29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #21921
    Zétikém, most semmi ingyenes dolog nincs a Steam-en? :)
  • kmarkdev
    #21920
    Akkor légyszi, küldj egy email címet priviben! Köszi
  • Relax99
    #21919
    hát megpróbálhatom
  • kmarkdev
    #21918
    Szia, Zéti!

    Segíts nekem, légy szíves, mint nagy hatalmú béta teszter. Készítettem egy egész egyszerű missiont, de egyszerűen nem lehet kiválasztani egyik repteret sem, mindegyik zárolva van. Szerinted megoldható, hogy elküldöm Neked a mission fájlt, Te pedig továbbítod valami okos szakinak a nemzetközi mezőnyben, ugyan nézze már meg, mi a bibi?
  • Relax99
    #21917
    Np.
  • Papa01 #21916
    Bocsi urak, egy barátommal beszéltem Skype-on, emiatt nem tudtam már feljönni... Szóval jó éjt! :)
  • sakkay
    #21915
    Ja láttam.
  • Papa01 #21914
    @ Sakkay: A Steam-en minden Total War-os játék 75%-al van leárazva! :) Hátha érdekel! :)
  • sakkay
    #21913
    Ja, nem bántás vagy nagyképűség akart lenni, csak ez ilyen.
    Majd meglátod, az IL-ben sem lehet összehasonlítani az ai-t, meg a humánt. A ROF-ban ez még sokkal hatványozottabban jön elő,ugyanis nem jó az ai.. Valószínű az alacsony sebesség,és a 80%-ban manőverező fordulóharc miatt, ide jóval nehezebb mesterséges pilótát írni',mint más szimulátorba. Jól céloznak,(ahhoz nem kell nagy dolog) de nagyon szarul repülnek. A patch kicsit javított,de nem sokat.
  • Gundark 1 1
    #21912
    Falconban már multiztam :) Rakéták nélkül, csak gépágyúval. Az is muris volt :) Bár ott jellemzően kooperatív missziókat csináltunk. Valaki legyakja a légvédelmet, a másik a kifutót, a harmadik a vadászokat stb.

    Gascan: igen. Az jó :)
  • sakkay
    #21911
    Azt mondjuk garantálom, hogy az első mutis repülésed nagyon gyalázatos lesz, még akkor is ha az ai-t tízesével lövöldözöd le az égről. Ez tuti. De kérdezd azokat akik mostanában próbálták. A helyzet az, hogy nagyon hamar bele lehet jönni, de az első akkor is gyalázat, ha a Magyar oldalon próbálod és figyelnek is rád. A fast food-on pedig embertelen.
  • Gascan #21910
    Falcon 4.0 amiről beszéltek? ami jó?
  • Papa01 #21909
    Oki, köszi! :)
  • Relax99
    #21908
    Majd olyan 4 óra után már leszek.
  • 2Pete
    #21907
  • Papa01 #21906
  • Her Laca
    #21905


    Hogy milyen hibák vannak. Szép kötelék:)
  • Papa01 #21904
    Zétikém, nem jössz fel TS-re? :)
  • Papa01 #21903
    Azt hittem, a ROF-ra gondoltál, ha igen, akkor bocsi! :)
  • Her Laca
    #21902
    Pár hete ,inkább hónapja ,újra kipróbáltam a régi IL2 őt.
    Komolyan mondom,minden sorozattal lelőttem egy gépet. Én pont azt vettem észre és Tom is ezt mondta,hogy a CLOD után gyerekjáték az IL2 vel harcászkodni.Mondjuk a látványvilág elkeserítő volt,úgy hogy 5 perc után abbahagytam:)
    De gyere fel az ATAG serverre,azért vannak ott nagyon ügyes srácok,kivéve egy két orosz gyökeret akik csak a le és fölszálló gépeket lövöldözik.
    Egy bomber kísérés Londonig nagyon király,lehet csemegézni az óvatlan angolszászok közül:)
  • Papa01 #21901
    Pedig az az igazi, amikor gy másik ember az ellenfeled, az AI pl függőleges manőverekkel alig operál.
  • Gundark 1 1
    #21900
    Az igen az :)
  • Gundark 1 1
    #21899
    Multiban még nem próbáltam. Az AI csinál érdekes dolgokat. Mondjuk ami nekem elsőre fura hogy meglepően könnyen szerzek győzelmeket. Kicsit lődözöm és már hullanak belőle a darabok. Lehet hogy ez így volt a valóságban is, de nekem akkor is furcsa. Az ILben is nehezebb volt szerintem. Jó tudom most minden félét figyel és lehet hogy életfontosságú részeket lövök szét :)

    Az intelekben inkább már az áruk riaszt el. Ugyan annyiért kapok "erősebb" AMD-t. És ez már nem a régi jó alaplapból kiolvasztó AMD. Szépen összekapták ők is magukat.

    Én sok más játékot is kipróbáltam, mindenhol remekül megy maxra tolva. 1920x1080ban játszom mert az kell a 24 colos sanyimnak :) Kipróbáltam a skyrimet is, mondjuk nem fogott meg igazán, bár nagyon sokat játszottam az oblivionnal. A Mass Effect3-at várom :) Szoktam még Falconzoni. Az új BMS patchel komoly a cucc :) Főleg hogy 98 óta él. Szerintem igen kevés olyan játék van amit ennyit fejlesztettek ennyi időn át. Mondjuk ehhez kellett a Microprose dinamikus hadjárata ami a mai napig a párját ritkítja. Minden egység mozog, ha pl segítesz áttörni az M1eseknek akkor azonnal kihasználják és benyomulnak az ellenség mögé. Teljesen "él" a dolog, tőled függetlenül történnek az események.

    Sokszor vittem fókát az Ilben. Ahogy Novotny is mondta " messer kiváló gép, de a fókával biztosabb a légigyőzelem" :) Bár inkább ott is a 109est lovagoltam. Szeretem :) Csak hamar kikészül a motorja. Egy kici lövész és már füstöl is :)

    Attól tartok kicsit hogy amit felépítettek az Illel azt lerombolják ezzel. Ha nem találnak hirtelen valami megoldást a kutya nem fogja megvenni a Battle for Moscow-ot. Hozzáteszem teljes joggal. Mert kicsit átverés szaga van a dolognak. Minden majd abban jön.. aha... Én meg csesszem meg a Clodomat mi?

    Ettől függetlenül a RoFot igazi hiánypótlónak tartom. A Red baron (az 1 :) óta nem játszottam ennyit az első világháborúban.
  • Her Laca
    #21898
  • Papa01 #21897
    Ez a nem semmi!!
  • Papa01 #21896
    Köszi! Jézusom, miért kell ennek 5 GB?? :D
  • Her Laca
    #21895
    Volt 6950@70 esem nem is olyan rég. Max beállításon sajnos nem volt tökéletes. Bár azóta jött ki néhány tapasz ,tehát lehet ,hogy már bírja.
    Azért egy sandyra nem mondanám,hogy fejlesztés zero:)Az egy bitang processzor család lett szerintem. A vga-k pedig gyártótól függetlenül kb ugyanazt nyújtják szerintem,én nem mondanám ,hogy NV nél nincs fejlesztés,csak máshogy közelítették meg a dolgot eddig ,de lásd az új AMD hétezres szériát ,nyitni akarnak a professzionális piac felé és igencsak hasonlatos lett a chipjük a fermihez.Úgy hogy én azt mondom nincs nagy különbség ,talán csak az ,hogy melyik játéknál melyik a jobb. Én csak Clod ozom,ahhoz meg az NV jobb (legalábbis eddig így tapasztaltam) ,más játék nincs is a gépemen,vagyis még a ROF.De avval meg csak ritkán játszom. Mondhatjuk úgy ,hogy célhardverrel rendelkezem:)))Ha csak netezni akarok,be sem kapcsolom a nagy gépet,minek szívja az áramot:)
    Multiban próbáltad amúgy? Én single ben max 6vs6 ot játszok azt is csak a lövés gyakorlása miatt. AI ellen rühellek játszani. Jó lenne ez,csak mint mondtam kevesen játsszák. a ROF tetszik nekem is ,csak nem köt le.
    Meg béna is vagyok vele ezt el kell ismerni:)))) Valahogy egy messerben otthonosabban mozgok:) És ha egyszer lesz Fóka az lesz ám a happy:) Száguldozik vele az ember le föl és mindent szétlő ami az útjába kerül:)
  • Gundark 1 1
    #21894
    Sokáig én is intel+nv párti voltam. Aztán azt látom csak hogy fejlesztés semmi, csak "erő". Aztán vettem egy AMD black edition 4magost, meg egy 6950-est. És még csak fel sem húztam 6970re a mágikus kapcsolóval :) Minden megy szépen. Még a CloD is. Akkor röccen be kicsit mikor london felett vagyunk nagyon sokan. De csak úgy szinte folyamatos. Azért szinte, mert azért látok mikrolaggokat néha. Valóban szebb mint a RoF. Vagyis inkább a látványosabbat használnám.

    Mindemellet a Clod motorja rossz. Ezt el is ismerik. Tehát nem kéne nagy arccal okoskodni, hanem szépen csendben megcsinálni.

    Komolyan, olyan mintha nem is egy csapat fejlesztette volna az Il2 szériát meg ezt.

    Nem beszéltünk olyan apróságokról, mint az átrepülhető fák, a statikus hadjárat,(ami azért lássuk be komolytalan igy 2011 végén, főleg hogy a Falconban full dinamikus van/volt már 98ban.) vagy éppen az előléptetés és a kitüntetések hiánya. Teljesen félkész érzésem van ezzel kapcsolatban.

    A RoFnál ilyen nincs. Legutóbb elcsodálkoztam azon, hogy egy Spad VII-et lőttem, és furcsán kezdett el törni a fény a felső szárnyon bal oldalon.. Már elég közel voltam és látom hogy baze ez hullámzik :) aztán le is szakadt. A Clodban is egész korrekt a sérülésmodell, de ez azért komolyabb :)
  • Relax99
    #21893
    @ Papa: http://www.youtube.com/watch?v=_WsPjFy7q18
  • Klusi86
    #21892
    Köszi a tippet, megnézem, bár ha auto motorvezérlésen is van akkor is csinálja, lehet h rosszul konfigoltam be joystickomat és adok neki höhengast is....
  • Fokker
    #21891
    Laca, Gascan, köszi a tippeket.


    CloD: még csak gondolati síkon sem foglalkoztam a dologgal. Az én konfigomon(4850, 2G, E5200) soha nem fog futni. Pedig akkor lenne jó, ha ezen a konfigon közepes beállításokkal futna.
  • sakkay
    #21890
    Jajjajajajajajajajja. Még jó , hogy észrevetted.
  • Fokker
    #21889
    A magassági gáz bal oldalon van(sztem Te is ezt akartad írni ;)).
  • sakkay
    #21888
    "alakú"
  • sakkay
    #21887
    Mint ahogy Peti mondja. Tuti.
    A hűtő jobb oldalon van, alul egy pöcök kihúzva. A magassági gáz jobb oldalon van, és kar' alaku.
  • 2Pete
    #21886
    Biztos hogy a hűtőt tekered? Mert azon van höhengas is (amolyan nitro a motornak) és ha azt tolod neki maxra akkor pár perc alatt tönkre vágja a motort. (csak egy ötlet nem kell megsértődni)
  • Klusi86
    #21885
    Szeretnék egy kis segítséget kérni! Ma vásároltam egy Fokker DVIIF-t és nem igazán jön össze a felszállás vele: nevezetesen az arcomba robban a motor 10ből 9szer. Több percet melegítem a motort és a hűtő is nyitva. 800-as fordulaton melegítem mert 1000-nél ahogy a leírásban van már elindul. Megköszönném ha megmondanátok mit csinálok rosszul.
  • Her Laca
    #21884
    Nem kell megnéznem:) Abban van. És még mindig folyékony:)))
  • Solt
    #21883
    Ha találok hozzá magyarítást megveszem... azt a pár ajrót megéri...

    Laca! Légyszíves nézd már meg, hogy nálad rof-ban a full screen bekapcsolt állapotban van-é...

    Ha nincs, akkor kapcsold be, és nézd meg, hogy úgy jelentkezik-e a szaggatás... Köszi!
  • Her Laca
    #21882
    Fiamnak megvan, és ő azt mondta jó.Nem szokott játszani, de evvel elbíbelődött.