29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Relax99
    #21399
    Mace-el néha veszélyes harcolni :D


  • Papa01 #21398
    Én nem tettem fel, mert ahogy láttam, nem hivatalos. Te kipróbáltad?
  • Relax99
    #21397
    És mi a véleményetek a hang modról?
  • Relax99
    #21396
    Np, én legtöbbet d5-öt repülök, és mégis van mikor csukva felejtem a hűtőt
  • sakkay
    #21395
    Oté...
  • kmarkdev
    #21394
    Én leszek...
  • sakkay
    #21393
    Tegnap Máté jól kiröhögött(jogosan) mert elfelejtettem hol van a hűtő kinyitó pöcök helye.
    Az igazság az, hogy azt is elfelejtettem, hogy van egyáltalán a d7f-en.
    Én..a d7f-en.Ez nagyon gáz, főleg (aki nem tudná) régen szinte csak az a gépet repültem. Biztos azokat az agysejtjeimet ittam el.
  • sakkay
    #21392
    Na ma leszünk sokan magyarok???
    Ki is jön este?
  • Papa01 #21391
    Vásárolni pedig ITT tudsz. :)
  • Papa01 #21390
    Szia!

    Megjelent az 1.019-es patch a Rise of Flight-hoz!
    Ezen a cikken belül olvasd el a Repülőgép kiegészítők alkalmazása. (Field Modifications) részt. :)
  • feca1229
    #21389
    Üdv!
    Kiegészitő fegyvezet lesz a játékban, vagy visszapillantó tükör? Az Angolok az N17-en elég sokszor használták a Lewis-t úgy ahogy a Se Va-n volt. erről lehet valamit tudni?
    Ma ha minden jól megy lesz mikrofonom, nekem a fülesemben van benne.
    Tegnap kipróbáltam a N17-et, nagyon jól repül, simán elkapja az albát!
    legalábbis mikor én voltam az Albával engem sokszor elaptak! ))
  • Gundark 1 1
    #21388
    Milyen küldetés? Mármint mi a cél :)

    Az offline hadjáratot szoktátok játszani? Az érdekelne hogy lesznek néha olyan "extra" küldetésem mint a gyors missziókban? Társ kimenekítése meg ilyenek. Ha elkezdek egy hadjáratot egy géppel, azt lecserélhetem majd? Pl ha DVa-val kezdek és mikor megjelenik a Fokker DVII akkor azzal mennék. A hangárban ki lehet majd választani? Ja az ülésés dolog bevált, már látom hova kell célozni :) Köszi :)
  • kmarkdev
    #21387
    Hááát, dolgoztam jó sokat, de csak fél siker. A küldetést sikerült bejátszani a szerverre, látszik a multi szerverek között, és be is lehet rá lépni, de sajna egyik reptérről sem lehet elindulni, mert mindegyik mellett ott az X (olyan, mint amikor lebombázzák, és nem lehet kiválasztani).
    Ha valaki tud tippet, örömmel hallgatom...
    Addig is visszaállítottam a tavast.
  • Relax99
    #21386
    Új fegyver hangok, ami jó, hogy nem kell nem kell bekapcsolni a modokat hozzá, így multiban is használható
  • Gundark 1 1
    #21385
    Ó. Köszönöm :) Kipróbáltam a spádét is jobban. Nem rossz gép az sem.
  • Papa01 #21384
    Én asztalit nem használok. :)
  • sakkay
    #21383
    Ha van track ir odahajolsz, ha nincsen beállítod a közepet.
    Sok gépnél a céltüske középen van , de nem mindegyiknél.
    Ernyő a végén tényleg volt már, de az átlag pilóta nem kapott, mert az a nézet uralkodott, hogy túl korán elhagynák a gépet baj estén..persze ez faszság, de hát ez van..tehát nincsen.
    Ballontéma tényleg attól függ milyen a védelme, ha olyanra állítják(pár oldallal előbb találsz pár képet a légvédelemről):) akkor nehéz.
  • Papa01 #21382
    Célzásban ez segíthet:
    GYIK - Ha elállítódik az alapértelmezett nézőpont...

    Ernyő:Nincs, nem akarják, h a játékosok egymást lőjék ernyőn lógva.

    Ballon: Ha körül van téve légvédelemmel, hamar lekapnak... :)
  • feca1229
    #21381
    Üdv!
    Ti milyen mikrofont használtok a Ts-hez? Nekem egybe van épitve a fülesemhez, de most végérvényesen tönkre ment a fülesem, ezért cserélnem kell. Csak aza kérdés, hogy egybe legyen épitve a fülessel, vagy legyen asztali mikrofon?
  • Gundark 1 1
    #21380
    Jelenleg még a demóval játszom. Lenne néhány kérdésem: Ti hogy szoktatok pontosan célozni? Én csak kb, ahová a géppuskák közé.

    Ha minden kötél szakad akkor ki lehet ugrani ernyővel? A háború elején még biztos nem, de a vége felé sincs ernyő? Veteránon játszom, mert még szoknom kell a motor kezelését (Falconban kevésbé érzékeny a hajtómű:) Egy ballon kilövése után előkerült egy nipőr, javában fogócskáztunk mikor a légcsavarral levertem a függőleges vezérsíkját. Ő orsózva eltűnt a látómezőmből én meg éppen hogy leraktam a frontra. Gödörbe futottam és némi cigánykerekezés után megálltam. Mivel a kezdéskor volt még magasságom inkább kivetettem volna magam a szétroncsolt orrú gépből. Mondjuk a nipőrt légigyőzelemként elszámolták, és az én roncsomtól vagy 20 méterre láttam. Ő szarabbul nézett ki :)

    Amit még észrevételeznék hogy szerintem igen könnyű kilőni egy tüzérségi megfigyelő ballont. Én úgy emlékszem ez akkoriban (sőt a Vörös Báróban is) elég kemény meló volt, mert tele volt légvédelmi állással.

  • Papa01 #21379
    Én már vagyok, uram! :)
  • whiteskull
    #21378
    Én is iszok még egy kicsit, aztán megyek. :)))
  • whiteskull
    #21377
    Hohó! :)))

    Gratulálok! :)))
  • sakkay
    #21376
    Na végre van egy téglánk a ROf szervezetében.
  • Relax99
    #21375
    Köszönöm, meglesz :D, már csak 30Gb szabad helyet kell találnom a vinyómon, sajnálom letörölni a dolgokat :(
  • Papa01 #21374
    Ez de kemény... Internettt :D A szereplőkre is érdemes figyelni.
  • Papa01 #21373
    Zétikém, fogadd hatalmas gratulációmat, és jó munkát kívánok! :)
  • Relax99
    #21372
    "Wellcome to St.Michel testing group"
  • Relax99
    #21371
    ott leszek
  • kmarkdev
    #21370
    Szia, Urak!
    A tegnapi konzultáció Dummyval sokat segített. Újrakezdtem az egész küldetés szerkesztését, így sokkal átláthatóbb lesz. Szerencsére lehet másolni kész objektumokat egyikből a másikba, így várhatóan ma este 9 és 10 között elkezdem az online tesztelést.
  • Relax99
    #21369
    KÖsz :D
  • Papa01 #21368
    Sok sikert, remélem sikerül, szorítok!! :)
  • Relax99
    #21367
    Köszi, lehet, hogy jelentkezek
  • Gundark 1 1
    #21366
    Köszi mindenkinek :) Karácsonykor mér meglesz a teljes .
  • Papa01 #21365
    @ Zéti: Na, ez nagyon érdekes, én sem láttam még, egyre jobb ez a szim! :)

    @ Márkó: Én sajnos szívok az 5-ös driver-el, sajnos nem kapcsolja be a TrackIR, és sokat bénázom vele egyébként is... :)) Peti az igazán profi. :)

    @ Gundark: Én a helyedben venném meg a sima dobozost, és mivel akció van, jó be tudsz vásárolni az online raktárban. :)
  • Papa01 #21364
    Tesztereket keresnek.

    Kár, hogy fos vagyok angolból... :)
  • sakkay
    #21363
    Igen de nem úgy gondoltam , hogy tényleg méterekre vannak egymástól.
    Így ez nagyon állat.
  • brendon566
    #21362
    hisz kérdeztem is h beszéltük-é már, erre meglep?:)
  • Relax99
    #21361
    Postaköltség
    5.50€ -et (1650Ft) kér a postára 1kg-ig abba még az bőven benne van. Kb 1-2 hét a kiszállítás.
  • Sanyo
    #21360
    Az Aerosoft webshop jónak tűnik, csak azt nem írja, hogy mennyi a posta.