29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • kmarkdev
    #22162
    Drukkolok :)
  • Fokker
    #22161
    hogyaza... szánalom a köbön.
  • Sanyo
    #22160
    Így vagy úgy, de holnap estére a végére járok. :)
  • kmarkdev
    #22159
    Nagyjából a legutolsó patch óta. 2 dologra gyanakodtam: az egyik a Windows Update, ez eddig automatikus volt. Egyszer bejelentkeztem a szerverre, és láttam, hogy a szerver újraindult Win-es frissítések miatt. Ezért a múlt héten rollbackeltettem a szervert a legutolsó működőképes állapotra. Ez sem oldotta meg a problémát. 2Pete tippjét ma próbáltam ki, eredménytelenül. Most már csak valami meghatározhatatlan ROF hiba maradt a tarsolyomban. Ha az újrainstall sem segít, és más megoldás sincs, akkor lemondom a szerverbérletet, mert egy működésképtelen szerverért nem akarok fizetni.
  • Sanyo
    #22158
    Ne haragudj, de még mindig nem volt időm ránézni.

    Hogy jött elő a hiba? A bevetés fájlok változtak vagy azok amivel elindítottuk? Mikor jelentkezett az első ilyen hibaüzenet, mi változott akkor?

    Újrainstallt holnap meg tudom csinálni, valamikor kora délután.
  • kmarkdev
    #22157
    Köszönöm a tippet, kipróbáltam, sajnos ugyanaz az eredény :(.
  • Papa01 #22156
    Ennek Rebecca Black csak jelenthet és kérhet...

    Tényleg idáig jutottunk??
  • bettly
    #22155
    Koszonok mindent ,megnyugodtam,meg nincs ts-em, off-ban nyomom, a jatekot a hivatalos honlaprol toltottem le ,meg ingyenes ,sok opciom nincs azert itt de kivancsi voltam ,hogy mennyire fut a gepemen,meg sok kerdesre ra kell jonnom,dehat szep lassan bele jovok,nem is tudom igy mennyire tudok a nettre menni,a leg igazibol megvennem a jatekot de a dobozos verziot nem is lattam soha ebbe akibaszott varosba[ms.vasarhely], netten rendelni meg nem tudom hogyan kell,meg soha nem csinaltam ilyent,nem is tudom mikeppen tortenik a jatek ki fizetese
  • brendon566
    #22154
    Ha van időd gyer is fel ts re épp reppenek, jöhetnél te is :)
    12ig ráérek.
  • Papa01 #22153
    A gépednek a ROF-tól nem lesz baja. Max, szaggathat.. :)
  • bettly
    #22152
    Igazan koszonom,elvileg szegyellem magam nem nagyon ertek a szamitogepekhez,azert is folyamodtam segitseghez,nektek koszonhetoen en ast mondom hogy nagyon turhetoen fut most,nem szaggat ,eleg siman megy neha neha mintha ,bug lenne a jatekban olyansmit csinal most de nem zavar,lehet kenyelmesen legi harcba keveredni, az amitol en tartok ismetlem tudatlan leven azt szeretnem kerdezni,hogy lennebb irtam a szamitogepem konfiguraciojat,tudom nem epp eleg a procim,igy e modban jatszodva,nem strapalom le a gepem,vagyis lehet-e valami baja ,mondjuk megterhelven a procit,kinlodik esetleg leeghet,vagy lesul a video kartyam ?Lehet kacagtatom magam,de ha valamennyire igy lenne akkor nem kinozom tovabb,mentsem a gepet,s maradok az IL-2-nel,mind amellett hogy nagyon bannam.Meg egyszer nagyon koszonom
  • brendon566
    #22151
    A százalékolással ne foglalkozz, mert az hatások nem egyszerre érvényesülnek.
    De a procid elvileg bőven 100% alá korlátoz, ha minden helyzetben/szerveren stabil fps-t szeretnél.
  • brendon566
    #22150
    Vertical sync kikapcsolva, filter bilenar. Továbbá "grass" "shadows""forest visibilty" és a "shaders" "objects visibility" "antialias" amikkel lehet befolyásolni,a többi mehet maxra ha minden igaz. Az idézőjelesekből pedig döntsd el melyik a fontos,s mennyire.
  • otiq
    #22149
    Nem tudom. A felbontás legyen a monitor natív felbontása. A super samplingot ne kapcsold be. A többi beállításokkal meg addig kell játszogatni, hogy légiharcnál ne akadjon.
  • bettly
    #22148
    Megertettem, es nagyon koszonom,most azon gondolkodom miket es hogyan allitgassam ,maximum felbontason van 1680x1050, landscape,textures,grass,trees mind highen van, atobbi mediumon,mit vegyek vissza? Koszonom a segitseget
  • otiq
    #22147
    Egyébként a 430-as kártyát úgy megterheli, hogy szaggatni is fog. Igencsak le kell venni a minőséget, hogy élvezhetően fusson.
  • otiq
    #22146
    A video kártyádon lévő memória mennyiségből számolja ki, hogy az adott beállításokkal mennyit használ el belőle.
  • bettly
    #22145
    Sziasztok, avideo memory usage a beallitasoknal,ha 100% azt jelenti hogy max. dolgozik? Melyik lenne a realis beallitas nallam Intel pentium4 dual core 1.8 Ghz , 2 gb ram ,,1GB video kartya gt-430,egyszoval nem akarom megterhelni a video kartyat,vagy tudja fene ,nem nagyon ertem ezt ,kerlek irjon valaki.Igazan koszonom
  • 2Pete
    #22144
    Márkó ez a wikiről van, ha még nem láttad egy próbát talán megér.

    Tip: Do not use the the .mission files, but use the .msbin format for your server. Remove the .mission file from the \data\multiplayer\dogfight folder, but keep them somewhere safe. Normally these are backward compatible with newer updates. When an update breaks compatibility (because new functionality has been added in the Mission Editor), the .msbin files need to be regenerated. This can be done in the (updated) mission editor, on your own PC. There is an option under "tools" in the mission editor to recompile all .msnbin files in a specified directory to the current version of RoF as long as you have the original .mission files.
  • Relax99
    #22143

    OFF:Egy kis érdekesség a Dedics féle lépegető:
    /ON[b]
  • Relax99
    #22142
    ok, megnézem mit tehetek.
  • Sanyo
    #22141
    Ma már késő van hozzá, de holnap megnézem.
  • kmarkdev
    #22140
    Szia, Urak!
    Van egy kis probléma a szerverünkkel. Egy ideje nem lehet rajta keresztül letölteni a küldetés fájljait, így lefagy a ROF.
    A szerver naplófájljaiban ilyen, és hasonló bejegyzések vannak:
    !!! ERROR INET thread: MIS_REQUEST_FAILED: MIST_KEEPALIVESERVER
    !!! ERROR INET thread: MIS_REQUEST_FAILED: MIST_SERVERNOTIFYPROXY
    @Zéti, esetleg utánakérdezhetnél a "belső" csatornákon.
    Két estén átívelő szopórolleren ücsörgés után feladom a harcot. Amit eddig próbáltam:
    - Recovery.
    - A saját gépemről bejelentkeztem info@flyonline-nal, MULTIPLAYER / CREATE SERVER, hátha magához tér. Nem tette.
    - Szerver rollback 2011.12.01-i állapotra, recovery, update.
    - A ROF fórumon találtam egy sorstársat hasonló problémával, senki nem segített rajta.

    Amit még nem tettem meg, de nem is tudom:
    - ROF uninstall, reinstall. @Sanyo, ha lesz egy kis időd, légy szíves, próbáld ki ezt az utolsó lehetőséget!
  • brendon566
    #22139
    Beszelitek itt lefelé az embereket e bnz ről...:)
    jó az. Egy szabály van. Ha duelben vagytok csak végleges feladas melett hagyhatjatok ott az ellent, de azt sem tartom korrektnek gyilkolaszos szervereken.
    Mert pl tnb vs tnb szituban sem dönthet úgy az egyik,h na most dobbantok....ezért utalja mindenki a spadosokat.

    ''''' Ha 1vs 1 van, akkor emelkedes, ha másiknak lohejzete van mindig lehet valami kis trükköt csinálni, amivel előnyt kovacsolsz (bár erre még nekem sincsenek bevált technikaim).
    De futás az nincs.

    A pxII sem rossz egy fast food kavalkadba valo beleszolasra. Én a azokon a szerokon a szerokon használom, ahol tényleg nem feleslegesen mész 2000 felé.
  • feca1229
    #22138
    Hát igen, általában ha zuhanásból támadsz és megleped a szerencsétlent akkor tiéd a helyzeti fölény de ha mellé lőttél...
    Nekem valahogy jobban bejönnek manőverező gépek mint a BNZ-ék. Nem mintha valami nagyon fasza lennék, de a kedvencem a DR1! Csak sajnos kevés időm van repkedni, pedig szinte egész nap tudnám csinálni!
  • Papa01 #22137
    Ezt használhatod ki a P3d-ben is hatalmas sebességgel lehet beesni a gépek mögé, és 2-3 körig bármit le tudsz követni.
    Csak épp utána vagy gázban...
  • feca1229
    #22136
    Szerintem az Alba D III. -as is nagyon penge repcsi! Némely helyzetben mintha jobb lenne mint a D V.
    A SPAD XIII pedig gyakorlott pilóta kezében kurva jól tud fordulni, igaz csak egy-két kör erejéig, de néha ez is elég neki, hogy meglépjen és utánna pedig szinte lehetetlen beérni!
  • Papa01 #22135
    Szerintem a DVa-nak sokkal jobb az oldalkormánya. A Pfalz DIIIa egyetlen előnye, hogy piszok jól zuhan, és az Albáknál jobban fordul kis sebességen. :)
  • Relax99
    #22134
    Pfalz d3 az kb olyan mint a d5 csak a oldalkormányra jobban reagál és jobban is fordul és valamivel mintha jobban is emelkedne, de alacsony sebességnél könnyű elveszteni az uralmat a gép felett és az előre való kilátás is eléggé korlátozott az alacsony szárny miatt.
    d12-ről már nem tudok nyilatkozni, mert nincs meg, de azt mondják, hogy csak 3000m-től ér valamit, de emelkedni azt tud

    Spadot meg nem repülöm, sőt szívből útálom őket :D
  • Gundark 1 1
    #22133
    Mostanában sokat játszom a SPAD XIII-al. Ez egy szar :) De imádom :) Gyors mint a villám, de nem kanyarodik. És eddig mindig hazavitt. Pedig a legutóbbiban igen lelkes rajongótábor üldözött. Mondjuk ebbe belejátszott hogy a repterükre ledobtam a két kis bombámat :) Van valami jó trükkötök a célzásra? Én ZuBo üzemmódban teszem.

    No persze nem feledtem el az én oldalamat sem :) Tervezem hogy veszek gépeket. (most volt az akcijó tudom, de gondolom lesz még) Mivel az egész háborút szeretném végigvinni, az Eindecker az alba DIII kéne (meg brahiból a Dr1 :) A Pfalzokat utoljára a Red Baronban repültem. Itt milyenek?
  • Papa01 #22132
    Köszi az infót! :)
  • acidrain
    #22131
    A vörös bárót adják a Film plusz -on.
  • Relax99
    #22130
    Uraim! rá kéne nézni a szerverre mert ma már 2-en se tudtak csatlakozni, szerintem Márkó nem a küldetéseddel volt a gond, hanem nem tudja letölteni a küldetést és összeomlik a játék.
  • Papa01 #22129
    Ennek ellenére elkerülte a figyelmem.. :))
  • Relax99
    #22128
    Pedig ott van majdnem legalul ezen az oldalon
  • brendon566
    #22127
    Csak én voltam.
  • Papa01 #22126
    Basszus, ez elkerülte a figyelmem. Sok magyar van?
  • brendon566
    #22125
    https://sites.google.com/site/therealsyndicatesquadron/upcoming-seminars/new-year-knockout


    Volt már itt. Talán Zéti álltal, nem tudom. 2 "vs" 2 harc. 32 elvetemült ace jelölt,
    S 10 perc amit ki kell húzni a levegőben minden körben,aztán lelőni egy lufit...
    Amelyik csapat lelőtte az emgy tovább.
  • Papa01 #22124
    Ööö, Máté, mi ez az egész dolog?? :)
  • brendon566
    #22123
    Meghalok.