29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • whiteskull
    #21961
    Én meg inkább csak lusta és fáradt vagyok a sok kütyü bekapcsolásához. :)))

    Ugye! Aki lusálkodik egész nap, annak most kell dolgoznia. :DD
  • Papa01 #21960
    Úgy-úgy! :D Nem szabad kihagyni, nehogy megkopjon a tudás! :D
    Most úgy repülnék egy jót, csak sajnos nem érek rá.. :(
  • whiteskull
    #21959
    Képezem is magam egy kicsit. :)))

    Egészségünkre! :D
  • Papa01 #21958
  • whiteskull
    #21957
    Ha csak ezen múlna, én már mesterpilóta lennék. :)))
  • Papa01 #21956
    Lehet hogy csak azért sikerült neki, mert ivott egy pohár bort ...
  • whiteskull
    #21955
    Innen is látszik, hogy van még mit tanulnom. :)))

    Nekem szárnyakkal se mindig sikerül ilyen szépen leszállni. :)))))
  • Relax99
    #21954
    Sajnos nem, roen911
  • Papa01 #21953

    Te repülted??
  • Relax99
    #21952
  • Relax99
    #21951
    :D, lehet, de annyira élményromboló dolgok tudnak ezekből előkerülni
  • whiteskull
    #21950
    Mert neked semmi sem jó. :)))
  • Relax99
    #21949
    Ezt én is mondani, akartam, hogy fsx-hez kellenek a service packok és egyéb cukiságok ahogy Viper írta, én ezt végigjátszottam, sőt vért izzadtam mire működött az én "verzióm", csak hogy p-38-azhassak, DE alapvetően szerintem sem nagy cucc az egész, szép és jó, a navigáció, egyéb dolgok lehet, hogy jól megvannak csinálva (én a repülési modellektől sem voltam elájulva), a másik oldalról viszont rettenetesen gány az egész szim. azt a tipikus orosz módot fedeztem fel benne, mint sok szimbe(érdekes, hogy a legtöbb szim orosz) egyik felét megcsinálják úgy ahogy, de másik szemmel nézve már összefércelt bughalmaz.
  • Papa01 #21948
    Nem olyan családból származom én... :)
    De azért valamikor jó lenne egy jót repülni! :))
  • L Viper #21947
    :)
    Már bocs a smileiért, de a demo nagyon nem egyenlő az FSX-el. Eleve egy 2006-os grafikai szintet képvisel.
    Az FSX-hez minimum kell a 2 db Service Pack és az Acceleration pack (az eredeti 2 DVD-s telepítőre pakolandók) ezek nélkül lópikula az egész. Aztán a bekonfigolásra is érdemes rászánni egy kis időt.
    Elhiheted, vannak olyan leszimulált eljárások és rendszerek benne (sőt ez már az FS2004-ben is megvolt) és nem feltétlen a drágább kiegekről beszélek.
    Az új FS-hez (Flight-hoz) viszont én nem fűzök nagy reményeket, mert ez ahogy csöpögnek az infók már inkább tömegeknek készül. Bár ne lenne igazam.

    A régebbi FS-ekben van potenciál bőven még ma is. (csak egy példa) Ez egy teljesen más világ, mint a ROF.
  • whiteskull
    #21946
    Ilyen rosszul viselkedtél, vagy az X-factor vége hatott negatívan a lehetőségekre? :)))
  • whiteskull
    #21945
    Mondjuk az FSX-hez léteznek olyan modok, amikkel egész jól néz ki, és azt hiszem a fizika gépenként külön van modellezve, így lehet olyan gépeket is venni hozzá, amik egész rendben vannak. :))
  • whiteskull
    #21944
    Hát az FSX az tényleg egy nagy trágya. De ahogy nézem az új sokkal szebb lesz. :))

    Az rfactor nálam is nagy szerelem. :)))
  • Fokker
    #21943
    kíváncsiságból felraktam a Flight Simulator X demóját. nagyon lehangoló az egész. a grafika, a hangok, de még a fizika is egy rakás sz@r a RoF-hoz képest. ekkorát már régen csalódtam játékban.

    viszont karácsony előtt felraktam az rFactor Historic 1.9-es modját, azóta nem tudok lejönni róla. egyszerűen tökéletes.
  • Papa01 #21942
    Én még az új hotfix-et sem tettem fel... ez a hónap nem éppen bővelkedik repidőben.. :(
  • sakkay
    #21941
    Sok az új. Nincs ikon aztán lőnek mindenre ami mozog. Ha egynek leírom , megérti, jön az újabb.
    Mondjuk akkor nem volt vicces.
    Szerencsére nagyon bénák voltak.
  • whiteskull
    #21940
    Szokjuk az új évet. :)))
  • sakkay
    #21939
    Na mi van veletek??
    Napok óta semmi mozgás.
  • kmarkdev
    #21938
    Igen, láttam.
  • Relax99
    #21937
    Valaki ezzel válaszolt, nem tudom láttad-e már de talán segíthet, de azért várom még hátha lesz valaki aki szakítana egy kis időt rá
  • kmarkdev
    #21936
    Köszönöm!
  • Relax99
    #21935
    BUÉK
  • Relax99
    #21934
    Írtam nekik meglátjuk mi lesz
  • feca1229
    #21933
    B.U.É.K.! Mindenkinek!
  • brendon566
    #21932
    BUÉK
  • kmarkdev
    #21931
    Boldog Újévet!
  • Fokker
    #21930
    BUÉK!
  • Gundark 1 1
    #21929
    Boldog Új Évet! :)
  • whiteskull
    #21928
    B.Ú.É.K. :))
  • 2Pete
    #21927
    Boldog Új Évet kívánok!
  • sakkay
    #21926
    Boldog új évet minden kollégának!!!
    Repülő fák nélkül.
  • Gascan #21925
    most kaptam ezt a mailt roftól .. sztem ti is megkaptátok :)

    elég vicces ahogy a repülő fákról beszélnek :)

    "Dear Friends,

    We really wanted to present you the 1.023 update before the New Year holidays and we were able to accomplish this task, but as it turned out, not without some glitches. In the process of putting out this version we missed a bug that under certain conditions led to some objects floating into the air. Obviously, they should be bolted to the earth. Trees and buildings started flying magically on MP servers and elsewhere, making flying uncomfortable. We apologize for this magical Christmas mess. Our trees and buildings have been reprimanded and they will hopefully return to earth soon. J We are releasing a small update (Hotfix 1.023b) that fixes this problem"
  • Papa01 #21924
    Boldog Új Évet Kívánok minden kedves repülős társamnak!! :)


    @ Peti: Sikerült a katapultálós küldi! :)
  • Papa01 #21923
    Ok, köszi! :)
  • Relax99
    #21922
    hát day of defeat source-hoz volt olyan mint tf2-höz azt megcsináltam, de az szerintem nem ingyenes