29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Zair #20427
    Nem mai csirke: Saitek Cyborg Evo Force, negyedik éve nyúzom-eddig nem is volt vele gond. Szerintem a 64 bites Win7-et nem szereti.
  • Relax99
    #20426
    Albatros, a legrégebbi még szögletes a szárnya széle, automata hűtője van
  • Sanyo
    #20425
    Melyik az a D2? :)
  • Relax99
    #20424
    Tudtok róla valamit a hűtőn kívül, mert én semmit nem találok sehol :/
  • Relax99
    #20423
    D2 és D2lt közötti különbség érdekelt volna
  • Papa01 #20422
    Köszi, örülök, hogy tetszik! :)
  • whiteskull
    #20421
    Nagyon jó lett! :)))
  • Papa01 #20420
    Köszi szépen Peti bácsi! :)
  • 2Pete
    #20419
    Gratulálok! Nagyon szuper lett.
  • Papa01 #20418
    Köszi szépen, bár vannak szerintem érdekes adatok.. pl a Harci bevetés időtartama (ó:pp) és az Örjáratozási idő 1000 m-en (ó:pp) miért ennyire különbözőek egyes gépeknél.. van amelyik gépnél ugyanaz..

    Vagy a magasság és a csúcs magasság értékek.. :) Főleg a 5000 m-es sebesség értékek alapján .. pl DIIF.
  • feca1229
    #20417
    Szép munka! Nekem nagyon tetszik.Végre könnyebben átláthatok a repcsik technikai adatai.
  • Papa01 #20416
    Köszi szépen Zéti mester! :)
  • Relax99
    #20415
    Nagyon jó lett Papa, régóta hiányzott nekem a rof.com-ról is.
  • Papa01 #20414
    A Rise of Flight repülőgépeinek bemutatása.
  • Papa01 #20413
    Amíg megy a hőség, én addig a hűs hangárban maradok.. :)

    @ Zair: Milyen joy?
  • Zair #20412
    Hát most meg ez a joy nem akar fasza lenni. Fent van a driver, a saját progija, működik a force-feedback is de valahogy az egész kotyog, lötyög. Pedig 100%-on van a "default spring". :-(
  • Fokker
    #20411
    Urak! 7végén napközben lesz repülés? Szombat 15.00-től nekem már nem jó, vasárnap egész nap jó. De max. 18.00-ig, készülök a délelőttös mûszakra. Többiek?
  • Papa01 #20410
    Köszi az infókat!!! :) Jó ezeket tudni! :)
  • sakkay
    #20409
    Ez k*rva jó!! A statisztika a googlén'..hihetetlen.
  • sakkay
    #20408
    Köszi. Így már ok.
  • kmarkdev
    #20407
    Ja, és egy érdekesség: a repülőgépenkénti statisztika meg csak a halállal végződő manővereket számokja veszteségként, így lehet magasabb a K/D gépenként, mint az Overall.
    Stat rejtély No.2 is kipipálva. :)
  • kmarkdev
    #20406
    A szerver nem a halálokat számolja veszteségként, hanem a töréssel végződő földetéréseket. Ebben az esetben mindegy, hogy a pilóta életben marad-e, vagy sem. A legjobb stat eléréséhez a recept: 2-3 győzelmenként leszállás a saját reptéren, de ügyesen. Ugyanis saját reptéren leszállás is külön van nyilvántartva, és plusz pont jár érte.
    Írjátok be a gugliba a nickneveteket, és ellenőrizhetitek a "Rise of Flight Fast Food Server Statistics" honlapon az állításaimat :).
    Stat rejtély kipipálva :)
  • Papa01 #20405
    Szerintem a statisztika egy örök rejtély a számunkra... :))
  • sakkay
    #20404
    Masszív 50 fokos a gpu. Játék alatt majd 68. Mondjuk van is a lakásban 30 fok min.
    Valaki nem tudja véletlenül , hogy a statisztikában az overall rating-ot , hogyan számolják? Nem igazán értem. Akármit csinálok 1.0 körül van a k\d arányom, . Általában ha gyakorlok akkor sem megyek le 2-3 alá ha(légi győzelem) nagyon nem megy. akkor mi ez?? proced gombot meg akkor nyomok, ha sikerült a quik mission...vagy az a baj?
  • Papa01 #20403
  • Zair #20402
    Köszi, megoldódott! Véletlenül kiszedtem a pipát a super-sampling engedélyezés mellől, mióta visszaállítottam, tökéletes.
  • Papa01 #20401
    Köszi Urak a segítséget! :)

    @ Zair: Érdekes, én annak idején a játékban nem nyúltam hozzá, hanem a driver.ben állítottam... igaz nekem ATI kártyám van...
  • Zair #20400
    Helló srácok, próbálom magam újra formába hozni.

    Lehet, hogy már ezt megtárgyaltátok, ne haragudjatok nem volt időm olyan sokat visszaolvasni.

    Van egy Nvidia GTS450 karim, ami az élsimítással hadilábon áll. Még maxon is elég röszösek maradnak a szélek.

    Az Nhancer valami miatt nem indul el a gépemen-annélkül esélytelen, hogy normális AA-t sajtoljak ki belőle? Emiatt kicsit szomorú vagyok, mert ettől annak idején kis tulzással az ősidőkben az ATI Radeon 9550-esem is szebb élsimításokat csinált.

    A szárnymerevítő huzalok olyanok, mint a tetrisz...:-(
  • brendon566
    #20399
    Először repüljünk egyet:) Amúgy Petivel próbáltunk minden napszakot, ha nem látsz az csak bosszantó, túl kicsi az újdonság érzet az idegességhez képest :(
  • xrm
    #20398
    Off:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ez a kép remélem segít: kép
  • Relax99
    #20397
    Ilyen éjszakai csatákat nekünk is kéne vívnunk:

  • Relax99
    #20396
    Lehet, de meg nem mondom már hogyan.Ha alapból nem akkor plugin-al biztosan. Win7 alatt már a media player elég használhatóvá vált, így feleslegessé vált
  • Papa01 #20395
    OFF:Urak, nem tudjátok, hogy Winamp-ban lehet -e a pause gombot billentyűvel használni? /ON
  • sakkay
    #20394
    Ok. Nekem nem tetszik ez a momentum, nektek meg igen. Szeretjük a ROF-ot, kék az ég, zöld a fű.
  • Fokker
    #20393
    nem így kell felfogni. az a pénz javarészt a játék továbbfejlesztésére megy el, a repülő tényleges ára párszáz forint lehet. minden verziónál elég szép listát látunk, hogy miket javítottak az előző óta. ezek a fejlesztések javarészt az új repcsik árából tevődnek össze. legalábbis szerintem. biztos hogy arányaiban jóval kevesebb új játékot adnak el, mint amennyi gépet.
  • Sanyo
    #20392
    Én sportot űztem abból, hogy szétlőtt géppel egyben haza tudjam vinni a gépet. :) A hangulata megfogott, de valamiért mégsem merültem bele jobban.
  • Papa01 #20391
    Nekem nagy kedvencem volt a Mig Alley! :))
  • kmarkdev
    #20390
    Volt egyszer egy szimu, a neve "Mig Alley". Na, olyan bonyolultra sikeredett, hogy igazából senki sem kedvelte meg, bár a hangulata bejött. Korea nekem is tetszene, de örülnék II.VH sivatagi hadszíntérnek is, mert az még nem volt.
  • Papa01 #20389
    :D Nem, de jó kis F-86-osok és MiG-15-ösök annál inkább! :))
  • kmarkdev
    #20388
    Koreában is repültek DrI.-esek??? :)