintha az Albatros D.Va kihagyós lenne.