29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #20307
    Én lehet kések... a családom ezzel a tortával lepett meg...


  • brendon566
    #20306
    ts-re fel!
  • brendon566
    #20305
    nem még, köszi!!! tegnap este 6 fele lefeküdtem és negyed 5 kor keltem. jólesett végre...
  • Papa01 #20304
    Igen, valóban van néhány montázs kép, de ez szerintem valódinak tűnik.
  • Sanyo
    #20303
    Valahol azt olvastam, hogy az oldalon látható ütközéses képek nagy része kamu.
  • Papa01 #20302
  • Papa01 #20301
    Azért valóságban is megesett az ütközés:
    http://www.earlyaeroplanes.com/archive/image5/aerial.collision.jpg
    Forrás. Igen jó kis site.
  • zmok
    #20300
    Köszönöm!
  • whiteskull
    #20299
    Van egy recovery gomb azt hiszem az első indító menübe. Azt próbáld meg!
  • zmok
    #20298
    Sziasztok!
    Tegnap este addig variáltam a beállításokkal, hogy a végén úgy döntöttem, újratelepítem a játékot.
    Nem kellett volna!!!
    Elindul a játék, forog a nézet a repülő körül.... ,csak éppen a menüt nem tölti be!
    Van valami tippetek?

  • zmok
    #20297
    Köszi!
  • Relax99
    #20296
    @ Máté: Olvastad már?
  • Papa01 #20295
    Én ma nem biztos, de holnap leszek! :)
  • brendon566
    #20294
    Ha szar a tanuló gép attól csak jobb leszel, a D3 gyenge, de nem az a kategória amit nem lehet eredményesen repülni,


    lesz ma host, valaki?
  • kmarkdev
    #20293
    Igen elég jó a ROF fizikai modellje, rengeteget számít a betankolt üzemanyag mennyisége, és egy kicsit a lőszer mennyisége (súlya) is. Gyengébb géppel ajánlott a fél javadalmazás lőszer is. Mivel a légiharcok az alacsony magasság miatt rövid ideig tartanak, elég a 15-18% üzemanyag.
    Ha én is tehetek javaslatot, akkor titokban gyakorolj forgómotoros gépekkel; miután sikerül túllendülni a kezdeti nehézségeken, 1 az 1 párharcban a soros gépek könnyű prédát jelentenek majd. Az én kedvencem a Pup: aránylag jóindulatú, ha jól vezetik és jól céloznak vele, akkor fordulóharcban NINCS ELLENFELE (csak egy másik Pup). Ez a gép DrI.-et és Camel-t eszik reggelire :). Egy apró tipp a forgókhoz: minden fordulót (jobbra és balra is) bal oldalkormánnyal kell kezdeni. Bal kanyarnál full oldalkormány, jobb kanyarnál kevesebb.
  • Papa01 #20292
    Szívesen, bármikor! :)
  • zmok
    #20291
    Köszönöm!
  • Papa01 #20290
    Ha tehetek egy javaslatot, inkább az Alba D2/D2lt vagy a Pfalz dIIIa -val kezdj! :)
    Eredményesebben veszed fel a harcot ezekkel a gépekkel, a Pfalz pedig bírja a legdurvább merényletek is és igen jól zuhan! :)

    Ja és soha ne repülj túl sok benzinnek, mert akkor biztos hogy lelőnek, mindegy hogy mivel repülsz!
  • zmok
    #20289
    Köszönöm a tippeket!
    Azzal én is tisztában vagyok, hogy kereskedelmi mennyiségű ólmot fogtok belém pumpálni.:D
    A DIII-as nagyon szimpatikus gép, azzal kezdem a pályafutásomat.:)

    Mindenkinek köszönöm a tanácsokat, nagyon segítőkészek az itt fórumozók!
  • Papa01 #20288
    .VH környezetben sohasem lesz 2-300 KmH sebességfölénye egyik gépnek sem; a legtöbb 300 körül egy erőteljes belehúzásnál szétszakad :)

    Pontosan. Sőt az előre tartás mértéke, és a géppuskák hatótávolsága is jóval kisebb...
  • kmarkdev
    #20287
    Csak jót akarnak a fiúk! A lényeg a gyakorlás, de sajna az AI ellen repkedés nem mérvadó.
    Fontos, hogy kialakuljon a kedvenc gépeid köre, mert mindegyikkel ugyanolyan jól nem lehet repülni.
    A soros motoros gépek jóindulatúbbak, de kevésbé manőverezőképesek, a forgómotorosokat nehezebb jól repülni, de ha belejössz, sokkal durvább manőverekre képesek, mint a többi gép.
    Fontos a harcmodor választása is, de ezt illeszteni kell a kedvenc géptípusokhoz. Pl. Albatrossal nem lehet BnZ-t játszani, és Pfalz XII-vel fordulóharcozni.
    Olvasgass utána néhány alapvető rep.technikai manővernek. Néhánynak csak az angol nevét tudom, de hasznos lehet:
    Break - Kitérés
    Barrel roll
    Split-S - Bukóforduló
    Low Yo-yo
    High Yo-yo
    Scissors - Ollózás
    Defensive spiral - Védekező spirál
    A pumaszallas.hu-n olvashatsz az energiaharc elveiről, ennek a ROF-ban is van értelme. Sok esetben az eddig tanultakat újra kell értelmezni, mert I.VH környezetben sohasem lesz 2-300 KmH sebességfölénye egyik gépnek sem; a legtöbb 300 körül egy erőteljes belehúzásnál szétszakad :)
  • sakkay
    #20286
    Csak kávédaráló repülés lesz? Vagy mennek majd az újabb gépek is? Most pár hete próbálkozok camellal...háááát...d7f-el még jobban megy.
  • zmok
    #20285
    Szia!
    Most szép óvatosan próbáljátok elvenni a kedvem?! :DDD Hátha sikerül ellesnem ezt-azt a profiktól.:)
  • Relax99
    #20284
    Az lehet hogy, veszélyesebb vagyok, de azért tegnap rád se tudtam lőni, (d2 v pfalz csak azért, mert olyan fordulót a d2 jobban vesz és ebből előnyt tudtam volna kovácsolni, úgyhogy az nem számít) de ugyanazzal a típussal örültem hogy tartani tudtam a fordulót, rossz belegondolni mi lenne, ha rendszeresen itt lennél :D
  • Papa01 #20283
    Fordult az már, nem is kicsit! :) Nagyon észnél kell lenni nálad! :)
  • Relax99
    #20282
    Igen
  • whiteskull
    #20281
    Na ez az élet már jobban tetszik? :)
  • Relax99
    #20280
    Üdv köztünk. Én is csak azt tudom mondani, amit a többiek bár annyit hozzátennék, hogy az itt lévők jó pár rangsor elején szerepelnek és ezt lehet is érezni, én januárban kezdtem, mostanság szerintem többet is repülök, mint ők, de még így is folyton véres tekintettel a tóban végzem (ha épp nem a gépben égek halálra).
    Szóval ha zsinórba 5x,6x lelőnek az azt jelenti,hogy nagyon jók.
    (magamban reménykedem, hogy fordul a kocka, sajnos még nem jött be)
  • whiteskull
    #20279
    Ennyi simán belefér. :)))
  • sakkay
    #20278
    Hmm.kicsit sok az ott. Siettem.
  • sakkay
    #20277
    Azért halkan megjegyezném, hogy egy két külföldi oldalon már csak kifejezett öldöklés van. Mondjuk ha felmész a fast foodra(már a neve is) semmi jóban ne reménykedj. Mondjuk én ott sem lövök leszálló gépre,meg még egy két normális mondjuk Micsu,de ez csak hátrány ott. A legundorítóbb hiénák is ott repkednek.
  • zmok
    #20276
    Remélem lesz olyan jó, mint az elődje.
  • Papa01 #20275
    Köszi! :) Erre a fránya Warthog dologra kéne majd még rájönni... :)
    @ Zmok: Háát, igen és a gépigénye sem alacsony.. de 1-1,5 év múlva nagyon ott lesz a szeren! :)
  • zmok
    #20274
    Ez nagyon korrekt, tetszeni fog!
  • whiteskull
    #20273
    Ügyes voltál. Én inkább kínlódtam, de ez lehet a rum hatása is. :)))
  • whiteskull
    #20272
    Nálunk feltétel a lovagiasság.

    -Első szemberepüléskor nem lövünk egymásra
    -Felszálló, leszálló gépre nem lövünk
    -Ha megsérült az ellen, és szól, hogy elég lesz, akkor hagyjuk leszállni.

    Persze, ezt nehéz betartatni a külföldiekkel, de magunk közt így megy. :)))
  • zmok
    #20271
    IL-2.1946, mostanában próbálgatom a COD-ot, amire még ráférne 4-5 patch, hogy élvezhető legyen.
  • zmok
    #20270
    Férfiasan megküzdünk, a vereségből is lehet tanulni. :) Amúgy mennyire jellemző online a lovagias küzdelem? (A kor szellemének megfelelően.)
  • Papa01 #20269
    Meg milyen sokat ütköztünk tegnap.. :) Én úgy érzem, nekem azért nem ment szarul.. :)
  • Papa01 #20268
    Majd segítünk és belejössz! :) Korábban milyen szimekkel repültél?

    A TS-el és a multival kapcsolatban nézd meg ezeket, ha lesz egy kis időd:

    Szerver és TeamSpeak 3 beállítások.

    Ha a játékod hangja hallatszik vissza társaid fülében...

    Szabályaink

    Chat a ROF-ban.

    Ha valami, nem ok, segítünk. :)