29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • sakkay
    #21439
    És ez már a második rész.AH vs DV
  • Fokker
    #21438
    17"-on nyomulok.
  • Solt
    #21437
    Lesz nemsokára karácsonyi akció steam-n... fél áron lesz szinte minden, napi akciókban meg nem ritka a 66, 75%-s leárazás... :)
  • Solt
    #21436
    Nekem is tetszik, de többet vártam... az előző szimulátorosabb volt. Itt nem találok olyan szervert, ami ne írná ki mindenki feje felé, hogy ki-kicsoda, merre menj, stb... ezeket én nagyon nem szeressem.
  • Papa01 #21435
    Én már vagyok... :)
  • Papa01 #21434
    Jaja, nekem is, csak az a baj, hogy most válság van. :)
  • Relax99
    #21433
    Nekem tetszik!
  • Papa01 #21432
    Köszi! :)
    Este ki jön fel? :)
  • brendon566
    #21431
    igen.
  • Papa01 #21430
    Köszi, megnézem! :)
  • Solt
    #21429
    RO2

    Mint általában minden 2. rész, ez is el lett baszarintva az elsőhöz képest. Elvileg szimulátor ez is, de az előzőhöz képest már nem az a szint... :S
  • Papa01 #21428
    Remélem, én is, hogy tudsz majd jönni repülni, bár én is hónapokat hagytam ki! :)

    Milyen játék az a RO2? :)
  • Solt
    #21427
    Na igen, attól a stílustól amit megengednek maguknak, a hajam égnek áll... szerencséjük ( pontosabban az én szerencsém! :D ), hogy nem tudok angolul... kapnának a fórumon becsülettel...

    Nagy lendülettel bevásároltam hardver ügyben, de időm még mindig nincs repkedni. Én azt úgy szeretem, ha van rá legalább 2-3 órám... remélem januárban lesz időm, jönnék egy kis kiképzésre! :)

    Most a RO2-vel játszogatok, ha van egy fél órám... pörgős, és nem okoz gondot otthagyni! :)
  • Papa01 #21426
    A két táblázat egymás mellett van ugye? :)
  • brendon566
    #21425
    hna ezaz, 1 mondat és ha félbeszakítanak tuti elírom...szal középen van, és két oldalt két csík...
  • Papa01 #21424
    Megbeszéltük!

    Na igen, szoktam olvasgatni a másik fórumot is, és hát látom, sokan el vannak kenődve a CLoD miatt.. ami engem megdöbbentett, hogy milyen stílusban szólnak oda néha a fejlesztők... és az a sok "alacsony prioritású" ígéret...
    Remélem, azért rendeződnek. :)

    Repülni szoktál néha valamivel?
  • brendon566
    #21423
    Nekem nem esik szét, csak középen van,s két oldal. Két darab majdnem akkora üres sáv, de nem tudom erre voltál e kíváncsi.
  • Solt
    #21422
    Remélem szex közben nem fogsz beírogatni... elpirulunk! :D

    Más... emlékszel rá, hogy egy ment az aggódás amikor jött a CloD? Hát nincs mitől tartaniuk egyelőre... minőségben, hozzáállásban, tartalomban össze sem lehet hasonlítani a két gárdát. Szerintem...
  • Papa01 #21421
    :D :D
    Kész... A párom, épp szólongatott, hogy menjek már enni... :D :D

    Bekerült az adatbázisba az R.E.8 is. Sanyo-nak, ezúton is köszönöm a képeket! :)
    Sajnos az R.E.8 "jelvényfotó" még nem elérhető, ha lesz pótolom azt is. :)
    Egyébként durva, hogy a Halberstadt CL.II-es már a 30. gép lesz.. :)
    Csak így tovább 777! :)

    @ Máté: Nálad szétesik az oldal?
  • brendon566
    #21420
    21.5"
  • Solt
    #21419
    Én sem eszem meg, de 23"... :D

    ( "Urak, megennétek," )
  • Papa01 #21418
    Köszi! :)
  • Sanyo
    #21417
    24"
  • Papa01 #21416
    Köszi! :)

    A megevős részt nem értem.. :)
  • sakkay
    #21415
    Nem eszem meg,(fene a gusztusod).
    De amúgy 19'.
  • Papa01 #21414
    Jó kis, vidi, mindjárt ki is teszem! :)

    Urak, megennétek, hogy beírjátok, hogy hány colos monitort használtok?

    Köszi! :)
  • sakkay
    #21413
    Mégis csak jó gép az a d7f...
  • Relax99
    #21412
  • Papa01 #21411
    Zsolti, Zéti, TS? :)
  • sakkay
    #21410
    Jáááá! Így már értem.
  • Relax99
    #21409
    Nekem minden létező skin pack fel van telepítve, így a saját skineket is látom, ezt Mace saját skinje (ott egy nagy M az oldalán ami épp nem látszik)
  • sakkay
    #21408
    Hoppá. Akkor viszont nem értem miért nem láttam én ilyennek, hacsak nem... akkor a sima skint repülte a kolléga.
  • Relax99
    #21407
    Nem haragszom, enyém a szürke volt :P
  • brendon566
    #21406
    majd jó kedvem lesz ha olyan sűrűn repülsz majd egy hónapon keresztül mint mostanság :)
  • Papa01 #21405
    Ismersz na... :D De azért látom, jó kedvre derítettelek... :))
  • brendon566
    #21404
    Ma leszem énis és ha elég hangosak lesztek akkor el sem alszom sokáig.
  • brendon566
    #21403
    Nem hivatalos:)))) megnézel két kommentet, és ha nem "fucking idiot piece of shit" megy akkor felrakod...
  • sakkay
    #21402
    őőőő Zéti,
    ez nagyon undorító skin!
    Ne haragudj meg ezért, de vagy egy perce röhögök.
    Amúgy a kép elképesztő jó!
  • sakkay
    #21401
    Hangmód mindenkinek ajánlva,(kurva jó és nem kell mod on) és ha lehet tegyétek fel a legújabb skin packet. Én azt figyeltem meg hogy hiába több giga, ha felrakom csak azt írja fölül ami még nincsen, így csak elenyésző a mérete igazából.
  • Papa01 #21400
    :D Itt simán kezet tudtatok fogni..