29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • sakkay
    #20468
    Az igaz , viszont vannak folyók, no meg mintha az erdőkkel,meg a párával is szórakoztak volna..vagy csak én emlékszem rosszul.
  • Papa01 #20467
    De barom jó... köszi a linket! :) Sajnos nekem nincs Ipad-em.. :(
  • Relax99
    #20466
    @ Papa: OFF: Ha jól emlékszem van Ipad-od, ez lehet, hogy érdekelni fog:/ON
  • Relax99
    #20465
    Ahhoz képest hogy a lake mapon kívül úgy igazán nagy mennyiségű vizet nem is lát az ember :D
  • Papa01 #20464
    Szerintem az új víz még odébb lesz, de ne legyen igazam. :)
  • sakkay
    #20463
    Na mi van megint valami fél hülye próbált ide szemetelni??
    Az új patchben már lesznek az új víz effektek(vagy fejlesztések) is?
  • Papa01 #20462
    Háát, még én is lenyomom a D.II-vel a D.V-ös pilóták 95%-át... a D.III-ról meg ne is beszéljünk.. :)
  • Relax99
    #20461
    Hát szerintem ez inkább stílus kérdése.
  • Papa01 #20460
    Közülük senki nem vette meg a D.II-est?? :)) A2. oldalon lévő szavazásra is érdemes egy pillantást vetni.. LOL.
  • Papa01 #20459
    Megoldva! :)
    Tényleg állat kis gép! :)
  • Relax99
    #20458
    A másik, meg,hogy ne ide spamelj, hogy egy halott facebook alkalmazásba szomszédokat találj.
    (Kevés dolgok egyike amitől felszalad az agyvizem)
  • Relax99
    #20457
    Mi jó ezekben a travián klónokban, sose fogom megérteni.
  • Relax99
    #20455
    Ezt a gépet kéne még betenniük:
  • Papa01 #20454
    Hírek az 1.021-es javításról.
  • Papa01 #20453
  • sakkay
    #20452
    Arra gondoltam, hogy páran írtak itt , hogy volt gond a demóval.
    Lehet csak szerencsém volt.
  • sakkay
    #20451
    Akkor jó..nem én látom rosszul. De ez tényleg kicsit fura így. Na mindegy majd kipróbáljuk ok.-e.
    Húú ez aztán a hibrid szó..
  • Relax99
    #20450
    Lehet venni a demoval is, igazándiból én se tudom, annak lehetett igazándiból rossz, aki megvette pont amikor kijött az update.
  • brendon566
    #20449
    Én is néha felnézek a vasárnapi bulira, de az igazi élet késő este kezdődik, nem szoktam megvárni. De ott van(nak) a legjobb küldik...
  • Fokker
    #20448
    vagy úgy.
  • Papa01 #20447
    Ezt amiatt írta Máté, mert tegnap vártam Zsoltit, és miután kiléptem, jött meg.. :D Persze később még visszanéztem.. :)
  • Fokker
    #20446
    ezt most nem értem.
  • Papa01 #20445
    Köszi szépen! :) A cimborádnál mi volt a gond? :)
  • kmarkdev
    #20444
    Vasárnap este kísérleti jelleggel csatlakoztam a Syndycate szerverhez, és beléptem a TS-szerverükre is. Rajtam kívül 45 gép volt a légtérben, és TS-en in lógtak vagy 6-an Central P. oldalon.
    Teljesen más fíling nagy kötelékben, sok gép ellen légiharcolni, angolul csevegni a kísért DFWk pilótáival, lövészeivel, és köteléktársakkal. Nagyon rossz érzés egy DFW-t kísérve egyedül maradni 3500 m-en, és még kellemetlenebb kicsit alacsonyabban 3 S.E.5a-t észrevenni... :)
    Bárcsak lenne közülünk több ember, aki időnként becsatlakozna ilyen akcióba is...
  • sakkay
    #20443
    Most mi is van ha valaki teljes játékot akar a demóból? Vagy lehet gépet is venni a demóhoz?(ha igen akkor mi a különbség, a két gép?) Jó barátomnak most telepítettem fel,nem értem , hogy nálam miért nem volt gond a telepítéssel???
    Lehet azért mert a Papa féle leírás alapján csináltam???
    Köszi Papa!
  • Papa01 #20442
    :D
  • brendon566
    #20441
    Megmondtam vagy megmondtam, hogy egy percre rá jönni fog? DDDD
  • kmarkdev
    #20440
    Igaz, egyedül...
  • kmarkdev
    #20439
    Vagyok a Les Hellequins-en
  • Papa01 #20438
    Köszi szépen Fokker! :)
  • Fokker
    #20437
    máris megyek. 5 perc.
  • Fokker
    #20436
    nagyon profi lett!
  • Zair #20435
    Hát még a régi hárompálcás konfigomon, XP alatt, ott gond nélkül ment. A FFB-vel nincs is gond, tökéletesen üzemel. Csak a default spring-es csúszkát nem tudom konfigurálni, mert:

    - igaz 100%-on van, de akkor is olyan, mintha 0-ra lenne húzva. Olyan kis "ernyedt" :-)
    - Hiába is állítok azon a panelen bármit, rámegyek, hogy alkalmaz aztán ok, és a következő indításkor ugyanaz a beállítás, mint amivel felraktam.

    Ebből gondolom, hogy valami nem okés. Na mindegy, meg lehet szokni így is, csak 4 évig hozzászoktam, hogy erősebben kisebbeket kell neki pakolni, most meg olyan, mintha még egy seprűnyelet is kötöztem volna a botra.
  • kmarkdev
    #20434
    11-kor jövök TS-re, addig íjászkodunk a gyerkőccel a kertben.
  • kmarkdev
    #20433
    Fokker mester, én leszek ma (vasárnap) 11-től kb. 1/1-ig. Nagyon csípnék egy kooperatív géppár-repülést.
  • Papa01 #20432
    Igen, engem is, de sajnos a hivatalos oldalon az lt-ről semmi infó nem volt.. utána kell olvasni, és ha lesz elég infó kiteszem. biztos apróbb méretbeli különbségek voltak.
    @ Zair: Köszi szépen,gondolkodtam, lehet a Te írásodban lévő gépeket is egyszer felviszem.. :) Jól nézne ki, az biztos. :)
    Én is Evo-t használok, igaz simát.. más gépen próbáltad?
  • sakkay
    #20431
    Evo force az enyém is.
  • Relax99
    #20430
    @ Máté: Végülis voltál még most este, x-en nem láttalak ts meg valamiért folyton leakart dobni, de minden szerverről :/
  • Relax99
    #20429
    Vagyunk egy páran akik evo-t használunk bár szerintem az ffb nélkülit, én személy szerint win7 64bit alatt és semmi baja (néha az egyik tengely elcsúszik, de az csak azért mert meg kéne pucolnom a potit benne) Máté és Papa is azt használ ha jól tudom.
  • Zair #20428
    Ez de fasza!