29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Relax99
    #19987
  • brendon566
    #19986
    köszönjük.
  • Sanyo
    #19985
    Mindjárt írok a rendszergazdának.
  • brendon566
    #19984
    NEkem nemmegy a téjess :( Zéti? nálad mizu?
  • Relax99
    #19983
    Én is leszek
    @Papa: te jössz este?
  • brendon566
    #19982
    Ma, valaki egy kis lövöldözés?

    fél 9 fele leszek ts en
  • Papa01 #19981
    jaja, be is zsíroztam az egérgombot!! :D
  • brendon566
    #19980
    Papa,remélem figyeled a post számlálót ;)
  • Solt
    #19979
    Dolgozom, de azért köszönöm az invitálást. rFactor nincs fenn a gépemen, már várom a második részt... :) Csak kíváncsiskodtam... :)) ( gyermekek meg nem zavarnak! :) )
  • Relax99
    #19978
    rfactor, ha akarsz jöhetsz és ha nem zavar az egy két kisgyerek, mert gyakorlatilag most, én, volt osztálytársam, máté, egy srác az őrsömből(12 éves) és még egy haverom vagyunk.
  • Solt
    #19977
    Mivel nyomultok? Race07 vagy rFactor?
  • brendon566
    #19976
    megyek megyek!
  • Relax99
    #19975
    Veled lennénk 5-en
  • Relax99
    #19974
    Máté wtcc-zni volna kedved? (most)
  • whiteskull
    #19973
    Valami 1-es hibakódot írt ki. Mondjuk az is lehet, hogy a routerem van ki, mert mostanában gyakran elhagyja a netet. :)))
  • Papa01 #19972
    Bizony. Érdemes les kibővítenem a GYIK-et ezzel a lényeges infóval.. :) @ Kayakos: Na, gratula, örülök hogy megoldott! :) Milyen gépet veszel?
    @ Zsolti: Mi a baj a ROF-al?
  • Kayakos
    #19971
    ja, benne vagyok a statisztikában :D a veszteséglistán, az "őt találta el az első golyó" kategóriában :D
  • Sanyo
    #19970
    :)
  • whiteskull
    #19969
    Na erre iszom is egy sört! :)))))
  • Kayakos
    #19968
    Basszus, tényleg, működik... én kétszer regisztráltam volna? Ez fasza, jól van. :DDD király vagyok... :DDD Ne haragudjatok, mégegyszer bocs a kellemetlenségekért és EZER KÖSZÖNET a segítségért! Kár, hogy kevés időm van rof-ozni, minden szándékom változtatni ezen. Hamarosan jelentkezem majd lelövetni magamat...az új gépemmel.
  • whiteskull
    #19967
    Ott már nem kell csinálnia semmit, hiszen egyszer már megadta. Simán vásárolhat. Én is ebben a helyzetben voltam anno. A másik nick nevemmel voltam a hivatalos oldalon bejelentkezve és persze, hogy nem tudtam semmit se venni. :)))
  • whiteskull
    #19966
    Valamelyik statisztikában benne vagy?
  • Sanyo
    #19965
    Így van, a ROF telepítéskor megadott email címmel és jelszóval simán be tudsz lépni a fórumba és a Licence menüben ott kell hogy legyen a szériaszám.
  • Kayakos
    #19964
    máris nézem...
  • Kayakos
    #19963
    ...amit a supportnak küldenék...köszi.
  • whiteskull
    #19962
    Elég csak a játékbeli fórumnevedhez tartozó e-mail címmel, és a hozzávaló jelszóval belépni a Rof honlapján, és működni fog. Erről kaptál akkoriban egy visszajelző e.mailt. Abban le van írva mindkettő.
  • Kayakos
    #19961
    Köszönöm Sanyo a választ. A fórumon való újraregisztrálásnál viszont az a gond, hogy azzal az emailcímmel már regisztrálva vannak, azt írja. Gondolom ez én magam vagyok a játékba való beregisztrálásommal. Ha nagyon bonyolult a dolog, akkor ha kell, teljesen újraregisztrálom magamat a játékban és a fórumon is, csak annyi kérésem lenne, hogy légyszíves küldjetek egy erre vonatkozó sablonszöveget ha van ilyen. Köszönöm előre is a segítségetek és ne haragudjatok, hogy ezzel feltartalak titeket.
  • whiteskull
    #19960
    Csak nálam nem megy a ROF?
    Már tegnap este is elég furcsa dolgokat produkált. :)))
  • Sanyo
    #19959
    Azzal regisztrálj a fórumba, amivel a ROF is telepítve lett. Ezután add meg a szériaszámot a "License" menüpontban. Ha meg szeretnéd változtatni az email címet, akkor a supportnak kell írni - [email protected].
  • Kayakos
    #19958
    Jó kis gubanc a túlzott óvatoskodásom miatt...azért köszi, hogy igyekeztek segíteni rajtam srácok
  • Kayakos
    #19957
    A hivatalos oldalon regisztrált email címem a "rendes", amit minden nap használok, a munkámban is.Amivel a játékban regisztráltam magam, az csak egy olyan emailcím, amit kb havonta 1-szer nézek meg.
  • Kayakos
    #19956
    Újra regisztráljam magam a hivatalos oldalon, vagy a játékban?
  • Kayakos
    #19955
    Hoppá! Akkor ez lesz a gond! Mert tényleg különbözik az email cím!!! Ilyenkor mi van...
  • Kayakos
    #19954
    Köszi a segítséget! Aktíválás alatt már ment a ROF, be voltam jelentkezve online.
  • Sanyo
    #19953
    Tényleg, ez akkor van ha más email címmel használod a játékot és a fórumot. Ugyanazzal kell belépned a fórumra is, mint amivel a játékot regisztráltad és aktiváltad.
  • Kayakos
    #19952
    Biztos, hogy nem írtam el, már többször leellenőriztem és megpróbáltam. Köszi a linket, szerény angol tudásommal megpróbálok valamit kibogozni belőle.
  • Sanyo
    #19951
    Akkor próbáld meg a ROF indulásakor aktiválni. Ha hibás a kód, akkor írj egy emailt a ROF ügyfélszolgálatnak. Ha gondod van az angollal, segítünk. :)
  • Papa01 #19950
    Csak az elővigyázatosság miatt írtam be.. :)

    EZT a linket leletem leltem...

    Tuti, hogy nem írtad el? :(
  • Kayakos
    #19949
    Oké :-), nem nem írom be ide. Nem, nincs ott a license menüpont alatt a számom.
  • Kayakos
    #19948
    Nem, nem adtam meg, legalábbis most a vásárlásnál nem írtam be, úgy emlékszem csak a hivatalos fórumra való regisztrálásomkor kellett, akkor meg is adtam. Most próbaképp újra beírtam, de azt írja, hogy: key is invalid. Pedig kétszer is beírtam kötőjelekkel.