29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • feca1229
    #21639
    Rof hivatalos oldala nem működik, hátha a patch jön ahogy igérték! Szupi lenne
  • Fokker
    #21638
    Albával le lehet kapni a SEVÁt, csak időben észre kell venni. jellegzetes a motorhangjuk, messziről hallani, amikor közeledik. bár vannak, akik kikapcsolt motorral zuhannak rá az ellenre, de ez nem jellemző. a DV-ös Alba tényleg lényegesen jobb gép, mint az első benyomások. meg kell tanulni vezetni, nem fog egyik napról a másikra menni. alapokat(célzás, fordulás stb...) meg lehet tanulni AI ellen, de utána érdemes multizni, ott lehet tovább finomítani a technikát. nem szabad feladni! teljesen más mint az il-2.
  • Papa01 #21637
    Valóságban is jobbak voltak a forgó motoros gépek. Nem is szabad velük leállni fordulózni.(Főleg jobb fordulóba belemenni!!)

    De ez korántsem jelenti azt, hogy esélytelen lennél az Albával, csak ahogy Zéti kolléga írta, jól kell tudni vele repülni, és jó ütemben kell akcióba lépned, majd eltűnnöd. Főleg ha összedolgoztok. Bár tudom, ezt könnyű mondani. :)

    A SEVa-val pedig simán pariban lehet az Albatros DVa... :)

    Gépvásárlás: Ha akció van, akkor bármelyik gépet megveheted nem egészen 3 dollárért. És nem is kell mindet megvenned, csak amelyik tetszik, ebben mi is tudunk segíteni. :)
    Ez az összeg meg nem egy ökör ára...

    Ja, még talán annyi, hogy szerintem egy forgós géppel (Camel, dr1) repülni és légi győzelmet elérni, sokkal nehezebb mint akármelyik soros géppel. :)
  • otiq
    #21636
    Nem olyan rossz az.
    Richthofen Albatrosokkal szerezte a legtöbb győzelmét.
    http://hu.wikipedia.org/wiki/Manfred_von_Richthofen_l%C3%A9gi_gy%C5%91zelmei
  • Relax99
    #21635
    Á nem olyan vészes az csak egy kicsit neki kell veselkedni és hozzászokni. Albatros-t sokan szidják, hogy nem jó semmire, de nem szabad hinni nekik.
  • Zpogi
    #21634
    Már többször nekiveselkedtünk Hettivel,de mindig elmegy a kedvünk tőle.
    Ma pl. fennt voltunk valami Newby nevezetű szerveren,de hullottunk mint a legyek az S.E.5a-któl meg a Sopwith-ektől. Olyan érzésem volt mintha G 50-el mentem volna Spit2 ellen,hogy szarnának sűnt! Pénzt meg ugye nem szánnék rá többet.
    Így hát marad a jó öreg Messzer meg az English channel.
  • Papa01 #21633
    Urak! :)

    Nálatok, ha a bombázásról csináltok track-et, látszanak a célzó nézetben a műszerek, amikor visszanézitek a repülést?

    Meglepve tapasztaltam, hogy nálam nem...
  • Her Laca
    #21632
    Pogikám! Mit csinálsz? :))
    Én is neki akartam veselkedni ,de aztán elment a kedvem a joy kalibrálásától. :)
  • Papa01 #21631
    Jaaa, akkor én emlékeztem rosszul! :)
  • Relax99
    #21630
    Nekem is volt ilyen, de azt azért csináltam, mert a 8600gt a 2 magos procival kevés volt a rofnak :D
  • Solt
    #21629
    Ha új játékot próbálsz és gondok vannak, akkor elsőre mindent állíts vissza defaultra a driverben... ;)
  • Zpogi
    #21628
    Igen,de sikerült megoldani.

    A CCC-ben le volt véve a Mipmap Detail level.

    Azért köszi.
  • Solt
    #21627
    CCC vagy ATT van mellette?
  • Zpogi
    #21626
    Ilyen a menü


    A fülke


    és kívülről
  • Papa01 #21625
    Szia!

    Egy képernyőfotót tudnál feltenni? :)
    Ha jól emlékszem, Zétinek volt ilyen jellegű gondja, hátha lesz ötlete.
  • Papa01 #21624
    Nem nehéz a motor kezelése, hidd el. :) kb 10 mp plusz munka. :)
    Szerintem is nagyon szépe a ROF, látszik, hogy a készítők beleadnak apait-anyait. :)
  • Zpogi
    #21623
    Sziasztok!

    Arra van valami ötletetek,hogy miért nem tölti be rendesen a gép textúráit? Sem kívül sem pedig a fülkében.

    A 11.12 ATI driver van fent.
  • Feró Flex
    #21622
    Nálam autó funkció osztjóvanna,nincs idegem hozzá.Az AI meg lát a felhőben hogy vakúlna meg.Beleléptem előle de lekapott a a "tejfehérben" simán....A játék örületesen jó,nap-nap után is mindig meglep hogy milyen faszántos.Kezdem megszokni a WW.1-es érzést,sajnos a Clod kampec,használhatatlan,kuka....Bekéne perelni őket mert eladtak valamit ami használhatatlan annak aminek árulták,parasztok!
    Várom a karácsonyi meglepetést...Marha korekt ez a "csupahetescsapat":)
  • brendon566
    #21621
    Forgósoknál majdnem a szárny alatt van a súly, így nincs ami előrehúzza a gépet. Mindre jellemző.
  • Relax99
    #21620
    passz, konkrétan doktorra és pupra emlékszem
  • Papa01 #21619
    EZ és EZ lehet hasznos lehet a motor használattal kapcsolatban. :)
  • Papa01 #21618
    Háát, elég érdekesen hangzik.. :) Sorosokkal jártál már így?
  • Relax99
    #21617
    Amikor majdnem teljesen vízszintben kezd el pörögni a gép a tengelye körül, eddig mé sose sikerült kiszednem belőle, bár az inkább forgósokra jellemző.
  • Papa01 #21616
    Az milyen?? :D
  • Relax99
    #21615
    Vízszintes dugóval csináld meg :D
  • Papa01 #21614
    Dugóhúzó - Albábaval. :) Már bármikor ki tudom szedni és bele tudom vinni. :)
  • Gundark 1 1
    #21613
    Én is jövök nemsokára nekem még a motorral való állítgatást kell szokni :) Falconban ha egyszer beindult már megy :) Mondjuk ott az indítási procedúra 8 perc.
  • Papa01 #21612
    Jaja, de valamelyik patch is csütörtökön jelent meg. :)
  • whiteskull
    #21611
    Én inkább holnapra tippelnék, mert általában pénteken szokott jönni. :)))
  • Papa01 #21610
    Remélem, ma vagy holnap kijön! :)
  • whiteskull
    #21609
    Már készülhet. :)))
  • Papa01 #21608
    Valami készül... :)
  • Papa01 #21607
    Háááát.... :D :D
  • Papa01 #21606
    Vagy inkább az én skalpjaimat! :)
  • Relax99
    #21605
    Na ez az igazi Dr1 skin
  • Relax99
    #21604
    Látszik írni azt tudok -gyűjthetem a halálaimat
  • Relax99
    #21603
    Az jó, akkor gyűjthetem a halálaimat tovább gyűjthetem a halálaimat
  • Relax99
    #21602
    Szia, gyertek bátran máskor is, remélem nem tántorítottunk el titeket. Holnap és pénteken is leszünk páran valószínűleg. Kezdésnek viszonylag jók voltatok, a végén a Dr1-el (3 fedelű) és a pup-al (két fedelű forgó motoros csoda) ne törődjetek, azok reggelire megeszik az albát.
  • Papa01 #21601
    Sajnos a napokban eléggé elfoglalt voltam, de mától szabi, tehát ROF is lesz! :)

    @ Savas: Sziasztok, gyertek máskor is, ha van kedvetek, akár TS-re is! :)
  • acidrain
    #21600
    Üdv az Uraknak!

    Bekukkantottunk Janival, és Dömével a PC pilot szerverére az este.
    Arra rájöttünk, hogy a RoF-ot még szokni kell, kissé furcsa volt a sok fordulózás, én például a fegyvereket felejtettem el csőre tölteni sorozatosan.
    Egyébként tetszett, elnézést, hogy nem reagáltunk minden üzenetre, azt sem nagyon tudtuk merre vagyunk arccal. :)

    ~S!~