29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Relax99
    #21599
    Kár, hogy nem voltatok, szerintem még ennyi magyart nem látott a szerver, mint ma!
  • brendon566
    #21598
    Vagyok ts-en.
  • brendon566
    #21597
    :DD
  • sakkay
    #21596
    Mit kell nyomni egy psp , hogy bekapcsoljon???
    De most komolyan.
  • Gundark 1 1
    #21595
    De kifejezettem érdekel a kérdés. :) Jó lenne. Bár én remekül elleszek a DVII-sel ha mégsem :)
  • Gundark 1 1
    #21594
    Szerintem az 576ban nem kapod meg. Legalábbis én nem kaptam meg egy csomó helyen. Én a médiamarktban vettem. Én még nem kaptam a kezembe, majd csak szenteste :)
  • zsoltfireman
    #21593
    Holnap megvenném a ROF-ot.
    Ha netán a dobozos alapot itthon az 576-ban megvenném,regisztrálásnál frissíti a ROF ICE-ra?
  • whiteskull
    #21592
    Miért akarsz olyan nagyot? :)))

    A 72-esek is ugyanolyan gyönyörűek. :)))
  • Gundark 1 1
    #21591
    Az 1:32esek rohadt drágák. Nekem úgy 4 éve a 1:48as B1B Lancer volt 15. Valamelyik nap láttam 1:32es MiG 19est az is 20 körül volt. Nekem már nincs türelmem hozzájuk :)
  • Relax99
    #21590
    Köszi, nagyon szép, 1 helyen találtam róla árat 20000Ft körül, hát szerintem ez egyenlőre marad :/
  • Her Laca
    #21589
    Ezt kell keresni
    Már ha saját célra lesz,asszem az Italerinek is van
  • Relax99
    #21588
    OFF:1/32-es p-38 makettet honnan tudnék keríteni viszonylag olcsón /ON
  • Gundark 1 1
    #21587
    A melómhoz kell :) Az hogy ilyenkor jól jön az egy másik kérdés :)
  • brendon566
    #21586
    Nem feltétlenül, csak miatta fejlesztenék. A RoF is megérdemelne lassan egy tisztességes kártyát. Mellesleg a tied tényleg nem rossz:).
  • sakkay
    #21585
    Na igen. Már ahogy szokás.:)
  • brendon566
    #21584
    inkább én bocsi írhattam volna, hogy megyünk.
    de jót reppentünk :DDD tiszta csapatmunka mi?
  • sakkay
    #21583
    Bocsi. Mire jöttem már nem voltatok.
  • Gundark 1 1
    #21582
    Nekem 6950esem van. Igaz nincs átkapcsolva 6970-re. A CloD megy. Néha ok nélkül berángat. Megjegyezném hogy szerintem a RoF szebb. Ez mégis folyamatosan megy, minden effekt bekapcsolva. A CloD nál nem tudom mi a rángatás. Nem kell semmi elég ha a csatorna felett zümmögünk páran. De pl ha egy nagyobb város felett csatázunk akkor meg fut simán. Igaz lehet a motor elcseszése, és hogy újat írnak helyette. Szóval szerintem a CloDra ne fejlessz. Legalábbis ne a mostanira. Kiváncsi leszek a javításokra. Bár csak halkan jegyzem meg ismét, a RoF is hasonlóan kezdte. Csak ők megcsinálták. Sőt nem kicsit fejlesztettek az eredetihez képest.

    Ez nem az én napom.. 3x szálltam fel. Kétszer megsebesültem, egyszer a szuperlövész kilőtte a motoromat. Minden Angol és francia felderítő tehet egy szívességet :)
  • brendon566
    #21581
    Igen megdumcsiztuk, meg magam is megnézegettem a prohardveren a dolgokat, s amit az ATI csinál mostanság... :)
    Egy gtx 560 as lesz ha minden igaz. így már az itteni kérdéseim tárgytalanok.
    Köszi.
  • whiteskull
    #21580
    Hát szerintem a 6770-es köszönő viszonyban sincs a CLOD-dal. Ha jól tudom, simán csak átnevezték az 5770-et. Ilyen kártyám van, és nagyon nagy kompromisszumokat kell tenni, hogy fusson néha a játék. :)))

    Az il-2-ben Lacza szerintem leírta, hogy milyen kártya kell hozzá. :)))
  • Relax99
    #21579
    Bocs tegnap nem voltam gép közelben, de ma leszek.
  • brendon566
    #21578
    Tudom vannak a topic látogatói közt, akik értenek a videjó kártyákhoz, olvastam itt olyasmit, hogy a HD 6770-est éri meg legjobban megvenni, meg nem is azt hanem az 50-est mivel meg lehet oldani, hogy 70-es legyen meg hasonlók.

    Nehézkes ezt megoldani, vagy jól emlékszem?
    Továbbá azon kívül, hogy milyen chipset van benne, meg mennyi memória (1 GB) ugye, számít-e valami.

    Leginkább a Clod-hoz kéne, egy valami kicsit erősebb, ami remélhetőleg a "nagy" patch után már egy normálisabb fps-el vinné.

    A procim egy Q9400 -as ezt sem tudom, melyik lenne a legjobb amit még kihajt.

    Köszi előre is.
  • Gascan #21577
    2 és fél hónapja vagyok még csak itt... még elválik, hogy mennyire fog tetszeni ... sok minden van amit még nem is csinálok ... befektetési bankárság jobban érdekelne :)

    Win 7 64bit-em van
  • brendon566
    #21576
    Én vagyok, s ha te is maradsz, akkor össze is futhatunk :)
  • Papa01 #21575
    @ Zsolti, Zéti, Máté, Peti, Márkó, Sakkay: Majd gyertek már fel valamikor TS-re. :) Köszike! :)
  • Papa01 #21574
    Az igen, le a kalappal.. :) Szereted?

    Nem hiszem... 32 bites os alá felesleges a 4+ RAM, és nem hiszem, hogy 64 bites OS kéne a ROF-hoz. :) Milyen Windows-t használsz?
  • Gascan #21573
    most olvastam hogy memory overflow miatt lehet ... szóval lehet a 4 giga mellé még kéne egy 2-es?
  • Feró Flex
    #21572
    Nekem is szarakszik ídőnként...
  • Gascan #21571
    rof.exe működése leállt... ennyi történik, semmi indoklás.. tegnap jó volt, ma megint nem :(
  • Gascan #21570
    hát szögezzük le hogy szeretem a matekot csak nem megy olyan szinten mint ahogy szeretném ... úgy értem közgáz helyett igy utólag már matekot tanultam volna inkább, sokkal érdekesebbnek tartom .. alapsuliban sajna nem volt valami jó matektanárom, igy egyetem uccsó éveiben kezdtem csak megszeretni (egyetemen csak lineáris algebra volt, analizis meg valószinűségszámitás, plusz statek 2x)

    matekból az alap algebra kell leggyakrabban, de a lényeg inkább, hogy érteni kell mit számolsz. alap statek se jön rosszul (szórás, korreláció, trendszámitás).

    képzelj el bizonyos kategóriás szerződéseket, és akkor megkérdezik tőled, hogy bizonyos részeiben mennyi a bevétel, hogy és miért alakult igy... melyik a legnyereségesebb szolgáltatás ... mennyi a profit egyáltalán? hogy alakulnak a költségek?

    vagy például azt is mi csináljuk, hogy a bevételt úgymond "recognize" azaz elismerjük az adott időszakra, és ez az infó kerül aztán konszolidálás után végül a tőzsdére, ami alapján megitélik a vállalatot

    röviden ennyi.. az ördök persze mint mindig, a részletekben rejlik :)


  • Papa01 #21569
    Az igen, gratula még egyszer! :) A matek nagyon kell a munkádhoz? Ha igen, milyen formában?
  • Gascan #21568
    Vácon beszerző voltam, mindenféle hardver jellegű kütyüket szereztem be különböző értékben európai országokba. Itt Pozsonyban pedig pénzügyi elemzőként dolgozom, szerződéseket nézünk át pénzügyi szempontból, profitot számolunk, előrejelzünk meg hasonlók.
  • Papa01 #21567
    Már a hivatalos fórumon is írják.
    @ Gascan: Nagyon jó helyen dolgozol, gratulálok! :) Milyen munkakörben?
  • whiteskull
    #21566
    Vaze! Mostanában mindig lecsúszok az előrendelésről. :)))
  • Relax99
    #21565
    Valamit csinálnak RoF-éknál
  • Gascan #21564
    nálunk is minden ok, Vácról átköltöztünk Pozsonyba (én gyárilag felvidéki vagyok) mivel itt kaptam olyan munkát amilyet szerettem volna, szintén IBMnél

    Pozsony szebb jobb hely mint aminek mondják csak a lakás drága :)
  • Papa01 #21563
    wingnutwings.com

    Nagyon szép site...
  • Papa01 #21562
    Ez de kemény...
  • Papa01 #21561
    Köszönjük, minden oké velünk, ma voltunk karácsonyi ajándékokat venni. :) A suliban is minden ok.
    Te jól vagy?
  • Gascan #21560
    amúgy hogy vagy Papa? suli? főnökasszony? :)