29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #22363
    Fokker, hogy tetszenek az új játékvezérlők? (Gázkar, joy) :)
  • Fokker
    #22362
    leborulunk nagyságod előtt(leborulós szmájli). csak így tovább!
  • Papa01 #22361
    Mi köszönjük a fáradozásaidat! :)
  • kmarkdev
    #22360
    Ugyan a megoldás nem a skinpack volt, de hasonlóan bagatell dolog: nem készítettem leírást a küldetéshez 1 nyelven sem. Márpedig valami kell, így a "Kakimaki"-t elvetve megszületett az ideiglenes "Mikkamakka".
  • kmarkdev
    #22359
    Nagy siker! Papa ötlete alapján, Zsolti támogatásával hihetetlen, fantasztikus, korszakalkotó áttörést értünk el, és megtaláltuk az örök fiatalság forrását! Nos, nem, azt mégsem, ellenben működik az új küldetés.
    A mai tesztfázis után várhatóan hétvégén pofozom ki a dedikált szervert úgy, hogy mindenki számára elérhető legyen ez a csoda :)
  • Papa01 #22358
    Ez segíthet - Szerver és TeamSpeak 3 beállítások
  • #22357
    Ez jó hír köszönöm.
  • brendon566
    #22356
    ts3.pcpilot.hu

    A TS cím, gyere fel most bátran, vagyunk páran, a többik startrek eznek DDD de én röpködöm veled.
  • Szpecnyaz
    #22355
    Helló!

    Látom hogy van itt egy pár ember aki rendszeresen szokott játszani a ROF-al. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehetne csatlakozni hozzátok (itt a TS3-ra meg ilyesmire gondolok). Meg esetleg tudnátok e segíteni nekem, mivel meglehetősen amatőr vagyok még, főleg a BnZ terén.
  • brendon566
    #22354
    Ha van valami amit szeretnél akkor vedd meg, de lesz majd akció kb 2 hónap múlva (legfeljebb), s akkor be tudsz vásárolni.
  • brendon566
    #22353
    Amikor a Demo-t " korlátlan demo " - ként emlegették a hivatalos oldalon, onnanstól kezdve az már egyezett azzal amit a boltban lehet kapni. De most, hogy a hivatalos oldalon "Free to play"-nek nyilvánították, mostmár 100% , hogy tudsz.
  • #22352
    Nincs kizárva.Szerinted külön repülőt lehet venni demóhoz vagy csak teljes játékhoz?
  • brendon566
    #22351
    Uhh az kellemes. Mondjuk lehet a RoF már csak az utolsó csepp volt, nem?
  • #22350
    Úgy igen. Múltkor amikor dobálta a hiba üzeneteket estére összeomlott az egész gép,telepíthettem újra :/
  • brendon566
    #22349
    Utaltam énis.
  • brendon566
    #22348
    Ha rontanak a D3 on akkor az összes albán, játékon belül teljesítményileg jó helyen van, majdnem egyen értékű a D5 el. A valóságban is ez lehetett.
  • brendon566
    #22347
    Még nem tapasztaltam ilyet. Ha úgy érted, hogy a RoF-ból lép ki. De még csak hallani sem hallottam hasonlóról.
  • sakkay
    #22346
    Ez a halas dolog fa*a!
  • sakkay
    #22345
    Na, remélem.
  • kmarkdev
    #22344
    Egy vízió jelent meg most előttem: hátha a skinpack telepítése megoldja az általam készített új küldetés problémáit...
    Egy próbát megér ez is :).
    Hiába, no: a tonhal elsőre, a csikóhal másodszorra, a reményhal meg utoljára.
  • kmarkdev
    #22343
    Este 8 jó lesz.
  • sakkay
    #22342
    Újraraktam a gépet, és egy darabig nem volt skin pack..állandóan fagyott.
    Felraktam, azóta nem...
    Javaslom a használatát, főleg ha gyakran fagy a ROF.
  • sakkay
    #22341
    Márkó majd légyszi' szóljál vissza ha megérkezett.
  • sakkay
    #22340
    Na!!!!!
    Utaltam én is.
  • Fokker
    #22339
    hostolni sosem fogok tudni. éppen arra elegendő a gépem, hogy alaposan visszavett grafikával tudjak játszani. de így is sokszor betelik a 2GB RAM.
  • feca1229
    #22338
    üdv mindenkinek!
    Visszatérve a multkori témánkra az Alba d III repülési karakterisztikája tényleg nagyon eltér a valóságtól? Változtattak például a multkor az N17-en, és egy táltost csináltak belüle!
  • Papa01 #22337
    Bocsánat, persze, ma este jó! :)
    20:00 neked jó?
  • whiteskull
    #22336
    Ehhez érteni kell valamihez? :))
  • kmarkdev
    #22335
    Még mindig nem jelentkezett senki a küldetések újrafordítására. Így nem lesz beröffentve a saját szerónk... Kinek küldhetem a fájlokat? Papa, esetleg? Kipróbálhatnánk, hogy ha Te hostolsz, akkor működik-e...
  • #22334
    Üdv az uraknak!
    Az mitől lehet,hogy multiban ha a reptéren vagyok,jön egy bombázó a nyakamba szórja a jóságot akkor amint külső képről látom a gépet egyből kilép a játék?Ha a levegőben vagyok akkor semmi gond csak ha eltalálnak.
  • kmarkdev
    #22333
    Én voltam tegnap, de nem volt "nágy siker". Sokáig csak a Syndicate-n nyomult a nép, ott sajnos sem a lőszermennyiséget, sem az üzemanyagot nem lehet variálni: 100% benya, 1000 db lőszer. Így elég lomha az összes gép. Plusz 2 m/s szél, nem is lehet egyenesen repülni. Aztán lettek a Hellequins-en is, ott már jobban ment. Lőttem pár Albát Nieuport-tal, de a csapattagok inkább akadályoztak, mint segítettek a kill-steal-lal. A Flying Circus egész hétvégén ROF.exe hibával lökött ki.
  • sakkay
    #22332
    Ha már itt tartunk nekem előbb volt az Il2..
    Egyenlőre még tényleg az, de az azért beba*na ha csak Moszkvához jönne ki.
  • brendon566
    #22331
    Ne kurvulj el, holnap leszek este!
    Mihaszna az a Clod... meg nem arról volt szó, hogy csak a Moszkvás cuccban jön majd a patch?
  • sakkay
    #22330
    Fent vannak a legújabb skin packok?? Próbáld ki hátha...de komolyan.
  • sakkay
    #22329
    Remélem így lesz.
  • Fokker
    #22328
    néha igen. általában akkor lesz tele a tököm vele, amikor kidob "rof.exe leállt" hibával. persze szinte mindig légiharc közben. ez a jelenség egy bizonyos patch óta van, azelőtt egyáltalán nem volt. kivéve az első pár verziót, de akkor még instabilabb volt. nem a RoF az életem. a gyakorlatból is kiestem, állandóan leszednek. remélem sikerül majd beröffenteni a szerverünket, akkor biztos hogy sűrűbben megyek fel.
  • sakkay
    #22327
    Amúgy be kell , hogy valljam, egyre jobban jön elő a látens 2 vh. rep. mániám. Sokszor repülök 10-20 percet a clod-val értelem nélkül..jaj jaj..nemtom mi lesz ha kijön a patch.
    Remélem a ROF újdonságok hamar megjönnek.
  • sakkay
    #22326
    Amúgy néha játszik valaki? Ahányszor fellépek soha nincsen senki.
  • whiteskull
    #22325
    Most megy a Film+-on az "Azok a csodálatos férfiak" :))))
  • sakkay
    #22324
    Remélem a motor még elbír egy komoly objekt és gépjármű grafikai javítást, mert abba már nagyon elmaradott a ROF.