29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Solt
    #21881
    Jókat hallottam róla, de érdekelne a mi kis közösségünk véleménye is! :) Ma akciós steam-n...
  • Papa01 #21880
    Nem, én nem ismerem.. jó játék? :)
  • Solt
    #21879
    Urak!

    Assassin's Creed szériát próbálta valaki?
  • Papa01 #21878
    i-vel próbáltad?
  • VO101 tvr
    #21877


    A világítórakéta pisztoly használatakor a "célkereszt" hogy jelenik meg? Vagy az csak célzássegítség bekapcsolásakor aktív?
  • VO101 tvr
    #21876
    Tökéletesen igazad van!
    Nem az I. vh repülőharcai a szívemcsücske, annyira nem, hogy a géptípusok zömével is a RoF ismertetett meg. Ennek ellenére azt kell kijelentsem, hogy jelenleg a CloD semennyire sem alternatíva (sajnos) ...
    Ki merem jelenteni, hogy a RoF béta állapotában is jobb volt, mint a CloD egy év szenvedés után....
    Az nem nevezhető színvonalas munkának, amit a CloD készítői produkálnak... Én a helyükben erősen szégyellném magam...
  • Papa01 #21875
    Ne bánd szerintem. :)Én ma indítottam el, de nem találtam szavakat. Gyönyörű. És a második gondolatom az volt, hogy mekkora élmény lehet, ha ez folyamatosan futna a gépemen.. :) És nálad fut. :)
    2-3 éven belül pedig széles körben el fog terjedni, akárcsak az elődje.

    Csak a fejlesztő csapat tartson ki. :)

    @ Sakkay: Igen, nagyon tetszik és most akciós a Steam-en is. :)
  • sakkay
    #21874
    Úgy ,hogy nem játszottál eddig Totál War-val mindenképpen.
    ((csúnya lesz))Beszarsz, behugyozol,garantáltan. A bajom nekem az ,hogy fanatikus stratéga vagyok, ez már a sokadik TW játék és nem sokat változott az alap koncepció, csak a játék lett egyre szebb.
    Én pedig egy fanatikus kő stratéga vagyok, és kicsit már arcade nekem a térképes rész. De nagyon jó amúgy.
  • Gascan #21873
    de én igazából valami x1950PRO tudnék elképzelni hozzá, használtan lehet jó áron kapni
  • Gascan #21872
    ha gyengébb mint a 3850 akkor jó lesz hozzá
  • Her Laca
    #21871
    Mert kiadtam vagy fél millát hardverra,na jó ebben volt minden,de csak és kimondottan ezért a játék kedvéért. Na most hovatovább 3-4 en játszunk vele magyarok ,már akiket ismerek,de ha azt nézem,hogy hányan vannak a steamen egy egy jobb nap na az sincs 100 fő per világ. Pedig nagyon jó lenne a dolog,csak ugye a legtöbben érthető okokból nem akarnak,tudnak ennyit áldozni egy játékra. Bőven elég lett volna ha egy év múlva vásárolok be ,és ugye akkor az aktuális legkorszerűbb dolgokat venném,sőt lehet kevesebbel is beérné a játék.
  • Papa01 #21870
    Miért bántad meg?
  • Her Laca
    #21869
    Ilyen az. Csak lásd mit írtam alant.
  • Feró Flex
    #21868
    Inkábba Clod árából vettem volna repcsit meg kampányt a Rof-hoz,mert fényévekkel jobb 777-es csapata...

    Pereljünk!Benne vagyok.:O)
  • Feró Flex
    #21867
    Játék közben miért nem ilyen A CLOD KÉREM?!
  • Her Laca
    #21866
    Kérdezd meg a PH-n. Biztos van topikja a VGA-nak ,vagy a procinak.Ott tuti megmondják hamarjában.
    Sose volt celeronom,így semminemű fogalmam sincs róla. Mondjuk Radeon se sok:)))
  • Her Laca
    #21865
    Én már kifejtettem egyszer ,kétszer:) Brutál gép ,kúrva sok pénzért lehetőleg NV kari abból is a legdrágább ,és hellyel ,közzel hibátlan,kivéve a sok elcseszést ami benne van. Ha a fentiekkel nem rendelkezik valaki akkor ne is erőltesse mert csak felidegesíti magát .
    Mindezek ellenére én aszt mondom épeszű ember ne költsön a gépére e miatt a szar miatt. Már én is megbántam:(
    Remélem valóban megoldják a grafikai motor újraírásával a dolgot.
    Én már azon is gondolkodtam,hogy be kéne perelni mind az Ubit,meg az 1C-t.
    Amerikában élnénk ,meg is próbálnám.
  • Fokker
    #21864
    Erre a kérdésre van vmi ötletetek?
  • Relax99
    #21863
    lehet, de szerintem akkor is vicc az egész, skyrim, crysis, battlefield és még kitudja mennyi húzócím elfut full grafon a 4870-emen a 4890-en meg méginkább erre van ez amiből még alacsony grafot is alig lehet kicsikarni. Ennél optimalizálatlanabb már nem sok van. Nem a vga-t kéne cserélni, hanem nekik kéne normálisan megcsinálni az egészet.
  • Papa01 #21862
    Mondjuk én felnéznék arra az ált. iskolásra, aki így fejlesztene.. :)
    De ha jó VGA van a birtokodban, akkor szerintem játszható lehet.
  • Relax99
    #21861
    A két kedvenc kommentem, az egyik fórumról a clod-al kapcsolatban:
    "this game looks as being developed by some kids in elementary school"
    "runs like crap on our aging computers - NASA"
  • Gascan #21860
    még mindig nem jó a clod? pedig már újra ránéztem h megveszem... de akkor nem :)
  • Papa01 #21859
    Most olvastam a 2. bekezdésed.. :)
    Szóval Clod.. feltettem, hátha optimalizáltak valamit rajta. Hát, nem. :)

    Viszont medium-ban is gyönyörű, de diashow, keményen... oké, hogy nem mai csirke a 4890-esem, de ennyire?? :D

    Egyébként más játékok még a mai napig futnak rajta nagyon szépen. Pl, ROF. :))
  • Papa01 #21858
    Egész pontosan, összevissza ugrál, finoman szólva nem pontos, még a BS kapcsán volt ilyen gondom, és ez oldotta meg, hogy lehúztam.

    De az a baj, hogy 4 joy van rákötve a gépre, és csak akkor megy a Dead Space, ha mindet lehúzom, vagy letiltom, ahogyan Zéti írta, de hát az meg nem pálya...
  • Solt
    #21857
    Komolyan? Hosszabbító miatt nem működik? Hmmm... ilyet sem hallottam még... :S

    Értelek én... szerintem is nagyon gáz, hogy ilyet meg lehet csinálni. Engem a clod fejlesztői csapatának a mérhetetlen nagy arca idegesít fel... azok a nyilatkozatok... szívem szerint a saját gerincoszlopával verném szájba azt a flegma gyökeret amelyik a legutóbb "nyilatkozott"...
  • Papa01 #21856
    Úgy meg nem működik a joy.. már kínomban úgy is kipróbáltam.. :)

    De engem ez az elv idegesít fel... Érted.. Megveszed, odaadod azt a pénzt amit nem ingyen kap az ember, és ilyen dolgokkal kell szívnia, mert a drágalátos fejlesztő egy javítást sem hajlandó kiadni.. Ez szerintem nagyon gáz.
  • Solt
    #21855
    USB hosszabbító? :)
  • Papa01 #21854
    Ennyire satunak ne nézzük már egymást. :) Egyébként úgysem jó. Ugyanis ahhoz, hogy működjön, újra kell indítani ezt a szart...
  • Fokker
    #21853
    szerintetek egy 5570-es kártyát elvisz egy sima 3.0-s Celeron? a teszteket olvasva gyengébb mint egy 3850-es, viszont sehol nem találtam infót a minimum CPU-ról.
  • brendon566
    #21852
    :DDD
  • Relax99
    #21851
    Eszközkezelő és letiltás gomb :P
  • Papa01 #21850
    A mai napom már ki lett lőve .. :) holnap DE? A tegnapi prividet láttad? :)
  • brendon566
    #21849
    Akkor mikor lesz jó neked Papa?
  • Papa01 #21848
    :D És tartós tejet?? Az még jöhet?? :)
  • whiteskull
    #21847
    Te szegény! Vastag könyvet már ne vegyél! :)))

    Vagy mindhárom egyszerre. :)))

    A Tie Fighter volt az a szimulátor, amihez először vettem Joy-t. :)))
  • Papa01 #21846
    Mert neked soha semmi nem jó. :) ::D :D Lehet, korral jár..

    Vagy melózik szegény.. :((
    Tie Fighter: De szerettem... :)

    Ellenben leszedtem a Shogun 2 demóját... Húúh az az intró... az állam leesett így csak be kellett mászom az asztal alá.. :D Azt hiszem, meg kell vennem. :) Sakkay javaslod? :)
  • whiteskull
    #21845
    Én is rátaláltam egy jó játékra. Már vagy 20 éve játszottam vele utoljára,

    Star Wars Tie Fighter
  • whiteskull
    #21844
    Nekem se reagált. Lehet kapott valami jó játékot, aztán azóta azzal játszik.

    Vagy simán csak becsajozott. :DDD
  • whiteskull
    #21843
    Mert neked soha semmi nem jó. :)
  • Papa01 #21842
    Urak, Mátéról tudtok valamit? Írtam neki privit, de nem reagált.. :((