29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #20387
    Csak támogatni tudom Márkó és Sanyo véleményét.. Remélem a következő projekt amit elindítanak, az Vietnam, vagy Korea lesz.. :)
  • Sanyo
    #20386
    Én már kifutottam az ehaviból, de meg fogom venni. Biztosan nem fogok ezer órákat repülni vele, de támogatni akarok egy dedikált és nagyon jól dolgozó céget.
  • kmarkdev
    #20385
    Soha a büdös életben nem fogok a SPAD 7-tel repülni, mint ahogy nem repülök a 13-sal sem. Csak támogatom a ROF csapatot, mert szeretném, ha vezethetnék autót a játékban. Határozottan emlékszem Jason egyik jövőt vázoló posztjára, melyben elmondta, hogy a ROF motor mást is megenged majd. Figyeljétek meg, hogy igazam lesz!!! Abba még nem gondoltatok bele, hogy miért áll a főmenü hangárjában két korabeli autó is (28-as és 2-es rajtszámmal)????? Ha jut rá idő, előkeresem az erről szóló anyagot!
  • Papa01 #20384
    Azért de.. :)))
  • sakkay
    #20383
    Félreértettél. Nem a 1 repülő és fizetsz a bajom hanem
    "ugyanaz minden csak a motor erősebb, és + pénz??"
    de nem is érdemel sok szót. Én is szeretem a ROF-ot. De hát ez van,..ez a rész nem tetszik.
  • feca1229
    #20382
    ahoz=ahhoz
  • feca1229
    #20381
    Hát én megvettem a Spadot-7est.Megvan az összes repcsi és igazából talán a felével ha repülök.Nekem is inkább lehuzás érzésem van, mindenesetre azért kapok valamit a pénzemért és úgy érzem , hogy nagyon jó munkát végeznek.Szerintem ez csak nekünk drága egy német vagy amcsi srácnak ahol 3-4 szer annyit keresnek mint mi nekik aprópénz.
    Ahoz tudnám hasonlitani mikor kölyök koromban minden pénzemet makettekre költöttem... még mindig nosztalgiával gondolok a régi Matchbox repcsikre!
    Szerintem rendszert fognak csinálni belőle,végül is ebből élnek, és minden annyit ér amennyiért eltudod adni.Nekem is jobban bejött az ingyenrepcsi az Il2-ben.
  • sakkay
    #20380
    Szerintem az a COD. De legalábbis abban biztosan mondták.
    Ja, nem mintha annyira idegesítene,de őszintén, ugyanaz minden csak a motor erősebb, és + pénz??? Egyszer elmegy, de nekem! nem tetszene ha rendszer lenne ebből. Ugyanis ez nem jelent + munkát(vagy nem sokat)Hát ezért..bekaphatják.
  • kmarkdev
    #20379
    Nem kényszer a palacsintaevés... :)
    Álmodtam, vagy jól emlékszem, hogy a ROF fizikai modellje később nem csak repülni enged majd? Pölö lehet autót vezetni, légvédelmi ágyúval lőni, meg ilyenek.
  • Relax99
    #20378
    Igen már látom én is, bristol-nál is így van, hát ha ez kell nekik ahhoz,hogy tovább tudják fejleszetni stb. akkor azt a 200Ft+ -t megérdemlik, de azért remélem nem szoknak hozzá az emeléshez
  • sakkay
    #20377
    Mondjuk bekaphatják.
    Minden elismerésem az övék, de akkor is.
    Nagyon nagyon kíváncsi lennék , hogy is áll a számlaegyenleg a cégnél. Gyakorlatilag néhányunk 2*3*4* vette meg a progit..Papa te ezekbe be sem férsz mi?
  • kmarkdev
    #20376
    Azé', mert 2 változatban repülhető - 150 és 180 LE-s motorral. Szerintem.
  • Papa01 #20375
    Én már úgy gondolom, hogy inkább kiadom ezt az összeget, mintsem le kelljen húzniuk a rolót.. :)
  • Papa01 #20374
    Előrendelhető a SPAD VII-es vadászrepülőgép
  • whiteskull
    #20373
    Gondolom a nyári szabadság alatt kimerítették a hitelkártyájukat, és valahogy fel kell tölteni. :)))
  • Relax99
    #20372
    A bombázókat és a kétüléseseket még megértem, de ez miért drágább?
  • Sanyo
    #20371
    Előrendelhető a SPAD S.VII.
  • Relax99
    #20370
    Természetesen jöhetsz, minél többen vagyunk annál jobb.
  • zmok
    #20369
    Igen, igazad volt! Nincsenek kétségeim!
  • Relax99
    #20368
    Mondtam :D
  • zmok
    #20367
    Megnéztem a ranglistát. Megtisztelnétek!
  • zmok
    #20366
    Sziasztok!
    ELINDULT!!!
    Holnap este repülhetek Veletek?
  • sakkay
    #20365
    Gyerekek , hogy lealáztak tegnap este a fast foodon. Sajnos szinte csak gyagyás volt fent(axis oldalon) Semmi csapatmozgás, állandó repülés az ellen repterére...pár spad és se5, és max 1 seva. Mészárlás volt. 0.3 arány!!!! Ja, és persze 100% balszerencse. Na mindegy ilyen szar arányom még nem volt.
    Nem árt egy kis alázat.
  • Papa01 #20364
    Köszi szépen, du kiteszem a ROF.hu-ra! :)
  • Relax99
    #20363
  • Sanyo
    #20362
  • Relax99
    #20361
    ty
  • Relax99
    #20360
    Köszi
  • Papa01 #20359
    Nagyon jó képek, gratulálok! :)
  • brendon566
    #20358
    Az uccsó el lett találva!
    Nem voltam hétvégén, meg ma este sem leszek, majd jövőhét szombat legközelebb:)) vagy valamelyik délelőtt...
  • Relax99
    #20357
    @ Máté: Voltál délután?Volt valami?

    Lőttem pár képet a szolnoki lég ibemutatón:
    Mi-24, és két Mi-17







    Ha akarjátok felrakom a többit is.
  • Relax99
    #20356
    Na kipróbáltam a kártya a rossz forrasztási hibás, ahogy húzza a hűtő súlya ugye hajlik a nyák és annyi pont elég neki hogy valahol ne érintkezzen és rajzolgasson nekem. Feltámasztva jó, már csak azon gondolkozom, hogy visszaküldjem-e, nincs kedvem megint 3 hetet várni,hogy rájöjjenek jé ez tényleg szar.
  • Papa01 #20355
    :(((
  • Relax99
    #20354

    Meg lehet nézni.
    Igen szar crt monitor, és a zene kb azért van alatta, mert úgy gondoltam hogy ne hallatszódjon a csörgés így rányomtam a youtubnak, hogy valamit rakjon be alá és ezt dobta.
  • Relax99
    #20353
    Hát nem :D
  • Papa01 #20352
    Váááá... Dátumok tekintetében ez nem az én hetem.. :)))
  • whiteskull
    #20351
    Nem. Holnap 20.-a lesz. :)))
  • Papa01 #20350
    Holnap lesz a szülinapod?
  • Relax99
    #20349
    De ma már nem állok neki gépet szerelni majd holnap 20. alkalmából.
  • Relax99
    #20348
    Hát nem várok tőle nagy csodát az előző ahogy írtam nagy valószínűséggel a kondik miatt döglött meg, átraktam a 8600gt-t be és láss csodát tökéletesen megy most ugyanez a helyzet, csakhogy már amikor először elindítottam szar volt a kártya, ha gép lenne szar, vagy netán többet kap mint amennyit kibír akkor szegény 8600-nak már rég el kellett volna füstölnie.