29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Sanyo
    #22282
    Semmi gond, már úgyis foglalt az egész hétvégém.
  • Solt
    #22281
    Nem olcsó, de hajrá... látva a clod szarakodását, pár év és elérkeznek a II.VH-hoz... hmmm... :))

    ( Utalás: privátban kérnék adatokat, mert a múltkori nincs meg... igaz nem használom a szervert, de egyszer csak fogom! :) )
  • Papa01 #22280
    Wow, nagyszerű hírek! :) Én sajnos nem rég jöttem haza és most láttam mega hírt is.:)
    Elég kemény hetem volt remélem, nem haragszol amiért nem jelentkeztem a migrálás kapcsán, de sajnos most eléggé el vagyok havazva... :(
  • Sanyo
    #22279
    RoF tervek 2012-re, Airco D.H.4, Flexistowe F.2a és Hansa-Brandenburg W.12.
  • whiteskull
    #22278
    Hát az X-szárnyú még beleférhet, de 3000-ért már nem veszek én se. :)))

    Az Ég urai az természetesen folytatódik. Igen a 262-es lesz a következő. El is kell ugranom érte valamikor. :))
  • Gundark 1 1
    #22277
    Bevallom megvettem. 490et megért, még egy rajzolt falcon poszter is van benne. De az X szárnyúért már nem adom meg az 1490et a többiekért pedig a 2990 et pláne nem.

    De az ég urait továbbra is szeretném venni. Sok szép repülllő van benne. Van ami mesterien sikerült (pl a Spitfire Hurricane nagyon komoly) van ami kicsit gagyibb, de elfogadható. És sok első világháborús vas is van :) Most a legutóbb a Szu27 jelent meg, de azt hiszem tegnaptól a 262-es messzer is van már
  • whiteskull
    #22276
    Úgy érzem indult egy újabb újságos akció itthon. :)))

  • whiteskull
    #22275
    Ez még tényleg olyan mint egy igazi madár. :))))
  • brendon566
    #22274
    Wow O.o
  • Papa01 #22273
    Ez tényleg csodaszép!!
  • brendon566
    #22272
    Azt hiszem senki nem repült annyit rajta,hogy e miatt tartsuk életben:). Ha a következő 3 hónap végére megoldódnak a technikai problémák, lesz ÚJRA legalább egy olyan kuldink ami olyat kínál amit másé nem. S ebből kifolyólag még lesznek is rajta paran. Mégha csak az uccso nap estejere jönnek be a dolgok, már tök boldog leszek. Úgyis, hogy egyenlőre úgy fest csak hétvégén leszek esténként, már ha...
    Nem meggyőzni akarlak vagy ilyenek:) ezen kívül nincs tetemes kiadasom:)
    Utalok enis hetvegeig..

  • whiteskull
    #22271
    Gyönyörű alakja van. :)))
  • Relax99
    #22270
    taube
  • Relax99
    #22269
    ezt kéne beletenni rofba:
  • sakkay
    #22268
    Nem működik jól a freetrackem sem. Nem vörös fekete a kép, hanem csak kb1/10 arányban alul,a többi olyan mintha a kamerán keresztül menne...nem értem miért, habár már nem emlékszem mit csináltam a belövésekor régen.
    Péntekig eldöntöm az utalást(ha úgy jó még nektek)mert tulajdonképpen1* repültem a magyar oldalon 3 hónap alatt. Bár veletek sem akarok kicseszni, őszintém megvallom. Úgyhogy egy kicsit még gondol...
  • Papa01 #22267
    Szia Márkó,
    Bocsika, most jöttem csak haza reggel óta, hulla vagyok.. A héten viszont utalok! :)

    @ Peti, Zéti: Köszi szépen az invitálást, 7végén megnézem! :)
  • sakkay
    #22266
    Oté.
  • Solt
    #22265
    Azért nézzél be a tűzróka topikba, hátha...
  • sakkay
    #22264
    Bakker.
  • Solt
    #22263
    Az szerintem bukó... nem a profilt kellett volna menteni, hanem a könyvjelzőket fájlba menteni, majd visszatölteni... :S
  • sakkay
    #22262
  • sakkay
    #22261
    Srácok. Úgy néz ki ,hogy az ÖSSZES!!!könyvjelzőmet elbasztam a mozillába.
    Azt hittem ,hogy a profil könyvtárt elég elmenteni. Nem elég..vagy?!
    Segítsetek ha van valami lehetőség még.
  • Sanyo
    #22260
    2-3 napon belül elutalom.

    A gond az volt, hogy elmászott az IP cím és egy csomó beállítás is. Úgy nézett ki, mintha egy korábbi mentésből helyreállított valami lenne. Sehol nem volt a "Hungarian Rise of Flight Community" szöveg, csak pcpilot.hu a konfig fájlokban. Azt pedig még a legelején átírtam.

    Ugyanezért az UDP/TCP portok sem voltak jók, azt a beállítást még itthonról használtam. Átbogarásztam mindent és kikapcsoltam a tűzfalat is.

    Ha már megvan a rendes bevetés, akkor hozzáadom a kivételekhez a windows tűzfalban és bekapcsolom.

    Sajnálom, hogy ilyen sokáig tartott megtalálni a hibát, de nagyon-nagyon elfoglalt vagyok.
  • kmarkdev
    #22259
    Ja, és köszi Sanyo-nak a ráfordított időért. Mi volt a probléma?
  • kmarkdev
    #22258
    Na, szuper! Ha továbbra is úgy gondoljátok, hogy kell a szerver, akkor utaljatok. A 3 havi díj bruttó 19.050 Ft. Elvileg a nettó nem változott, csak az áfa lett 27%.
    Az eddig támogatók:
    1. Kmarkdev igen
    2. Papa igen
    3. Whiteskull igen
    4. Brendon566 igen
    5. Sanyo igen
    6. Sakkay igen
    7. Solt igen
    8. Fokker igen
    A fejenkénti összeg kb 2.380 Ft.

    Az általam készített küldetéshez a hétvégén még úgy sem lehetett csatlakozni, hogy én hostoltam. Tehát lehet, hogy valami nálam nem kerek. Talán jó megoldás lenne, ha elküldeném a fájlokat valakinek, aki újrafordítja, és talán működőképessé lehetne varázsolni a küldetést. Ma este ráérek, akit segíteni tud, jöjjön TS-re fél 8 körül.
  • whiteskull
    #22257
    Szólj, ha utaljak! :)))
  • Relax99
    #22256
    Jó ez a star trek online, csak 9 órát játszottunk vele egyhuzamba :D, Papa te nem szeretnél csatlakozni valamikor?
  • Sanyo
    #22255
    A régi küldik mennek, de a MisRot valamiért be sem töltődik. Melyiket tegyem be, ha mégis tovább élne a szerver?
  • Sanyo
    #22254
    Basszus, végre lehet csatlakozni a szerverre.
  • Papa01 #22253
    Hírként a riseofflight.hu-n.
  • Papa01 #22252
  • Papa01 #22251
    CL.II képek!!
  • 2Pete
    #22250
    Bocs,elmentem hólapát-aerobikra.


  • Papa01 #22249
    És most milyen hajóval repülsz? :)
  • 2Pete
    #22248
    Nem, az mind játékos.
  • Papa01 #22247
    Nincs mit! :)

    @Peti : Szuper képek, köszi szépen! :) A Te flottád? :)
  • sakkay
    #22246
    Köszi.
  • Papa01 #22245
    :)) Tied már a galaxis?
    @ Sakkay: Nem, de ennek az az oka hogy a ROF-ot sem nagyon tudom mostanság elindítani. :(
    Most is meló.. (gép melletti.)
  • sakkay
    #22244
    Papa te szoktál repülni a hellequins-on?
    Egész jó.
  • 2Pete
    #22243
    Igen,de én a mély űrben...