29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #21841
    A Dead Space nagyon tetszene, de nem tudok vele játszani, mert ha be van dugva a joy, akkor nem lehet irányítani. Én meg nem vagyok hajlandó lemászkálni az asztal alá ki/behúzgálni az EVO-t, az X-52-őt és a pedált. És volt pofájuk ezért pénzt kérni. Egy db patch sem jelent meg a játékhoz, a hivatalos fórumba írt kommentjeimet pedig törölték. Szépek, mondhatom.

    Fair: Nem ismerem. :)
  • Gascan #21840
    van rá valami mód, hogy repülés közben a látásomat meglehetősen zavaró olajfoltot eltüntessem?

    egyébként mi oka van, hogy a tevém állandóan szemem köpköd? :)
  • Solt
    #21839
    4 és 8 közt érezni lehet a különbséget, 8 és 16 közt egyelőre nem...
  • Gascan #21838
    én is gondolkodtam még a 4 mellé plusz 2őn de nem hiszem h sok változást vennék észre Armában, RoFban ... Red orchestrához meg nem nagyon kell több
  • Relax99
    #21837
    @ Papa: Egy kis dead space, vagy fear?
  • Relax99
    #21836
    Kijavították azt a pár kritikus hibát ami előjött, de ahogy olvasom a pisztolyt nem javították, de nem is baj
  • Papa01 #21835
    OFF: Nem merek játszani az Alien vs. Predator-al. Tiszta para az a játék.. :D :D/ON
  • Papa01 #21834
    Nem tudom én sem mi van a szeróval.. :) Igen, igazad van kijött az 1.023b... Azért durva, hogy karácsonykor is melóznak.. :)
  • DANIELE
    #21833
    Akkor nem nálam van a probléma ez megnyugtató, számomra mert azt hittem, hogy elállítódott valami a beállításaimban.
  • sakkay
    #21832
    Gyerekek valami update van!!!WTF!!
    No nem mintha baj lenne,csak nem szokott ilyen lenni.
  • sakkay
    #21831
    Szerintem ez azért lehet mert nics' is mostanában.
    Amúgy miért is? Papa valaki?
  • Sanyo
    #21830
    Ha jól látom, akkor nem megy a szerver és távoli asztallal sem tudom elérni.
  • Solt
    #21829
    Valaki akinek nincs bekapcsolva a full screen, és nem tapasztal a videón látható akadást, legyen kedves kapcsolja be a full screen-t, és nézze meg, hogy utána változik-e a helyzet... köszi!
  • Solt
    #21828
    Hogy nyugodt szívvel ki lehessen kapcsolni a lapozófájlt... no meg pár évig a ram kérdés így letudva. A 4gb ugye "kevés", a 8gb esetén benne van a pakliban, hogy 1-2 év múlva kevés lesz, ha meg bővíteni kell, macerás lehet, ha a modulok nem egy kitből származnak...

    Ergo maradt a 16gb már csak azért is, mert a ddr4 igencsak messze van, a ddr3-s ramok ára jelenleg pedig a béka segge alatt van! :)
  • DANIELE
    #21827
    Hali, srácok nekem a leg újabb frissítés óta nem jelenik meg a magyar szerver a multis listában. Ilyenkor mi a helyzet?
    Nekem ez a változat van, december elején vettem, és multiztam is a magyar szerveren.
    http://en.shop.aerosoft.com/eshop.php?action=article_detail&s_supplier_aid=11802&s_design=DEFAULT&shopfilter_category=Flight%20Simulation
  • Gascan #21826
    egyébként minek kell 16gb ram? láttam már másnak is csak nem igazán értem mire lehet használni hétköznapokban vagy játékokhoz

  • Solt
    #21825
    Nem... csak itt. Az a fura, hogy gyakorlatilag az összes rof videó ilyen amiket láttam, de gondolom ez a felvétel közbeni fps hiány miatt ilyen... Mert panaszkodni még senkit nem hallottam erre... :))
  • Gundark 1 1
    #21824
    Érdekes. Nekem sem csinálja. Furcsa. Más közben is csinálja?
  • Solt
    #21823
    Csak a hangkártya maradt meg az előző gépemből... ha lesz egy kis türelmem, kikapom a gépből, és megnézem hang nélkül mi a helyzet... más ötletem már nincs, pedig láttam már 1-2 dolgot! :D
  • Sanyo
    #21822
    Most akartam írni, hogy trackir nélkül próbáld...
  • Solt
    #21821
    Ha egérrel forgolódom akkor is ez van! :) Nem tudom mi lehet... egyre jobban bosszant! :(
  • Her Laca
    #21820
    Most szórakoztam evvel egy kicsit.
    Semmit még egy hangyányi akadást sem fedeztem fel. Szerintem nálad a tr el függ össze. Próbáld másik usb be dugni,meg ilyesmik. Nem tudok mást elképzelni.főleg,hogy mint mondtad mindig is jelentkezett.
    A radeonnál sem volt ilen problémám,és hidd el ha csak egy picit is jelentkezett volna arról értesültél volna:)))))))))
  • Solt
    #21819
    Pár hetes a win7...

    Ennyire nem durva a helyzet mint a videón, de érezhető. Tölts be egy küldetést ami földről indul, és forgolódj a fülkében... attól tartok fel fogod fedezni... :)
  • Gascan #21818
    műxik.. mostmár nyugodtan játszhatok, köszi :D
  • sakkay
    #21817
    Le kell venni a "d" valamivel kezdődő effektet, jobb oldalon van, pipás.
  • Gascan #21816
    Arra tud valaki valami megoldást, hogy ne ilyen csúnya lyukasak legyenek a fák? Olyan mintha kockák hiányzonának belőle.

    1680*1050 max beállitások mellett (kivéve terrrain detail mert az medium) 35-60 FPSem van.



  • sakkay
    #21815
    Hm...tényleg. Nálam nincsen ilyen, a procim jóval gyengébb, a vidk. pedig gtx 560. Mikori a win? Azt vettem észre , hogy ha 1 évnél idősebb(nálam)akkor akár milyen nagyon figyelek mit hogyan rakok, jönnek ezek az anomáliák.
  • Relax99
    #21814
    OFF:Végülis megvettem steamen a Ro: ostfront 44-45-t/ON
  • Solt
    #21813
    Egész pici apró akadások... nálam azóta ilyen a rof, amióta játszok vele. Ezért is cseréltem anno a 4870-ről gtx460-ra... Lehet, hogy a videó még ráerősít, de egyértelműen észrevehető a játékban is...

    Trackir driver a legfrissebb, vga driver meg mindegy... mindegyikkel ilyen.

    Kicsit ráfekszem majd a kérdésre... :)
  • Her Laca
    #21812
    A videokon nem tudom mi látszik,a szaggatás nem biztos,hogy a játékban van.
    Ha te érzékeled játék közben az zavaró,főleg a hardverkörnyezet tudatában semmi ilyesminek nem szabadna előfordulni.Tegyél fel korábbi drivert.
    Vagy a tr szoftvert frissítsd.
  • Solt
    #21811
    Bármilyen videót nézek, mindegyiken ott ez a jelenség... :)) De, ha azt mondod, hogy nálad nincs az, ami alább is látszik, elhiszem neked! :)

    Egyébként nálam ennyire nem durva, de érzékelhető... bármilyen gépen játszottam, nálam mindig ilyen volt.
  • Solt
    #21810
    i7k + 16GB ram + HD6990

    Egyébként itt egy videó, fordulás, forgolódás közben jól látszik,

  • Her Laca
    #21809
    Rof alatt, olyam vajpuhán megy hogy az hihetetlen.Észre venném ha csak egy pici is lenne,és nálam is tr van. Clod nál csak multiban van kicsi lagg,de azt annak tudom be,hogy kanadai a szerver amin játszom,ha magyar hosztra megyek akkor sima az is. Szóval nem laggol nekem:)
  • Gascan #21808
    milyen gép amúgy?
  • Solt
    #21807
    Jaj dehogy nincs! :)) Majd csinálok videót... annyira minimális, hogy szerintem észre sem veszed! :)

    Ha minimumra vettem akkor is laggolt... azóta totál új gépem van, és most is megvan az a finom kis laggolás forgolódás közben...

  • Her Laca
    #21806
    580 al nincs:) Azok a fránya driverek:))))
    Na de majd a következőben megoldják,ne add fel a reményt.
    Különben a 460 an kevés s rof hoz, ezt én is tapasztaltam.
  • Solt
    #21805
    A 460-l is volt mikro lagom rof alatt... :))
  • Solt
    #21804
    Igen... ( bár a clod alatt majdnem feleződött az fps... lehet valami driver nyűgöm van )

    Most a fagyást abba hagyta, csak a laggolás maradt... :S
  • Her Laca
    #21803
    Nv:) Már mint az ötlet.
    Had gonoszkodjak már én is:)
  • Gascan #21802
    rutin kérdés de át kell menni rajta... más játéknál, programnál minden ok?