29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #19947
    Értem, csak arra voltam kíváncsi, hogy digitális példányod van -e.
    Ha be vagy jelentkezve, akkor a License menüpont alatt láthatod a License key-ed? (Ne írd be ide.)
  • Sanyo
    #19946
    A ROF szériaszámát megadtad a license oldalán? Ha be vagy jelentkezve, akkor a saját adatlapodat fogod látni.
  • Kayakos
    #19945
    Ez lenne az első gépvásárlásom..a dobozos példányt hogy érted? DVD tokban van a lemez úgy ahogy kell. Neten rendeltem meg.
  • Papa01 #19944
    Ez érdekes.. korábban sikerült már vásárolnod? Dobozos példányod van?
  • Kayakos
    #19943
    Természetesen vásárolt példányom van, igen olvastam az online vásárlással kapcsolatos infókat és be vagyok jelentkezve a hivatalos oldalon mikor vásárolni akarok.
  • Papa01 #19942
    Na igen, ez az volt.. :)). de nekem akkor is meglepő, hogy egy vadi új szigetelés sem ért semmit... bár én ehhez (sem) értek...:)))
  • Papa01 #19941
    Szia! :)
    Demód van, vagy vásárolt példányod? BE vagy jelentkezve a hivatalos oldalon a vásárláskor?
    EZT a bejegyzést a GYIK-ben olvastad? :)
  • Kayakos
    #19938
    Sziasztok!
    Lehet, hogy ez nem a megfelelő hely az ilyen jellegű kérdéseknek, de nem találtam mást.Én is ROF-ozok egy ideje, csak nem online.Asszem valamikor májusban próbálkoztam vele online Papa szerverén és meg is mártóztam párszor egy tó jeges vizében :) A lényeg, hogy repülőgépet szeretnék vásárolni online, van is webes számlaszámom, de amikor a rof oldaláról, vagy a játékból közvetlen -teljesen mindegy- vásárolni akarok és megjelenik a kiválasztott gép mellette a BUY THE PLANE felirat az arra való rákattintáskor ez a szöveg jelenik meg: "You must activate your copy of ROF before purchasing planes or bundles". Ez mi?? Nem tudok vásárolni.Tudnátok ebben segíten? Köszi!
  • brendon566
    #19937
    Hmm, inkább olyasmikre gondoltam, mint pl az, hogy spawn-olásnál kivág a szerver annak tudható be, hogy nincsenek meg field modok az adott géphez (ez lehet kinn van fórumon, de tőle tudom).
    Vagy minnél többet spawnolsz annál jobban lassulnak a töltési idők két rof start között.

    A stílusáról annyit, hogy energia harcot preferálja, de ezt a forduló harcos gépeknél is tudja kamatoztatni,mindíg azt és úgy csinálja ahogy kell sok apróságra figyel,mindíg maga alá kényszerít. Ha duel van, akkor az egyetlen dolog ami ellen nem tud (lehet) védekezni az az átesésből felfelé tüzelés "prop hang". Én szinte csak saját szerverén találkozom vele. Amire nagy hangsúlyt fektet, az egyik legfontosabb dolog, az ellenfél pozíciójából improvizálja, hogy a következő kanyarban, vagy spirál emelkedőben mennyi sebességet dobhat el, szűkítés, vagy magasság szerzés céljából! Piszok következetes, én gyakorolhatnék amennyit akarok, akkor sem érnék a nyomába sem.
    Egy fast food stílusú szerveren imátkozni kell, h nem abban a bolyban van amiben te...

    Ha sok a bnz-s akkor magasra kell kúszni és ott keresgélni, nem belemenni a kavalkádba, felette mindig ott vannak a spad-ok, SE-k azokat kell először…

    De semmi érdemleges nincs amit elmondthatnék, csak simán ésszerűen játszik, és sokat.
  • sakkay
    #19936
    Ja, és még mindig nem jó a Ts.
  • sakkay
    #19935
    Srácok most rendeltem meg a Mobilx Hungary Kft-től a pedálokat. Debreceni. Ismeritek esetleg?
  • sakkay
    #19934
  • feca1229
    #19933
    Esetleg megtudnál velünk is osztani némi hasznos infót?Az a srác tényleg nagyon jól repül,csúcs ahogy repüli a Spadot,meg szerintem az összes többi repcsit!
  • brendon566
    #19932
    Nem vicc, összespanoltam ezzel a Josh Echo sráccal. Amellett, hogy az egyik legjobb, egy csomó okosságot is mond amiken csak ámulok.


    Énis nem kapcsoltam ki az elosztót aminap, mert túlfeszültség védelme van, jött egy közeli villám, a modemet megölte.
  • Relax99
    #19931
    Ez most komolyan
  • Relax99
    #19930
    Ilyen szép nagy villámokkal megspékelt viharnál nem ártalmas egyébként a gépet kihúzni a konnektorból, belecsap a hálózatba valahol aztán száll el minden, szép dolog( apámnak ilyenkor szokott sok munkája lenni rtv műszerész lévén)
  • Sanyo
    #19929
    Ez a pcpilot ts szerver volt? Az előbb szólt a rendszergazda, hogy újraindult a szerver. A ts már megy.
  • brendon566
    #19928
    okés! majd írd meg ha vagy.
  • feca1229
    #19927
    Én mentem volna csak dolgozok ma este,de holnap összehozhatjuk!
  • brendon566
    #19926
    Ok, rendbejött.
  • brendon566
    #19925
    Nem-igen jött volna ma már senki biztos, de mintha elment volna a ts szerver. Fent voltam, kitett s azóta sem enged vissza.
  • Sanyo
    #19924
    Majd azt mondják, hogy nem özönvízre tervezték. :D
  • Papa01 #19923
    Na az a durva... én meg ráfogtam a régi panel szigetelésre.. de szerintem ez a vihar tényleg nem volt semmi...
  • brendon566
    #19922
    9 fele leszek ts-en
  • brendon566
    #19921
    Persze, nem volt kicsi, csak a ház szerencsére kint tartja a vizet, a jég meg nem volt túl nagyszemű, ezért sem értékelem annyira. Pár éve volt egy nagyobb szél olyan 130 as ha jól emlékszem, az sokmindent vitt magával, beleértve a tetőcserép nagy részét.
  • feca1229
    #19920
    Nálam is befolyt a víz a,pedig nem rég cseréltem nyilászárókat!Tehát rosszüzlet volt!A cimborám Debrecen másik végében lakik,ő azt mondta náluk nem volt olyan szörnyű nagy vihar.
  • Papa01 #19919
    Igen, valóságban több pilóta így halt meg, leszálláskor átfordult a gép, és mivel semmi nem védte a fejét semmi belehalt a sérüléseibe. Panaszkodtak is emiatt a hajózok.

    @Sakkay : Én ilyen vihart még nem láttam, este 8-kor minden sötét volt, a híradóban is benne volt a debreceni vihar.
  • sakkay
    #19918
    Nemkülönben..
  • sakkay
    #19917
    Ez beszarás..
  • Papa01 #19916
    Hááát, ahhoz képest, zárt ablak mellett folyt be a víz a szobámba, a konyhában és a nagyszobában a párkányoknál... :(
  • brendon566
    #19915
    Mellesleg egy kis érdekesség, azoknak akik szeretik az albákat, delfint, vagy az N17 et, amikor átbillen a gép a földön, akkor hajlamos koppanni a pilóta feje, a page down-t megnyomva összekucorodik, és akkor nem fog kipurcanni.
  • brendon566
    #19914
    Szerencsére Debrecenre nem sok jutott a jóból.
  • brendon566
    #19913
    igen, van egy pár órája...pedig ez a tegnapi viharocska nem volt olyan vészes, csak itt vagy 4 háznál ment el az áram. Máshol nem is megy el soha :(
  • feca1229
    #19912
    Hát tényleg nagy vihar volt!
  • sakkay
    #19911
    Még jó , hogy nem valami mezőn voltál biciklivel!
    Azért az ember ha ilyet lát, visszarakja magát a helyére.
  • feca1229
    #19910
    Szia Sakkay!
    A vihar nekem károkat nem okozott,viszont a tomboló elemek kellős közepéből látahattam mindent!A kocsival éppenhogy betudtam állni egy fa alá, de mégis úgy kopogott a jég rajta mintha golyószoróval lőnék!
    Hazafelé menet meg láttam, hogy pár utcát öntött el a víz, és a fákat is megnyeste a vihar!
    Mikor haza értem akkor egészséges lelekem megynyugodott,és megittam pár korsó citromos sört! Na ez volt a nap fénypontja...
  • sakkay
    #19909
    Huu most olvasom csak a hírekben, mi volt felétek!
    Gondolom azért megúsztátok Csokonai városának pilótái?!
  • sakkay
    #19908
    Áramszünet megoldva?
  • sakkay
    #19907
    Most egy kis (lelkiismeret megnyugtató) edzés, aztán sajna megint innom kell. Este megyek célnak,jön valaki?
  • sakkay
    #19906
    Katasztrofálisan repültem tegnap. Mondjuk boroztam.Ha minden jól megy , pár hét és veszek pedált.