29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • brendon566
    #20027
    Én másfél órája lapítok ts-en.

    Papa, irigyellek, hogy a meleg képes meggátolni a játékban...én nem bírom abbahagyni
  • Papa01 #20026
    Szerintem a meleg.. :)) Fűtenek a gépek rendesem.. :)
  • sakkay
    #20025
    Mi a túró van?? Vírus pusztított amíg nem voltam???
  • sakkay
    #20024
    Sziasztok, megjöttem a nyaralásból, videó megnézve(szlávok bekaphatják)...jön-e valaki repülni??
  • Papa01 #20023
    Urak, van ötletek, mert már ********* az ideg...
    Szeretném frissíteni a multis küldiket, és szívok vele.

    EZEN a linken elérhető az 1020-as patch multis küldijei... és az a durva, hogy az 1020v2-es küldi, (az új gépes) nem jelenik meg a listában, amikor szerót akarok indítani... pedig újra mentettem ezt is és előtte töröltem a régi .msnbin fájlt is... illetve beraktam az új gépeket is. Az a kemény a 1.018-nál nem volt gond.

    Van ötletek? :) Remélem, igen. :)
  • Papa01 #20022
    Szigorú, szigorú... :D
  • Relax99
    #20021
    Erre csak egy valami jöhet válaszul:

  • Relax99
    #20020
    Szerintem is biztos,hogy kamu.
    Személy szerint én már kezdem unni ezt az egymásra mutogatást, hogy mi szerintünk az US emberek hülyék, szerintük meg mi.
  • whiteskull
    #20019
    Itt ülök Szigligeten fent a hegyen egy teraszon, szemben a Balatonnal. Már csak a ROF hiányzik. :)))
    Az előbb itt húzott el valami 2 személyes kisgép. Megcélozta a házat, kb.150-200 méter közel jött, amikor kifordult. Félelmetes jó látvány volt. :))))

    Tisztára, mintha a rácsapást gyakorolta volna.
  • whiteskull
    #20018
    Nagyon régen sem volt folyóírás, és mágis csak kialakult valami civilizáció. :)))
  • Papa01 #20017


  • brendon566
    #20016
    Kösszke


    Papa: Kamu lehet csak. Azért odanyomok egy szerintemet ;)
  • Relax99
    #20015
    Máté ha majd vagy xfire-t ne hanyagold Ruster majd beszélni akar veled
  • Papa01 #20014
    Szerintetek EZ igaz? Én nem hiszem el..
  • Papa01 #20013
    Most én sem repülök annyit a meleg miatt.. :)
  • Fokker
    #20012
    Hali!

    ROF: még egy jó darabig nem tudok repülni. eddig az volt a gond, hogy 12 óráztam látástól-mikulásig, most meg az, hogy kifingott a vga-kártyám. nem bírta a meleget(?), vagy csak eddig tartott. elvileg a probléma meg lesz oldva, mert egy rokonom épp upgradeli a sajátját, és pont olyan(ati 4850 512) kártyát cserél le, amilyen az enyém volt. a gond csak annyi, hogy nyaral, így csak kb. 2 hét múlva fogok tudni újra repülni.

    örömmel olvasom, hogy fertőz a csapatmunkában összedolgozás technikája, így sztem teljesen új dimenziót nyit a játék.

    üdv Kayakos itt minálnuk! hamar belejössz majd, a kezdeti nehézségek után. pár repült online óra után már meglesz az első légigyőzelmed. aztán sorban a többi. nézz ki egy gépet, ami a legszimpibb, és csak azzal repülj amennyit csak bírsz. Random Quick Mission, Survive, stb.... ha a Survive megy 3 hullámban, a Randomnál meg 10 légigyőzelem összejön, akkor már magabiztosan repülsz. a többi meg jön magától.

    rFactor: szedjétek le a legújabb DRM - Revival modot, meg a F1-1991SR modot, nem fogjátok megbánni ;)
  • Papa01 #20011
    Nem bizony.. :)
  • whiteskull
    #20010
    Nekem is tetszik nagyon. :)))

    Hát nem nagyon figyelik a saját csapattársat. :))))
  • Papa01 #20009
    Urak repültem egy kicsit az új karrier móddal nem, rossz, nekem tetszik. :) Leginkább az hogy küldetések vannak, megadott célok, nem csak pedig hent.. Szóval, ajánlom figyelmetekbe! :)

    Ezen a képen össze csúsztam felszálláskor a kollégával... egész pontosan ő jött belém.. :))
  • sakkay
    #20008
    Itt megnézhetsz pár ötletet az esztétikai kialakításról.
  • sakkay
    #20007
    Eleve úgy írom, mintha 3 ledes lenne.
    bal jobb közötti táv:160 mm
    magasság (nem légvonalban hanem a középtengely szerint):140mm
    mélység(ha oldalról néznéd a felső led hátrébb van):45mm.

    Na most nekem 4 ledes, szóval más,de remélem az arányok jók lesznek.
  • brendon566
    #20006
    ott a pont.
  • sakkay
    #20005
    Repülés ma?? Vasárnapig nem leszek.
  • Papa01 #20004
    Annál mi nem jobb? :D
  • brendon566
    #20003
    Nem jön be az ilyesmi sem, de még mindíg jobb, mint az eredeti))
  • Relax99
    #20002
    Na már majdnem péntek :D
  • Papa01 #20001
    A pont lemaradt, no de sebaj! :D
  • Papa01 #20000
    20000
  • Papa01 #19999
    Az a baj, h itt a beton is és az ablaki nyomja befelé.. ezért rühellem a nyarat... :D



    @Sanyo : Köszi az infót! :)
  • Sanyo
    #19998
    Megy a szerver és a ts3 is, a tápegység halt meg a szerverben, csere után (elvileg) minden a helyén.
  • whiteskull
    #19997
    Vezesd ki egy csövet a falon kívülre! :DD
  • whiteskull
    #19996
    Bizony! Ami gondja van, az ugyanúgy meg van a TrackIr-nek is. :)))

    Én már több mint egy éve használom a freetrack-et: :))
  • Papa01 #19995
    Hétvégén esélyes! :)
  • Relax99
    #19994
    Megértem nálam is így van, alapjáraton a videókártya 55fokos, napközbe 28-29 fok körül van a szobában (lassan már olyan mint a szavanna), remélem, hogy jön a lehülés és tudsz majd röppenni kicsit.
  • Relax99
    #19993
    Én is freetrack-es vagyok és csak ajánlani tudom, rendkívül pénztárca kímélő a trackir-hez képest
  • Papa01 #19992
    Zéti, nem repültem a napokban, ebben a nagy hőségeben ontja a ,meleget ez a fos gép, de holnaptól lehűlést mond, akkor leszek majd! :)
  • Papa01 #19991
    Ugyan, semmi gond! :)

    Nem muszáj track-et venned, nem tudom olvastad -e, Dummy mester írását , szerintem tetszeni fog! :)

    Sokan használnak freetrack-et a legnagyobb megelégedéssel.. :)
  • Sanyo
    #19990
    Most áll az egész szerver, nem tudom mi a gond. Remélem hogy az ember dolgozik rajta. Tegnap este is volt valami probléma. :(
  • Relax99
    #19989
    Srry Máté már későn vettem észre, hogy kaptam privit (legközelebb xfire :D )
  • Kayakos
    #19988
    Bocs a késői reagálásért, de délután már "terepen" dolgoztam, nem voltam gépközelben. Természetesen német gépeket fogok venni első körben, mindig német géppel repülök, de mint említettem leginkább offline játszok ha van időm. Magát a játékot még valamikor márciusban vettem meg, felraktam, de sajnos csak hébe-hóba jut időm rá, ezen változtatni szeretnék.Van egy Saitek X52-es joy-om...előtte pár évig IL2-vel nyomtam ha volt időm de szintén csak offline (Bf109, FW-190).Nagyjából ennyi.TrackIr-t szeretnék majd a közeljövőben ha össze tudok rá kaparni.Most kb egy hétig nem leszek itthon, de utána jövök célt repülni, úgyhogy fogunk még találkozni! :-) Mégegyszer hálás köszönetem, hogy ilyen segítőkészek voltatok!:-) Üdv minden ROF őrültnek és jó vadászatot! Sajnos nekem még egy kis utómeló van, azt kell befejeznem...