29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #22323
    Nekem egyre inkább profit orientáltnak tűnik az egész, de lehet, hogy igazatok van.

    Ebben igazad is van. :) De így legalább nem tűnik el a süllyesztőben a ROF. Az amcsi és más nyugati pilótáknak nem okoz gondot ez a kiadás, nekünk meg maradnak a rendszeres javítások, és a tényleg legszükségesebb DLC-k megvásárlása. :)
  • Relax99
    #22322
    Nekem egyre inkább profit orientáltnak tűnik az egész, de lehet, hogy igazatok van.
    Az biztos, hogy lazán megcsinálhatták volna, hogy egy külön új verziót adnak ki.
    Kb a call of duty széria is ugyanezt csinálja, a motor ugyanaz szinte semmi nem változik, csak új textúra fegyver és pálya modell, meg esetleg hang.
  • Relax99
    #22321
    DIII-at szerették a pilóták, nagy hibája az volt, hogy rossz volt az alsó szárny felépítése, nagy sebességnél beremegett néha le is szakadt. Ez a probléma a DV-nél is megvolt és mivel nagyobb sebességet volt képes elérni sokszor le is szakadt az alsó szárny, később a DVa-nál orvosolták ezt, átdolgozták az alsószárnyat, kapott még egy rövid merevítőt a szárny szélénél és belül a fa szerkezetben is.
  • Papa01 #22320
    Voss haláláról készült ez a vidi:


    Végül is az anyagháború mindent eldöntött.
  • feca1229
    #22319
    Ja még annyit, hogy Werner Vosst sem egy az egy ellen lőtték le, ő ugye DR1-el volt az elenség meg SE Va-al ami ugy fejletteb volt, ha jól tudom talán 6 ellenség jutott Vosra és azt mondták az angolok, hogy nehéz küzdelem volt nekik...
  • feca1229
    #22318
    Utóbbi időben én is egyre többet repülök az Alba DIII-al és szerintem is egy nagyon jó repülő, nekem jobban bejön mint a D V ! Igaz a field modot használom a francia célzótávcsővel és azzal pontossabban tudok célozni mint az orrán azzal pöcökkel! Nem tudom, hogy jobb lenne mint a D V-öt, de nekem jobban bejön a DIII-as! a könyvekben amit olvastam ott azt írják a pilóták a visszaemlékezéseikben, hogy nekik is jobban bejött a D III-as, amit problémaként róttak fel neki az volt, hogy gyenge volt a felsőszárny rögzitése és ha túlhúzta az ember akkor könnyen leszakadt! Végül is a DV a DIII-as motorját használta és aerodinamikai finomitások voltak a különbségek, de szerintem helyt tudott állni a DIII-as, igaz a háború végefele lepörögték az antant gépei mind technikában mind mennyiségi fölény tekintetében, ami szerintem itt döntő tényező! A háború előre haladtával megváltoztak a taktikák is, a magányos farkasok ideje pedig lejárt és a csaptmunka vette át a helyét. Azért én úgy gondolom, hogy lehet egy rutintalan anatant pilótának akármilyen fasza gépe ha összeakadt egy tapasztal öreg rókával akkor az biztos, hogy elrontotta a napját a faszikámnak! Tehát, remélem ha rontják is a gép repülési tényezöit akkor sem fogják teljesen kiherélni.
  • Fokker
    #22317
    én is utalok, hétfőre megérkezik.
  • Papa01 #22316
    Inkább beteszem linkként.. :)

    Videó.

    Milyen szépen letette...
  • Papa01 #22314
  • brendon566
    #22313
    Valószínű, hogy lábát törik a gépednek, igen:)
  • Papa01 #22312
    Szerintem, arról van szó, hogy addig is pénzt hoz amíg csinálják. Jó ötlet. :)
    Igen az újra modellezés nem rossz ötlet, remélem az összes gépen végig mennek. De akkor sajnos szeretett Albatros DII-emnek kicsengettek.. :D
  • brendon566
    #22311
    A gépek száma idénre tényleg gyatra, de az újramodellezésekbe belehúznak szerintem.
  • brendon566
    #22310
    Zéti, ha ez mind meglesz az már felér, egy RoF 2.0val
    Megtehették volna, hogy eladják ezt a sok kieget meg gépet új játékként, de jobb lett volna? Mondjuk h mikor kijött a dolphin az már ment volna az új game-be...
    És mikor kdobják újra kiadhattál volna, 6 rugót, ha nem többért kényszerültek volna eladni.
    NEm sok olyan játékról tudok ami nem korosodik :)
  • brendon566
    #22309
    Mennyire szorulhat a hurok ha mind a 4 gépet kirakták? :))) krvára remélem, h nem kényszerülnek feladni. Most lehet én is költekezem kicsit...
  • Papa01 #22308
    Ez a Flexistowe F.2a se lesz pici gép.. :)
  • Papa01 #22307
    Igen, nem olcsó, de vedd figyelembe a következőket: :)

    - Új map. (Maga a helyszín nagyon különleges.)
    - Új víz modell Szerintem csodaszép lesz.
    - Új objektumok. A cikkben írtam micsodák.
    - És a legfontosabb nem hal meg a szim.

    Szóval, nem olcsó, ez tény, de több is mint egy sima map, sok újítást tartalmaz.
    Én valószínű meg fogom venni, pedig én is szoktam sóhajtozni az árak, és az üzletpolitika miatt. :)
  • Relax99
    #22306
    Az új térképpel csak annyi gondom van, hogy 20$(4457Ft) egy pályáért kicsit sok nem, mármint maga a játék kerül 6000Ft-ba ami 26.9$. Kicsit túlárazottnak tartom és egyre inkább kezd úgy tűnni,hogy tényleg átbillentek a ló túloldalára, arról nem is beszélve, hogy kénytelen lesz az ember megvenni, mert ha a szervereken az fut akkor felejtős a csatlakozás.(a jelenlegi pálya sincs teljesen kihasználva)
  • feca1229
    #22305
    :-)
  • Papa01 #22304
    Ez remélem, több mint megérzés! :D
  • Papa01 #22303
    Nem vagy az. :) Én is örülnék egy jó kis együléses vadásznak.
  • whiteskull
    #22302
    Ez teljesen normális emberi tulajdonság. :)))
  • Relax99
    #22301
    Ki fog az szerintem jönni még most
  • whiteskull
    #22300
    Ennyire nem fűt. :)))

    Gondolom nem egyszerű. No meg a nagyobb sebesség miatt sokkal több kraft kellene neki.
  • feca1229
    #22299
    Hát azért remélem több gépet fognak kiadni 2012-ben mint amit most mutattak! Tudom én egy telhetetlen dög vagyok de akkor is!!!
  • Papa01 #22298
    Lehet azt majd 2013-ban.. :)))
  • feca1229
    #22297
    Én azt hittem megcsinálják a Halberstadt DII-est is! Ezek szerint akkor nem. :-(
  • Papa01 #22296
    :D :D Ez kérlek szépen a "Fűt a szesz." tipikus esete. :)
    ROF: Kíváncsi vagyok, hogy a repülési modellt mennyire kéne módosítani, hogy jól modellezze a 2. vh gépeit.
  • whiteskull
    #22295
    Miért nem ezeket mutogatják az állatkertben szegény állatok helyett. :)))
  • whiteskull
    #22294
    Hát már csak az kellene! :)))

    A csatorna nekem is nagyon tetszik. :)
  • Papa01 #22293
    :D na igen.. Bár ez a Csatorna map, nekem nagyon tetszik.. és persze az új gépek is.
    Lehet, csinálnak pár új repülőgép modellt és kész is van a COD konkurense? :D
  • whiteskull
    #22292
    Egész kellemes tervek, csak pénzzel bírjuk! :)))
  • Papa01 #22291
    Tervek 2012-re.
  • Papa01 #22290
    Ez mekkora, a humor topic-ban láttam...

  • Papa01 #22289
    Aranyos! :)
  • sakkay
    #22288
    Mi ez..űr babgulyás?
  • Relax99
    #22287
    OFF: /ON
  • sakkay
    #22286

    Mennyit is kell' utalni?
  • Papa01 #22285
    Én is kérném, ha van rá lehetőség!

    Köszönöm! :)
  • Sanyo
    #22284
    El tudnád küldeni a számlaszámod? Elkavartam. A bankom éppen karbantart, holnap de max hétfőn elutalom a manit.
  • Papa01 #22283
    Oki! :)