29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #20347
    Kíváncsi vagyok, mi lesz az eredmény...
  • Relax99
    #20346
    (Ez is ment míg armát minimumról mediumra át nem pakoltam ott az anyahajó szép fekete csíkokba robbant szét és aztán már az apokalipszis következett.
  • Relax99
    #20345
    hát az előzőt kipróbáltam és szar volt mindjárt hozom a másik gépet aztán megzúgatom benne de sok jót nem várok tőle. Szerintem csak nincs szerencsém.
  • Papa01 #20344
    Én azt javaslom neked, hogy valahol próbáld ki egy másik gépeben a kártyát...
  • Relax99
    #20343
    Megnéztem a gyáriszámot és másik ha csak nem azt írták át és jól leporolták
  • Relax99
    #20342
    Nem hinném, hisz erről gépelek az előzőnek sejtettem a baját, az amint megmelegedett észhez tért egy darabig a kondik voltak szerintem szarok benne.

    A régi videókártyámmal meg érdekes módon megy windowst se akarok rakni mert már bootolásnál is ugyanolyan.
  • Papa01 #20341
    Háát Zétikém, nagyon sajnálom, hogy ez történt.. :(( Nekem is az jutott az eszembe mint Sakkay-nak. Nem ugyanazt kaptad vissza?
  • Papa01 #20340
    Rise of Flight videó - Battles Of War - 1. rész
  • sakkay
    #20339
    Valami más nem lehet a gond? Tudom , hogy a pixel arra utal(kari halál) de ennek így már kicsi az esélye...vagy ugyanazt kaptad.
  • Relax99
    #20338
    Sajnos előre örültem, ahogy beleraktam, rá pár perce ugyanolyan szép mintákkal kezdte telepakolni a képernyőt. Csodálatos erre várhattam több mint 3 hetet, hogy küldjenek egy ugyanolyan sz*rt.
  • Fokker
    #20337
    Leszek, de csak későn, 23:00-tól.
  • Relax99
    #20336
    Lecserélték a kártyám, este végre nem csak pixel tömböket látok.
    Lesz valaki?
  • Papa01 #20335
    Köszi szépen, igen volt egy kis röppenés! :)
  • zmok
    #20334
    Köszi!
    Este, ha a saját gépem előtt leszek újra megpróbálom.
  • sakkay
    #20333
    Isten éltessen Papa!
    Repültél tegnap?
  • Sanyo
    #20332
    Szinte kizárt, azonnal működnie kellene. Ha problémád van és nem megy az angol, szívesen segítek.
  • Papa01 #20331
    Nem, nem hiszem... érdekes.
  • zmok
    #20330
  • zmok
    #20329
    Lehet, hogy kell nekik 24 óra a szériaszám ellenőrzéséhez?!
  • zmok
    #20328
    Ugyanazt használom, amikor belépek ott a szériaszám, nem kéri újra.Majd este, munka után tovább küzdök vele.Köszönöm a tippeket!:)
  • Papa01 #20327
    Kész is, remélem jó lett! :)
  • Papa01 #20326
    Ugye nem más email címmel használod a játékot és a fórumot? Ugyanazzal kell belépned a fórumra is, mint amivel a játékot regisztráltad és aktiváltad. Azzal regisztrálj a fórumba, amivel a ROF is telepítve lett. Ezután add meg a szériaszámot a "License" menüpontban. Ha meg szeretnéd változtatni az email címet, akkor a supportnak kell írni - [email protected].

    Sanyo mester post-jaiból szemezgetve írtam ezt a HSZ-t.. :) Mindjárt teszem a GYIK-be is. :)
  • zmok
    #20325
    A nyitó képernyő, bepötyögöm az e-mail címet,jelszó......, és beenged.
    Ott a hangár(?), csak éppen a menü hiányzik a képernyő alján.
    Felmentem a RoF honlapjára, belépek (mint amikor a gépeket vásároltam), és ott írja, hogy várjak 24 órát.

  • Papa01 #20324
    Konkrétan mit ír ki? Milyen képernyő fogad?
  • Papa01 #20323
    Hamarosan előrendelhető a Spad VII-es!
  • zmok
    #20322
    Bárcsak az lenne, és ne vettem volna erős felindulásból egy tucat gépet.
  • Papa01 #20321
    Köszi szépen! :) Lehet ma is repülünk majd egy kicsit!
    @Zsolti : Mondjuk nekem nem ment annyira tegnap, de remélem legközelebb jobb lesz.. :)
  • Fokker
    #20320
    Boldog szülinapot Papa! Sajnos most értem haza, gondolom már végeztetek. Talán majd 7végén.
  • whiteskull
    #20319
    Urak! Nagyon jól esett ez a kis röppenés. :)))
  • whiteskull
    #20318
    Gondolom akkor a demo verzióval repülsz. :)))
  • zmok
    #20317
    Megpróbáltam, de sajnos így sem megy,azt az üzenetet kaptam, hogy várjak 24 órát.
  • Papa01 #20316
    Köszönöm szépen! :)
  • zmok
    #20315
    Isten éltessen!
  • Papa01 #20314
    Most nem tudok, mert a testvérem és Katika filmet néznek.. :)
  • brendon566
    #20313
    Van most host, csak gyere hangra, mert akkor megint kihagysz egy hónapot:)
  • Papa01 #20312
    Köszönöm szépen! :)

    Urak, gondoljátok, HOST-ot lőhetek, csak hangra nem tudok menni...
  • brendon566
    #20311
    naggyon kemény!!! Isten éltessen.
  • whiteskull
    #20310
    Oké. :)
  • Papa01 #20309
    Olyan meglepetést csináltak, hogy csak na én egész nap programoztam, nem tűnt fel semmi... :)) Majd TS-en elmondom, de még nem tudok felmenni.. :)
  • whiteskull
    #20308
    Elfelejtetted a szülinapod? :DDD