29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #20708
    Köszi az infót! :)
  • 2Pete
    #20707
    Off:
    Az Ég Urai tervezett megjelenései (tudjátok az újságos repülő modellek)

    16. ALBATROS D.V. -jővő hét! (csütörtök-péntek)
    17. Hawker Hunter T.7
    18. Spitfire MKV
    19. F18 Superhornet
    20. Spad XIII
    21. Hurricane
    22. Me BF 109
    ...
    on
  • brendon566
    #20706
    Úgyis leszünk ma páran, ha gondold...ne offline:)
  • Papa01 #20705
    Nagyon kíváncsi vagyok, milyen lesz! :)
  • Fokker
    #20704
    nakérem. ma du. fog megérkezni az új joy. valszeg újra meg kell tanulni mindegyik gépet, de mivel rég repültem utoljára, talán könnyebb lesz.
  • Relax99
    #20703
    @ Peti, Máté: Sorry, elmentem vacsorázni, aztán pont 5 percel előtte mentetek el,hogy visszajöttem.

    Az albatros és n11 vidit már ismertem.

    Én ezt a dokumentációt ismerem:



    Egyéb felvételek:





    Hells Angels c. film nem tudom mond-e nektek valamit

  • Relax99
    #20702
    Utána DH2 vs. E3 volt, sajnos ott már nem tudtam részt venni
  • Papa01 #20701
    D2 hegyek! :)
  • Relax99
    #20700
    Syndicate-en
  • Papa01 #20699
    Az igen! Jó kis képek! :) Hol repültetek?
  • Relax99
    #20698
    Papa szerintem neked tetszett volna a tegnapi küldi :)











  • Papa01 #20697
    Igen, nekem az lett gyanús, hogy a nyilak sem mozdulnak, holott azok napi szinten kéne, hogy változzanak.. :)
  • Relax99
    #20696
    nem ártana elolvasnom néha amit írok
  • Relax99
    #20695
    Utána néztem a fórumba, úgy néz ki már pár szeptember eleje óta be van fagyva.
    Jason azt írta, hogy egy új rendszeren dolgoznak.
    Forum topic
  • Relax99
    #20694
    D7-ben nagyon kellemesen csalódtam, jó kis gép, dolphin ellen elég jókat harcoltunk vele tegnap.
  • Relax99
    #20693
    Papa igazad volt, Márko szerint is és az én statom se változik.
  • kmarkdev
    #20692
    Sebaj, ma repültünk egy jót Zétivel...
  • sakkay
    #20691
    Mentem volna de olyan fáradt vagyok, még magamat sem tudnám megvédeni.
  • kmarkdev
    #20690
    Jön ma valaki röppenni? Kéne egy wingman, aki mellett biztonságban érezném magam, amíg igazán megtanulok repülni a G940-nel...:)
  • sakkay
    #20689
    Köszi, akkor ma ki is próbálom.
  • brendon566
    #20688
    bocsi, de nem tudtam csak fél-egy órácskát maradni.
  • RedRiot
    #20687
    Én igen, nekem tetszik a mod. Próbáld ki te is nyugodtan mert olyan az installja hogy ki-be kapcsolhatod a modokat, nem buherálja szét a játék filejait. Ha mégsem jön be kikapcsolod a modokat és kész. Akár külön-külön is aktiválhatod hogy pl. csak a lövész modot akarod használni vagy csak külön az AI-t.
  • sakkay
    #20686
    Köszi..próbálta már valaki?
  • Relax99
    #20685
    én igen
  • Papa01 #20684
    Nekem sajna most meló.. :(
  • brendon566
    #20683
    Valaki jön kicsit fel?
  • RedRiot
    #20682
    Ezt már próbáltad?

    Mod válogatás

    Criquet AI modjával észrevehetően jobbak a gépi ellenfelek. Nyilván még ez sem ember szintű, de az eredeti AI-tól jobb.
    Itt a direkt link:
    Criquet AI mod + gunner mod
  • sakkay
    #20681
    Jaj régi nagy vágyam teljesülne ezzel. Igazából az ember ezért repül szimulátorral(részben).
    Az is egy jó dolog , hogy már erre is van idejük, ez is mutatja milyen szépen egyenesbe hozták a ROF-ot. Már csak a ai béna repülését javíthatnák ki, mert az kampány is tök jó, csak nincsen benne ellen, a multi után.
  • Papa01 #20680
    Vedd meg bátran ha tetszik, mert nagyon jó gép.. Néha az is megesik, hogy lövésznek is beül valaki. :)
  • RedRiot
    #20679
    Így néhány óra teszt után tetszenek a módosítások. Bár alacsony magasságon már nem orsózik olyan brutálisan mint régen, de hogy a motor sokkal jobban bírja a strapát az ellensúlyozza. Mikor kijött az SE a RoFhoz akkor még inkább üvegből volt a motorja: a legenyhébb süllyedéskor is egy pillanat alatt túlpörgött. Az nem gyengén volt idegesítő.

    Utánaolvastam én is, állítólag az összes "régi" gépnek feljavítják és pontosítják a fizikai modelljét. Remélem a következő a Dr.1 lesz, mert ha az a gép a valóságban is ilyen gyors és golyóálló lett volna, akkor nem 320-at építettek volna belőle hanem 3200-at.

    Papa: ha ez így van akkor egy darabig még nem veszem meg a BrisFitet, gyúrom tovább az SE-t.
  • brendon566
    #20678
    Ezekről a legutóbbi peccsben írtak, azt vallják, az SE áll legközelebb a valósághoz. Jelenleg.
  • Papa01 #20677
    A legutóbbi javításban módosítottak a rep. modelljén. Azt írták a fejlesztők, hogy talán a SEVA-nak a legélethűbb a modellje. A motor érzékenységen is javítottak.

    Vris: Elég idegesítő amikor valaki AI lövésszel a háta mögött vitézkedik.. szoktunk is szólni érte.. :))
  • RedRiot
    #20676
    Az előbb próbálgattam az SE-t. Valamelyik peccsben megmókolhatták mert kicsit más mint pár hónapja. Mintha nem kapaszkodna úgy mint rég, viszont cserébe már nem pörög túl olyan könnyebb a motor, úgy általánosságban alacsonyabb fordulaton megy. Iszonyat gyors lecsapásokat, zuhanórepüléseket lehet így csinálni, ami támadáskor és meneküléskor is jól jön. Megvettem az Aldis irányzékot is: nem lettem tőle mesterlövész de úgy érzem hasznos és megkönnyíti a célzást. (ami nem rontja az élethűséget mivel az eredeti SE-n alapfelszerelés volt- a RoFból eddig kimaradt).

    A Bristollal repültetek már? Ha egy ember repüli AI lövésszel milyen esélyei vannak online?
  • Papa01 #20675
    Jah, értem.. :)
  • Fokker
    #20674
    ez igen! nem egy hétvégi meló.
  • Fokker
    #20673
    majd vmikor jövő 7en fog megérkezni.
  • brendon566
    #20672
    Neked tutira tetszene ha a hosszú útra buksz, még a rúgó erő is teljesen ízlés dolga, néhányan azon az alapon preferaljuk rofhoz a rövidebbet, mert a finom mozdulatok amik a celzashoz kellenek, a valóságban túl nagyok ( pl az x52 nél ) és így nem tudod elég pontosan és gyorsan megoldani. Én pont egy izlesemnek megfeleovel kezdetem, ezért van az hogy minden mással elegedetlenkek :)
  • Papa01 #20671
    Én nem... :) Ahhoz képest az X22-nek hatalmas. A Gázkar viszont tényleg kellemes. :)
  • Relax99
    #20670
    igen és úszik is,arra az arcra lennék kíváncsi ha elsüllyedne
  • Relax99
    #20669
    fene tudja evo-ra is panaszkodtok, hogy nagy az útja, szerintem tökéletes. én szeretem ha hosszan ki lehet húzni a botot. a másik, meg a gázkar ami nagyon tetszik benne :D