29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • whiteskull
    #20267
    Hehe! Az első multi után én se mentem vissza két hétig. :)))

    Itt nem lehet engedni. Szívesen segítünk, de ha ott van az ember előtt egy másik gép, akkor azt muszáj lelőni. Nem tehetünk róla. :)))

    Bár mostanában én is inkább a puskacső rossz végén vagyok. :)))
  • zmok
    #20266
    Azért nagyon ne vegyétek el a kedvemet!:)
  • whiteskull
    #20265
    Csütörtök este lesz egy kis közös repülés. Szívesen várunk. Először én már annak is örültem, hogy ha megláttam azt aki lelőtt. :))))

  • zmok
    #20264
    Füles van, ma este letöltöm a TS3-at, aztán a hétvégén, vagy hamarabb repülök nektek célt.
  • Papa01 #20263
    Jó lenne egyszer egy ilyenre elmenni.. :)
  • Papa01 #20262
    Szia!

    Gyere fel bátran, akár gyakorolni is, ha van kedved! :) Annyi még talán, hogy érdemes mikrofonos fülest majd beszerezned, úgy kellemesebb a kommunikáció, és élvezetesebb a légiharc is! :)
    Örülök, hogy hogy tetszik a site! :)
  • zmok
    #20261
    Sziasztok!
    Egyenlőre csak offline gyakorlok, de a közeljövőben szeretnék Veletek online repülni!Megvettem a központi hatalmak összes repülőgépét :)))) Most olvasgatom a Magyar rajongói oldalt, nagyon igényes! Ittebei Kiss József mosolyogva néz le ránk odafentről. :)
  • Papa01 #20260
    Leledzem ott.. :)
  • whiteskull
    #20259
    Ts?
  • whiteskull
    #20258
    Épp most ültem le a gép elé. :)))
  • Papa01 #20257
    Szia Zsolti, No, hogyan érsz rá? :)
  • Papa01 #20256
    Oki, nincs mit! :)
  • whiteskull
    #20255
    Ja, és köszi! :)))
  • whiteskull
    #20254
    Oké. Megpróbálom akkor arra szabaddá tenni magamat. :)))

  • Papa01 #20253
    Oki, mikor érsz rá, kedden és csütörtökön? Na nem mintha én olyan nagy zsoké lennék,de más nem repülünk egy jót! :) Kedd csütörtök oké?
    @ Zair: Rednben, várunk! :)
  • whiteskull
    #20252
    Gratula hozzá! :)))

    Szerintem ezen simán menni fog a ROF. :))
  • whiteskull
    #20251
    Majd egy kis gyorstalpaló rám férne a-10-ből. :)))

    Tudom ott van a manual, de nincs idegzetem egyenlőre hozzá. Inkább maketteztem tegnap is. :))))
  • whiteskull
    #20250
    Te csak ne aggódj! :)))

    Ősszel újra indul a mandula. Ilyenkor hál istennek sok a dolog és tennivaló, valamint a bulik is egymást érik. :)))
  • Zair #20249
    Ma rendeltem meg:

    HKC 550W táppal
    Gigabyte P67DS3-B3
    Intel Core i3-2100 3100 Mhz 3 MB LGA1155 box
    Kingmax 4GB DDR3 1333Mhz
    1TB WD HDD
    Geeforce GTS451 1GB DDR5

    Most egyelőre ennyire futotta, oszt meglátjuk...
    A régi szutyokhoz képest egyenesen erőmű...
    Köszi a jókívánságokat Papa, jelentkezem, amint aktuális.
  • Papa01 #20248
    Megpróbálok, jó lenne.. :) De sajnos sok a meló most tényleg..
    @ Zéti: Nem halunk mi ki, csak ez most ilyen.. ha tehetném, csak repülnék egész nap elhiheted.. :)
  • Relax99
    #20247
    Unalmamba olvasgattam visszafele a kommenteket és a régebbiekhez képest nagy a pangás itt is és repülés terén is, kezdek félni, hogy kihal a kis magyar community. Az a minden nap 19:30 egyre nagyobb túlzás, tudom nem értek rá sokszor, csak rossz ezt a hanyatlást látni.
  • whiteskull
    #20246
    Este leszel? :)
  • Papa01 #20245
    Szia Zair Mester! :)

    Örülök, hogy írtál, és sok sikert a fürdetésekhez! :) Remélem minden OK. veletek! :)

    Milyen masinát vettél? :)
  • Zair #20244
    Holnap megrendelem az új vasat, elméletileg a 7 végére meglesz, aztán ROF jövök megint. (Kivéve a fürdetés időszakát:-))
  • Relax99
    #20243
    Nm, Elvileg ma is 5-7-ig van, de akkor gondolom a mai se megoldható.
  • brendon566
    #20242
    A héten du-s voltam, nem repültem a fórumra rá sem néztem. Köszi h szoltál, jövő héten megyek.
  • Relax99
    #20241
    Mátéval benne vagyunk FG44 (flight group 44) században és ilyenkor szombatonként du. 5-7-ig szokott lenni gyakorlat amin elvileg többé kevésbé meg kéne jelenni, de eddig szerintem nem voltunk 6-nál többen.
    (Máté meg nem tudom hogy szokta-e olvasni az ottani fórumot így inkább írok ide is)
    A század szerverén azt hiszem flightgroup 44 vps fully dedicated ,vagy valami haszonló a neve.
  • sakkay
    #20240
    Mi ez a tréning dolog, Hol szoktatok lenni?(végre van egy kis élet itt)
  • Relax99
    #20239
    A hiba az ai-al az FG szerveren:



  • Relax99
    #20238
    Radikális változásról nem maradtál le, 5-6 embernél úgyse voltunk többen, abból is csak 3-an voltunk ts-en.

    Én Interloper-al kötelékeztem, meg próbáltam próbáltam vele felváltva rácsapni az emberekre, ennek az lett a vége, hogy Petit kétszer ramoltam, aztán beültem Inter mellé Gotha-ba lövésznek (úgy legalább nem voltam olyan közveszélyes)

    @Peti: még egyszer bocs érte, akárhányszor szembekerülünk ez szokott a vége lenni és nem a te hibádból :(

    Összetségében nem volt rossz csak a kommunikáció hiányzott.
  • brendon566
    #20237
    :( ma nem fog menni.
  • Relax99
    #20236
    Máté: Training
  • Papa01 #20235
    Ez jogos, én sem szeretem.. viszont ha bombázás után le kell lépni, akkor előnyösebb mint bármi más. És ez szerintem sportszerű is.

    Mert hát a nehéz bombázókat simán utol lehet érni, és hiába van vadászfedezete, le lehet őket lőni.
  • Relax99
    #20234
    Szerintem amit a bristollal csinálnak az emberek nem éppen sportszerű, de ez csak az én véleményem. Az tény, hogy nagyon jól megcsinált gép lett, de attól kicsit lenézem azokat akik berepülnek vele mindig a bolyba.
  • Papa01 #20233
    Szerintem alkalmas, nagyon is.. :) Simán ellehet vele pucolni, ha leoldottál.. :)
  • brendon566
    #20232
    úgy vagyok vele, hogy kevesebbért többet, de egyik multi seater sincs a listámon, úgyh ha veszek is majd, akkor is a gotha lesz az. Meg bármilyen szép is, a kétüléses gép gondolata nem fogott meg. Harcolni nem illik vele, még ha tud is, bombázásra meg túlzottan nem alkalmas.
  • Papa01 #20231
    Szép lista.. :) És a Bristol? :)
  • brendon566
    #20230
    XII, DH2, tripe, delfin. Kis móka...:)
  • Papa01 #20229
    Na ennek örülök! :) Miket akarsz venni?
  • brendon566
    #20228
    Eszembe sem jutott olyasmi, hogy ez volna az utolsó, csak ugye legalább 3 havonta játszák ezt meg, nincs kedvem várni. Bátyus majd kisegít szerintem...