29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #20668
    És hogy tetszik? :)
    @ Zéti: Szerintem az a ROF-hoz nem igazán jó...
    Legalábbis nekem hiányzik a rugó erő, és szerintem nagyon nagy a joy útja.
  • Relax99
    #20667
    Nekem x52 az álmom,
  • Fokker
    #20666
    Szállítással együtt 11000.-
  • whiteskull
    #20665
    Nagyon ott van. Nem kis elborultság kell egy ilyent megcsinálni. :)))
  • Relax99
    #20664
    @ Zsolti és aki modellezik:

  • Relax99
    #20663
    oh ok, logitech force 3d-m nekem is van az egy rakás sz*r, de más is azt mondja :D
  • kmarkdev
    #20662
    Nem a FFB-vel volt problémám, hanem a Logi Force 3D konstrukcióval. Középen lötyögött, azért nem tudtam egyenesen repülni vele. Ha beállítottam a holtzónát, akkor meg 1 kattanás a fogaskerekeken már túl sok volt, 0 kattanás meg túl kevés... Ez is lötyög középen, de másképp. Nagyon tetszik!!!
  • kmarkdev
    #20661
    Jaja, majdnem teljesen ki is van kapcsolva :)
  • Relax99
    #20660
    Tegnap még nem azt mondtad, hogy nem jön be az ffb
  • kmarkdev
    #20659
    Alakul, gyengébb gépek ellen már nyerő vagyok:) Kíváncsi leszek az első multi eredményére...
  • Papa01 #20658
    Jó lesz az! :)
  • kmarkdev
    #20657
    ÚÚÚÚ, de furcsa a pedállal lépegetni!!!
  • Papa01 #20656
    Gratula a joy-okhoz Urak! :)
    A T16000-es nagyon jó választás, sok ruszki pilóta használja. Mennyi volt?

    A G940.. számomra egy vágyálom.. :)
  • kmarkdev
    #20655
    Micsoda joy vásárlási láz!!! Én ma vettem egy G940-et, most egy darabig nem láttok multiban, mert ciki lenne bénázni az új apparáttal :)
  • Fokker
    #20654
    no. megrendeltem egy Thrustmaster T16000-es csodát. fél éve még tele voltak a boltok vele, mostanra csak a pixmánia, meg 2 másik cég árulja. végül az electroboxnál rendeltem meg, remélem nem lesz gond vele.
  • Papa01 #20653
    Mire váltottál? :)
  • PhantomAss
    #20652
    eladó egy x52, alig használt, szinte új
    ha kell vkinek írjon
    [email protected]
  • Relax99
    #20651
    Hát én is saitek-et használok,de szeretem is nagyon, viszont én pont hogy a kis utú joy-okat nem szeretem, első joy-om a régi sidewinder még mindíg megvan, de sose tudtam megszokni, túl kicsi nekem az útja saitek-é szerintem tökéletes. sokan mégis a rövidebb utat szeretik, pedig szerintem az a pontosság rovására megy, bár kinek a pap kinek pedig a 3d pro
  • brendon566
    #20650
    Igaz a 3d pro nál nagy holtjáték ki tud alakulni, de a mai napig visszasírom a cyborg után. Pont elég kis úton járt. Még szarul is imádtam.
  • Papa01 #20649

    Sajna én fél kilencre érek haza.. :((
  • kmarkdev
    #20648
    Repül ma valaki este 7 körül?
  • sakkay
    #20647
    Ja, kis.
  • sakkay
    #20646
    Na végre egy kos élet a fórumon.
    Minden nap vagy 10* idenéztem, de csak csen és hullaszag..eddig.
    A könyvjelzők között a ROF az első.
  • Fokker
    #20645
    örülök a visszatérésnek.
  • Fokker
    #20644
    jók lettek a képek!
  • Fokker
    #20643
    most 7végén egészen tegnapig Balatonon voltam. egy kis utónyaralás. remélem a most köv. 7végén már tudok repülni. addig vennem kell egy új joyt is, a régit kinyírtam :) persze nem sajnálom, óriási holtjátéka volt a Z tengelynek(Logitech Extreme 3D Pro). Logitechet soha többé. Thrustmaster vagy Saitek.
  • Papa01 #20642
    Oki, bár én hónapok óta tanyázom a pozíciómon, ez lett nekem gyanús.. :)
  • brendon566
    #20641
    Jövő héten megyek énis :)
  • Relax99
    #20640
    Köszi, kár,hogy csak ketten voltunk márkóval, pedig hellequins majdnem tele volt 50-en voltak fent, ha egy egész rajt kitettünk volna akkor azért más lenne :D
  • Relax99
    #20639
    Szerintem nem jól látod, legalábbis én folyamatosan csúszok lefele
  • Papa01 #20638
    Urak, ugye jól látom, h hónapok óta nem frissült a stat? :)
  • Papa01 #20637
    Köszi az infót, én nem régen Kassán voltam, hatalmas élmény, van beülős Mig-21-es is.. :)
  • brendon566
    #20636
    Nagyon jók lettek!:-)
  • Relax99
    #20635
    Még ez a 2 lemaradt bár ezek már nem olyan szépek:



  • Relax99
    #20634
    Köszi, na ha én a nagy fuji bridge-el ott lettem volna, az biztos ha egyszer kijutok külföldön valahova az első az lesz, hogy felkeresek egy hasonló múzeumot
  • PhantomAss
    #20633
    kicsit off:
    voltam a múlt héten Ausztriában, Kötsach-Mauthen-ben, az Alpokban, közel az Olasz-Szlovén határhoz
    van ott egy 1915-18 múzeum, ajánlom mindenkinek ha arra jár
    döbbenetes a kiállítás, eredeti fotók százai, ezen kívül ágyúk, géppuskák, fegyverek, törött légcsvarok, és mindenféle rozsdás repesz, amit csak el lehet képzelni. A falutól nem messze húzódott a front az Alpokban, a feltárás még igazából ma is tart.
    Nagyon durva volt az 1.vh is, eddig volt bennem egy kis "á akkor még fejletlen volt a technika" érzés, de most hogy láttam a múzeumot ez megváltozott.
    (sajnos csak stikában fotóztam mert nem lehetett, ez a kép egy repeszdarabokból összerakott Jézus.arc:


    gondoltam azért megosztom veletek, nekem hatalmas élmény volt
  • Relax99
    #20632
    Köszi

    én 4870-t használok, meg vagyok elégedve vele, de ahogy látom az 5-6000-es ati széria valahogy nem nyújt olyan teljesítmény javulást talán 6850, de az is csak kb 5-10 fps-el ad többet a 4870-nél és 40k-t elkérnek érte.
  • Papa01 #20631
    A 4890-es jó választás lehet, nekem is az van. :)
    @ Zéti: Szuper képek! :)
  • Relax99
    #20630
    Tegnapi repülésről pár kép:













  • RedRiot
    #20629
    Szia Papa! Elégedett vagyok az új procival, simábban fut a RoF, bár egy új vga még hiányzik. Már nincsenek akadások és nagyon durva lelassulások, de a detailt még nem érdemes felnyomni mert hiába a Phenom X4, a HD3850 már nagyon izzad. :) Új kártyára nincs zsé, de asszem egy GTX260 vagy egy HD4870/90 már elfogadható volna.

    Új gépek milyenek egyébként? SPAD VII? BrisFit?