29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • kmarkdev
    #20748
    Előre is köszi, Sanyo!
    Én fél 9-kor érek haza a fociról. Beszéljünk este 9 órakor TS-en, gyertek minél többen!
  • Papa01 #20747
    Oki, szerintem jöjjenek a többiek is, úgy lenne a leghatékonyabb a megbeszélés. :)
  • Sanyo
    #20746
    Szívesen átadom a dedi szerver szériaszámát és jelszavát, ha esetleg még nem volna és a beállítást, konfigurálást is vállalom. :)
  • kmarkdev
    #20745
    Szupppper! Papa, jó lenne este beszélni TS-en a technikai részletekről. Sanyo-t is be kellene vonni a diskurzusba a telepítéssel és üzemeltetéssel kapcsolatban.
    Kezdetnek elég lenne a tavas küldit felnyomni, hogy teszteljük a beállításokat, közben lehetne dolgozni az általam említett bonyolulton is. Ehhez is kérnék ötleteket.
    Vitaindító elképzelés:
    1. Német offenzíva.
    2. Az offenzíva céljainak felderítéséhez felderítő gépeknek kell meghatározott magasságban körözni a katonai táborok felett. Sikeres landolás után indul a tüzérségi előkészítés.
    3. A tüzérségi előkészítéshez bizonyos számú teherautónak kell elérnie bizonyos frontközeli helyekre.
    4. A tüzérség gyára(ka)t lőne, mely elpusztításakor pl. a Camel. és S.E.5a utánpótlás leáll.
    5. Az offenzívát tankok jelképezik, melyek indításához bizonyos számú vonatnak kell befutnia a célállomásra. A tankok megsemmisítenek egy vagy több katonai tábort, így a repterek légvédelme elhallgat.
    6. Utolsó cél a repterek megsemmisítése, melyeket a köztes időben is lehet bombázni, de 10 percenként újraépülnek.
    Szóval valami ilyesmi, majd meglátjuk, mit enged a ROF küldetésszerkesztője.
    7. A front két oldalán kijelölni 1-1, egymáshoz közeli repteret, melyek az egyéb eseményektől távol esnek, hogy ne lehessen átrepülni egy kis piszkálódásra. Itt minden gép korlátlanul elérhető volna, és csak párharc engedélyezett.
  • Relax99
    #20744
  • Papa01 #20743
    Csatlakozom Zsoltihoz, jó lenne! :)
  • whiteskull
    #20742
    Maximálisan benne vagyok. :)
  • kmarkdev
    #20741
    JÓ HÍREM VAN, URAK!!! Kibuliztam egy SZERVERBÉRLETET ROF-hoz havi bruttó 6.250-ért!!!
    Kérdés, hogy jó-e nekünk, hogy újra lesz saját, állandó helyünk? És hogy közületek hányan hajlandók ezért havonta egy jelképes összeget beáldozni?
    A következő lépés egy ütős küldetés összeállítása lenne egy nagy térképpel, melyen egyrészt volna egy bombázós, kísérős, felderítős, tüzérséges, tankos, vonatos stb. kombinatív feladat, másrészt egy ACE DUEL ZONE, ahol csak 1 vs 1 küzdelem, és maximális lovagiasság engedélyezett.
    Vélemények?
  • Papa01 #20740
    Dolphin, nem is kérdés.. :)
  • Relax99
    #20739
    jövök
  • Relax99
    #20738
    Camelt lőttem már le pfalz-al, meg is jegyezte a nevem

    n17-est megvettem régi vágyam volt már, még ha ritkán is repülöm, nagyon szép gép.
  • brendon566
    #20737
    Camel kézenfekvő.
    Annál kicsit érdekesebb a DVIII, nincs mindíg hozzá kedve az embernek, de nekem a Camelhez sincs.

    A 11 est vagy 17 est nagyobb részt csak duelben tudod használni, egyéb szervereken, elvétve van haszna, viszont tényleg fantasztikusak.
  • Relax99
    #20736
    Sry, én is azon gondolkozom,hogy n17 kéne, részben mert tetszik nagyon az a gép, a másik, meg hogy antant gépből elég kevés van meg, camel az tán vadállat, kínlódni nem szeretnék vele + ahol camel ott seva is van. triplane az annyira nem győzött meg más meg nagyon nincs
  • kmarkdev
    #20735
    Jön valaki repülni? Vagyok Ts-en.
  • whiteskull
    #20734
    Akkor írd azt! :D

    De egy Neuport 11-17-es se rossz választás. :)))

    Én szeretem.
  • Relax99
    #20733
    pfalz 3 = pd3
  • brendon566
    #20732
    Attól függ milyet szeretnél, valami izgit, vagy kigyűjteni az összes valamire való gépet. Ha a második akkor Zsoltival értek egyet.
  • whiteskull
    #20731
    Mi a kérdés? :)))

    Pfalz III.D
  • Relax99
    #20730
    Uraim, maradt egy kis pénz a paypal számlámon és most akcióval tudnék egy vadászt venni. a 3$-os kategóriából, ehhez kéne egy kis segítség.
    Ami megvan:
    d7f
    dr1
    d2
    Pd3
    pup
    seva
  • Relax99
    #20729
    Hát nekem mindegy mi, de ezért megéri felmenni a newbie-ra
  • whiteskull
    #20728
    Mondjuk ez tényleg valószínűbb. :)))

  • Papa01 #20727
    Mondjuk egy HP megszórhatta volna néhány nagyobb bombával, megnéztem volna hogyan robban fel a levegőben.. :))
  • Sanyo
    #20726
    Hááát, szerintem csak a szerkesztőben machináltak vele, de ettől még lol. :D
  • whiteskull
    #20725
    Hát ez szuper! :)

    Bár az a gyanúm, hogy ez nem programhiba, hanem külön programozták le. :)))
  • Papa01 #20724
  • Relax99
    #20723
    Hát ez übereli a repülő erdőt

  • Fokker
    #20722
    benézek én is. de csak olyan 20.00 körül.
  • brendon566
    #20721
    Ma leszünk egy kicsit a Hellequins-en eddig ketten, még jó lenne valaki. :(
  • Fokker
    #20720
    én is támogatom az ötletet. jó volna tényleg vmilyen küldetéses multi, mert az egyéni pontvadász szerverekre nincs kedvem felmenni. ezerszer jobb csapatban repülni, összedolgozva, mint a saját statomat nézegetni, meg számolgatni a pontokat. utoljára talán 1.5 éve nézegettem a leaderboardot, akkortájt valahol a 200-as helyezés közelében lehettem, de valahogy már rég nem érdekel, hogy hol vagyok a sorban. főleg, hogy állandóan variálnak a statokkal.

    ami a szabadidőmet illeti, hétközben esélytelen a repülés. ha délelőttös vagyok, azért, mert korán kell feküdnöm; ha délutános, akkor meg azért, mert későn(23.00 körül) érek haza. péntek este csak akkor jó, ha délelőttös vagyok. a hétvégéből a szombat este - vasárnap nap közben marad, mert hétfőn ismét hajnalban kell keljek.

    ha 1 hónappal előtte beterveznénk, az jó lenne.
  • sakkay
    #20719
    A másik problémám meg az, hogy néha mennem kell melózni akkor is ha este van, és azt általában nem tudom előre. Mondjuk ez csak ritkán van. De pont ezért félve ígérek előre időpontot. Akármilyen napszakra is.
  • sakkay
    #20718
    Egyetértek.
    Magam részéről az a gondom, hogy (free track) annyira fényes a lakás , hogy nem tudok nappal repülni. Este meg a fáradság miatt, meg inkább csak nyugodt stratégia megy. Bár ha kijönnek ezek a motor működéssel kapcsolatos javítások, amiket Sanyo írt,tuti megőrülnék és fáradtan is nyomnám.
  • brendon566
    #20717
    Azon agyaltam, vajon hány olyan nem feltétlenül túl aktív player van akit láttunk már multiban, vagy a singlet preferálja. Ha lennék elegen, és persze idővel elég jelentkező is lenne, akkor csinálhatnánk egy nagy repülést.
    Tegyük fel kitűzünk egy időpontot valamikor egy hónap távolságban, s ha leszünk elegen (12-14 felett kb), akkor meg is csinálnánk). És így előre talán mindenki fel is tud rá készülni, hogy azt a néhány órát rá tudja szánni a közös repülésre.
    Persze nem dogolás lenne, hanem egy tetszőlegesen kiválasztott (vagy csinált) küldi.



    A leaderboradon, láttam vagy 10 olyan magyar zászlós pilótát akikre (megítélésem szerint)lehetne számítani, aztán ki tudja, ki kapna még.
    kedvet...
    Csak egy host kell, meg kiválasztani egy-két jobb küldit, amin már repültünk. Van egy két ötletem, de nem száz, hogy még megvannak.


    Vélemények?
  • Sanyo
    #20716
    Az R.E.8-at előrendeltem gyorsan, a SPAD.VII majd máskor, a többi pedig már megvan. :)
  • Fokker
    #20715
    talán ma este sikerül egyet röppenni.
  • Relax99
    #20714
    Thx, alig várom,hogy kint legyen
  • Sanyo
    #20713
    Köszi, pár szóban az új infók.
  • Relax99
    #20712
    Október 14. és 18. között minden gép az RE8 kivételével 50%-al olcsóbb!!
  • Relax99
    #20711
    Ha valaki lemaradt volna a Seva-ról
  • otiq
    #20710
    Honnan van az info?
    Én voltam a hivatalos raktárukban és a dolgozók sem tudták még, hogy mik lesznek. A messert és a spitet már a legelső számban is megjelölték mint valami mézesmadzagot.
  • Relax99
    #20709
    Sorry Peti megint csak :/