29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • sakkay
    #21801
    Számomra is hihetetlen volt, de a végén kihúztam 2-1 k\d-re.
    Legjobb axis.
    Habár Peter Zvan 4 vagy 5 arányú k\d-je azért kicsit frusztrált.
    Tényleg fura amikor van úgy 20 perc , hogy nincsen az embernek szerencséje, és nem ő kapja a gyilokpontot.
  • Relax99
    #21800
    Igen poén lett volna
  • Solt
    #21799
    Igen, fent van minden tapasz... :S

    Nagy nehezen most elindult, de most meg stabil 50-60 fps mellett is laggol a játék... ahogy forgolódom a trackir-l, apró szaggatások vannak... :((
  • Papa01 #21798
    Érdekes, még nem is hallottam ilyet.. :( Patch-ek ugye felmentek?
  • brendon566
    #21797
    Akkor ez egy poén volt? vagy mi köze a karinak az xfire-höz?
  • Relax99
    #21796
    Nope, I meant this 1:
  • Solt
    #21795
    Urak!

    Lenne egy kis időm offline repkedni, erre ahányszor a mission list-re megyek, kifagy a játék... megjelenik a töltés ikon, és úgy marad minden... :S Ötlet valakinek?
  • brendon566
    #21794
    Nem crossfire? nem értem mire gondolsz?
  • Relax99
    #21793
    @ Máté: El is felejtettem, akkor az új videókártya az xfire-t is tudja majd futtatni?
  • feca1229
    #21792
    Én is gondolnám, hogy tök fölösleges multiban. Akkor lenne értelme ha mind két oldalon a két legjobbnak lehetne csak szalagja! szerintem...
    A pisztoly meg biztos, hogy buli, de ha két géppuskával nem tudtam lelőni az ellenséget valószinő, hogy pisztollyal sem fog sikerülni!
    Sokkal jobb lett volna, például kiegészitő fegyverzetet rakni pl: N17-hez hiszen az angolok elég sürün használták a felsőszárnyon mint a SEVa-án. Vagy visszapillantó tükör!
  • Relax99
    #21791
    Pisztollyal poén lövöldözni,(multkor észrevettük Petivel,úgy is elő tudtuk venni, hogy egyikőnk se vette meg) de annyira nem hasznos, a sál jólvan elmegy, a szalagnak lenne értelme a vezér gép jelölésénél, de ez multiban szerintem elég felesleges lesz, mivel minden 2. embernek úgyis be lesz téve, mert olyan jó a gépből karácsonyfát csinálni
  • Papa01 #21790
    Nekem is nagyon tetszene, de sokat kérnek érte, de lehet később lesz akciós. :)
  • feca1229
    #21789
    Én valami akcióra várok,hátha lesz majd. Az új kampány nagyon bejönne, de még azt sem vittem végig amit eredetileg adtak.
  • Papa01 #21788
    Nem, és nem is tervezem, számomra drágák. :(
  • feca1229
    #21787
    Sziasztok!
    Valaki megvette az új szallagokat, vagy az új kampányt?
  • Relax99
    #21786
    Én is csak az elindításig jutottam
  • brendon566
    #21785
    Nekem is megy gond nélkül, bár még csak elindítottam...
  • Papa01 #21784
    Hűha! :) Meséljetek, jó játék? Az én angolommal tudnám élvezni?
  • Relax99
    #21783
    @ Peti: Feltelepítettem, nálam tökéletesen működik, egyébként most X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude egybe steamen most 5€.
  • 2Pete
    #21782
    Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!
  • Gundark 1 1
    #21781
    Ma sajna családi programok vannak este :) De megyek ha eljött az ideje. Még a motort kell szoknom.
  • brendon566
    #21780
    hát jó:) bár nem most lesz a javítás, amint azt a legutóbbi interjúú is mutatja.

    Lehet ma is leszek majd 8 fele, te is feljöhetnél felavatni Gundark:)
  • sakkay
    #21779
    Vagy esetleg a felhő modot, de csak single-ben tudod azt használni.
  • sakkay
    #21778
    Skinben a legutsó' verziót, modban hangot.
  • sakkay
    #21777
    Bakker ezt írni is akartam. A legnagyobb szív fájdalmam.
  • Gundark 1 1
    #21776
    Mondjuk azt tegyük gyorsan hozzá hogy a clodban a fákon át lehet repülni :)

    Más: Urak kis segítség kellene. Feltettem a rendes változatot, most megvan már mind a 4 gépem. Milyen skineket és egyéb modokat érdemes feltenni? Láttam hogy van egy hang mod, a géppuskákkal.
  • sakkay
    #21775
    Mármint Clod-val?
    Nem nagyon tudok segíteni,még nyáron beleástam magamat, de aztán kiakadtam és nem repültem. Ha betöltöm csak tesztelek, vagy grafikát elemzek. Ennyi.
    Repüljünk ROF-ot inkább.
    Ha megjavítják, majd mehet a Clod is.
  • brendon566
    #21774
    Holnap repülhetnénk egyet...nem világos minden. Mondjuk hiányzik még egy Ghz a procinak, de majd meglesz az is 1 héten belül:) Miket szoktál egyébként repülni? ha repülsz mostanság cloddal...
  • acidrain
    #21773
    Ez egy Volvo FH12T Globetrotter XL.

    Szép, csak nem tudom mi köze a repüléshez.

  • Papa01 #21772
    Én sem igazán értem, lehet nem ebbe szerette volna. :)
  • sakkay
    #21771
    ?
    Őőőőő..kamion???
  • sakkay
    #21770
    Pedig bevallom őszintén direkt provokáltam volna egy ilyet, mert szétuntam az agyam,meg túl sok már a karácsonyi hangulatból.
  • LACEJKA
    #21769
  • Relax99
    #21768
    Én személy szerint régóta vártam egy olyan 2. vilgáháborús szimre, aminek a grafja jó. Közben kijött a rof, eljutottam odáig tavaly, hogy beálljak a soraitokba és én semmi pénzért nem tenném le.
    Érdekes dolog összehasonlítani őket, jó repülő szimulátor mindkettő, de attól még teljesen más.
    (Egyébként elég szkeptikus vagyok a clod-al kapcsolatban, ez is olyan, mint a Stalker, hogy majd 10 évig dolgoztak rajta, csak annyi különbséggel, hogy azt megcsinálták normálisan. Rengeteg pénzt beleöltek, gondolom munkaóra is van benne. Kiadták már majdnem egy éve, gondolom benne volt a kiadói sürgetés, de akkor is ..., már tavaly is azt mondták, hogy ó a következő patch..., mindennel foglalkoztak és semmivel. Most is ugyanott tartunk, hogy játszhatatlan. Elismerem, hogy javult, de egy év alatt egy kiadott játéknak nem itt kéne tartania. Ezzel szemben azért elkérik az árát rendesen. Azért van az alfa és a béta fázis, hogy az ilyen dolgokon segítsenek, ne a közösséget nézzék h*lyének.)

    Rofnak is megvoltak és megvannak a maga dolgai, azzal se vagyok megelégedve, ahogy az új frissítés jött, de ők legalább letettek valamit az asztalra.

    Nem célom flame wart kezdeményezni, ez csak a saját véleményem.
  • Relax99
    #21767
    Köszi, google érdeme :D
  • sakkay
    #21766
    Volt időm hasonlítgatni' most a ROF-ot és a CLOD-ot.
    A ROF maxon, a clod médium high beállításon van. A clod a táj, városok, szempontjából még így is veri a ROF-ot, (főleg a fák) a tereptárgyak, és gépjárművek tekintetében pedig magasan veri. Viszont.
    Fizikában a ROF jobb(sérülésben magasan), szél stb. És a fények árnyalatok is jobbak, habár (ez az egy szubjektív) na és pont ez átdolgozás alatt is van a Clod-ban.
    És ami a legfőbb, a ROF-kész van és folyamatosan jobb és jobb lesz, míg a Clod nincsen kész, csak a készítők azt hiszik. Amúgy drukkolok a parasztoknak, mert ha kész lesz, igen jó lesz. Csak sok a ha.
  • Solt
    #21765
    Áldott, Békés Karácsonyt Uraim!
  • whiteskull
    #21764
    Boldog Karácsonyt! :)
  • kmarkdev
    #21763
    Boldog Karácsonyt mindenkinek!
  • Papa01 #21762
    Felhőkészítás Rise of Flight-ban.
    @Zéti : Nagyon jó ez a kép!! :)