29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #22523
    Lehet hogy más-más adatokat adatott meg Petko...
  • Papa01 #22522
    Semmi gond! :)

    Leírnád lépésről lépésre hogyan próbálsz belépni?
  • whiteskull
    #22521
    Magyarul, amikor elindul a játék, akkor kell megadni.
  • whiteskull
    #22520
    Szerintem csak annyit kell tenned, hogy bejelentkezel a játékba a hivatalos fórumra való azonosító-jelszó párossal, és élvezed a játékot. :)))

    A Gift arra való, ha valakitől ajándékba kaptad volna. Azt hiszem.
  • perko
    #22519
    Köszi.
    Bocs, de kicsit ideges vagyok már, ennyit már régen kinlódtam.
    Regisztráltam a hivatalos fórumon a Profile /License megnyitása után megjelent a "your license key" ami megegyezik az e-mailben kapottal.
    Alatta van egy "Gift code" ablak. Ide mit írjak, mert ha bemásolom a licence kodot ezt írja ki pirossal:

    "Sorry, but this Gift Activation Code appears to be invalid. Please, double check the email with the Gift Activation Code in your personal inbox or ask the sender of the Gift Activation Code for the proper code. Or perhaps you simply entered the wrong code by mistake, please try again.
    If you have any questions about the Gift Activation process, please contact the ROF Support Team at:[email protected]"
    Létezik az, hogy roszz licenc kulcsot kaptam?
  • otiq
    #22518
    Ehhez az e-mailhez már kapcsoltak licence kulcsot. Lépj be a játékba ezzel az e-mail címmel me jelszóval amit annó megadtál.
  • Papa01 #22517
    A regisztráció során mire érdemes odafigyelni? - GYIK :)
  • perko
    #22516
    Na most segítsetek.
    Letöltöttem, kicsomagoltam telepítettem a programot de nem tudom aktiválni.
    Amikor megadom az e-mail címem, jelszavam és az e-mailben kapott licenc kulcsot és ráattintok az aktiváló gombra eztaz üzenetet kapom:

    "this e-mail already has linked licens key. you may use it to enter the game"
    Mit ronthattam el?
  • perko
    #22515
    Jól jött ez a 10 dodós akció, sajnos ma le is jár. Ha tovább tartana biztos javulna az arány.
  • Solt
    #22514
    Lesz min röhögni... pár dugóra készülj fel lelkileg! :D
  • Gundark 1 1
    #22513
    Igyekszem. Még nem mentem forgómotorossal :) Szerintem magasan kezdek egy kört hogy mit játszik velem a kis bohóc :) Még csak most installálódik az ICE.
  • Solt
    #22512
    Kösd fel a gatyót... :D
  • Gundark 1 1
    #22511
    Jepp :) Nekem is most jön le. Mindjárt teszem is fel. :) Muszáj még most a suli előtt kipróbálnom a dr1et :)
  • brendon566
    #22510
    Gyarapszunk:)
  • Papa01 #22509
    Pontosan, de majd akkor én is javítok ezen a bejegyzésen. :)
  • perko
    #22508
    Köszi,ezt olvastam, de úgy látszik nem értelmeztem helyesen.
    Ezek szerint, ha futtatom a rof_updater.exe-t települ az aktuális patch, amiben benne van minden korábbi javítás.
    No, majd a gyakorlatban kiderül.
  • Papa01 #22507
    Szia! :)

    Üdv a klubban! Szerintem nem fogsz csalódni! :)

    Pedig benne van a GYIK-ben! :)
  • perko
    #22506
    Üdv!

    A FlighSim pilot Shop jóvoltából beszereztem egy akciós Rise of Flight: Iron Cross Edition-t.(most töltöm le)
    Régóta kacérkodom vele, most ez kihagyhatatlan alkalom volt.Főleg FSX-et használok, de minden érdekel ami repüléssel kapcsolatos.
    Remélem nem csalódom, régi olvasója vagyok a topiknak, látom, hogy sokan szeretitek.
    Most egyenlőre annyit kérdeznék, hogy elegendő-e az utolsó 1.023-as javítást feltenni, vagy sorba mindegyiket telepíteni kell? Kerestem a GYIK-ben de erre nem találtam választ

  • cifcuk
    #22505
    Nagyon szépen köszönöm a segítségeket. Így már tudom rendesen élvezni a repkedést.
    Így már ki mertem kapcsolni az automata radiátort és keveréket. Meg is lett az eredménye:
    5. tréning küldi amikor ki kell lőni két autót, meg lebombázni három tankot. Ez nekem úgy jött össze (végülis nem sikerült), hogy erőteljesen repülök rá az autókra meg lövöm őket, mikor egyszercsak leáll a motor. Hirtelen azt sem tudtam mihez nyúljak, úgyhogy leraktam a gépet a mezőre de a farka pont az úton maradt. Az autók meg pont ott jöttek, és szépen le is törték a gép farkát vagy a szárnyát már nem emlékszem.

    Nagyon élveztem.

    Ha esetleg betudom üzemelni, hogy lássam a szervereket holnap este benéznék a szerveretekre.
  • kmarkdev
    #22504
    Jön valaki ma repülni?
  • kmarkdev
    #22503
    Nem is lehet rá bejelentkezni még távoli asztallal sem. Remélem, a kraftosabb processzor épül éppen bele...
  • Papa01 #22502
    Oki. :) A GYIK-et majd pontosítom! :)
  • kmarkdev
    #22501
    Csige! a célkereszthez a hátsó tüske is hozzá tartozik! Az üléspozíciót úgy kell beállítani, hogy a tüske a célkereszt középső kis körének a közepében legyen. Csak így lesz pontos a célzás.
  • Relax99
    #22500
    igazándiból mindegy. a beállításokban a pilot head control vagy valami ilyesmi menüben van
  • Papa01 #22499
    Köszi a hivatkozást.. :)

    Inkább üléspozíciót állít, nem? :)
  • Relax99
    #22498
    F10-el meg el tudod menteni
  • Relax99
    #22497
    Fejed mozgatása a fülkében:
    Előre:[INSERT] Hátra:[HOME] (a görgő a zoomot irányítja de ez a fej pozícióját)
    Balra:[DELETE] Jobbra:[END]
    Fel:[PAGE UP] Le:[PAGE DOWN]

    Rofhu
  • cifcuk
    #22496
    Jó mind1 elrontottam, mindkettőhöz ugyanazt a képet raktam be, a lényeg hogy teljesen előrezoomolva teljesen közel van az ablak az orrom kb érinti az üveget, a célkereszt ugyanúgy csak félig látszik.
  • cifcuk
    #22495
    A nézet gondom sem oldódott meg.

    Teljesen hátra zoomolva ezt látom:


    Teljesen előre ezt:


    Jól látható, hogy nem is látszik a célkereszt teljes egészében, így még az oktató kampányban sem nagyon tudok érvényesülni. Kb 4-5 átrepülés után tudtam kilőni a légballont.

    Szerintetek mit csináljak?
  • cifcuk
    #22494
    igen, és minden más játék müxik online.
  • sakkay
    #22493
    Online-t választottál a bejelentkezéskor???
  • cifcuk
    #22492
    Én soha nem láttam, de eddig nem érdekelt a dolog, gondoltam majd megkérdezem ha már online is szeretném tolni. Most jött el az ideje.
  • brendon566
    #22491
    Nálam megvannak.
  • cifcuk
    #22490
    Én nem látok 1db szervert sem a listában. Ez hogy lehet?
  • brendon566
    #22489
  • whiteskull
    #22488
    Semmi probléma. :)) Én köszönöm a sok ajándék lövedéket. :DDDD
  • Papa01 #22487
    NP! :-)
  • brendon566
    #22486
    bocsi h nem köszöntem el,de nem voltam:) Köszi jó volt nagyon!
  • feca1229
    #22485
    Bocsika... )
  • Papa01 #22484
    Én a www.fspilotshop.com akciójára gondoltam..