29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • feca1229
    #22483
    Ha azt írták hogy hamarosan véget ér az akció, az azt jelenti hogy jó pár hétig lesz még, hiszen náluk a hamarosan=hosszú hetekig! DDD
    Tehát: keine panik!
  • Papa01 #22482
    Nincs mit! :-) De nehogy náluk is csak 20-ig tartson az akció... Hem találtam erről infót....
  • Gundark 1 1
    #22481
    Enyim enyim enyim :) Hétfőn már veszem is :) Köszönöm!
  • sakkay
    #22480
    Találkoztatok már ilyennel?-
    Bakker valamit nagyon elk*rtam !! Nagy alap fehéren van az sg, még a you tube is videók nélküli és össze vissza áll. Az alap mozilla megnyitáskor minden ok, csak ha továbbmegyek máshová. És nem játszik le semmit, még a reklámok sem mennek oldalt.
  • Relax99
    #22479
    @ Peti: Bocs,de megint leállt a gép, elegem lett ész szétkaptam a tápot...
  • brendon566
    #22478
    A szeró okkal nemmegy, vagy magától állt le?
  • Papa01 #22477
    Meglátjuk, meglátjuk.. :)
  • brendon566
    #22476
    hétfő, péntek délelőtt vagyok mostanság. Nem lenne rossz ja :)
  • sakkay
    #22475
    Hogy leszel a jövő héten? Szétment az edzéstől a kezem(mondjuk lehet repülni sem tudok olyan finoman,de azért menni fog) úgyhogy betegszabin vagyok. Általában mikor mostanában felléptem soha nem voltak elegen a komoly lapokon, így nem nagyon repültem. Ha leszel, akkor viszont edzeni is tudunk.
  • brendon566
    #22474
    S ma?
  • brendon566
    #22473
    a kormányt kihúzva, állíts be minden nézelődésre vonatkozó dolgot a controllsban, aztán próbáld meg, de nem értem mi lehet a gond egyébként
  • Papa01 #22472
    Jelentem, a 4 tányér toros káposzta volt a bűnös! :)
  • cifcuk
    #22471
    Lehet tekerni, Saitek Cyborg-X
  • cifcuk
    #22470
    Hát amikor beállítom érzékeli, kiírja joy2 mittudomén milyen gomb, de a játékban semmit nem csinál.
  • brendon566
    #22469
    joy márkát tudsz mondani? lehet tekerni?
  • brendon566
    #22468
    zavarhatják egymást, a kormányt húzd ki próbáld meg úgy. ha van a joy-on hat, akkor azon mennie kell. Állítsd be újra az egészet ha mégsem. Mellesleg mit jelent pontosan, hogy a joy-on nem megy? nem is érzékeli a hat-et? vagy nem azt csinálja amit szeretnél?
  • brendon566
    #22467
    Valahogy sejtettem, hogy ilyesmi lesz:) de azért csalódtam
    Köszi hogy, leadtad a drótot, majd beszélek a fejével...
  • cifcuk
    #22466
    Nem azt szeretném használni de mást nem tudok. Kettő joy-t érzékel a játék, az egyik a G25-öm, a másik meg amit használok. Alapban a g25 nézelődő gombjaira rakta a nézelődést, gondolom az máködött, de arról levettem és megpróbáltam átrakni a joyéra, nem működik.

    Most még azon gondolkozom hogy a kormány kuplung és gázpedáljára rakom az oldal kormányt. Működhet ez?
  • whiteskull
    #22465
    Papa tegnap volt, de nem játszott. :DDDD
  • brendon566
    #22464
    Ez elég furi.
    Amúgy is az egeret használod nézekődésre?
  • cifcuk
    #22463
    Amíg demó volt a játék teljesen hátra tudtam vinni a nézetet a pilótafülkében, most viszont csak egy bizonyos szintig megy hátra és ahhoz, hogy lássam a műszereket forgatnom kell a fejem az egérrel, ez nem is volna nagy gond, ha betudnám állítani a joy-ra a nézelődést de hiába állítom rá nem működik csak az egér.
    Mi ilyenkor a teendő? Help plz.
  • Papa01 #22462
    Tényleg nagyon jó! :)

    Nekem ez az ami nagy kedvencem:
  • 2Pete
    #22461
    Jó ez a videó szerintem.
  • Papa01 #22460
    Oks! :)

    Akkor, ehhez mit fogsz szólni? :D - Rise of Flight Iron Cross Editon akció!
  • whiteskull
    #22459
    Jó, csak szóltam. :)))

    Ez olyan erősen reklámszagú mondat volt. :DDDD
  • Papa01 #22458
    Itten' van a link... :D
  • Papa01 #22457
    Igen, olvastam, de mivel a hivatalos oldalon is megjelent, kitettem.. :)
    De lényeget nem írtam, az fspilotshop.com oldalán is csak 9.99$ az igen jó első világháborús szimulátor.. :)
  • whiteskull
    #22456
    Egészen biztosan, mert Csige is írta 5-6 poszttal ezelőtt. :D
  • Papa01 #22455
    Lehet mégiscsak működhet a vásárlás az Amazon-ról!!
  • Relax99
    #22454
    Kilebegteted, mikor már lent van koppig hátra a botot és elvileg az valamennyit fog rajta, de ne várj tőle csodát, ha kifordul oldalra, akkor gázt ráadsz egy pillanatra és pedál az ellenkező irányba.
  • Solt
    #22453
    Ne őrjíts meg Csige... hogy lenne fék rajtuk? Vászon meg fa a 80%... :D

    Gurulj ki vele... szép lassan megáll... amikor leraktad, adj egy kis gázt, és akkor nem fordul ki...
  • cifcuk
    #22452
    Ezeken a repülőkön egyébként nincs fék? Akkor hogy állok meg leszálláskor? Egyébként még lelőnöm nem sikerült 1 darab gépet sem. :(

    (tényleg bocsi a sok posztért)
  • cifcuk
    #22451
    Bocsi a sok posztért de itt nem lehet szerkeszteni. Mégis van kódom, az Amazon.com libary-ban.

    Akit esetleg érdekel, angliában vagyok, de amcsi irányítószámot kért, meg adtam valami indianapolisit és elfogadta. Bankártyám Visa debit.
  • cifcuk
    #22450
    Most elvileg megvettem az Iron Cross edition-t amazonról 10dolcsiért. Most töltöm lefele, de kulcsot még nem kaptam hozzá.
  • cifcuk
    #22449
    Na akkor majd vigyázok. Látom szokott lenni közös repkedés, tervezem hogy csatlakozom, csak előbb kicsit megszeretném ismerni a progit, nem akarok nagyon bénázni multiban.
  • whiteskull
    #22448
    Vagy túlpörgetted a motort, vagy találatot kapott. :)

    Sajnos nem tudok.
  • cifcuk
    #22447
    Köszi, és miért jön az arcomba olaj? azért lehetne valami olyan, hogy letörlöm a kezemmel mondjuk, ha nem is teljesen tisztára de valamit segítene.

    Egyelőre a joyomat próbálom beállítani csak néha összeakad a g25-el, de már rájöttem hogy kell kitörölni a kormányt az irányításból.
    Nincs esetleg valahol fellelhető Saitek Cyborg-X profile?
  • whiteskull
    #22446
    Szia! :))
    Sok sikert a játékhoz! :)))

    Az olaj. Úgy lehet eltüntetni, hogy leszállsz, és újraindulsz. :)))
  • cifcuk
    #22445
    Sziasztok,
    Ma játszottam először a játék demójával, nagyon tetszik, igaz még elég béna vagyok.
    Van egy kérdésem:
    Egyszer csak repülés közben valami olaj vagy hányás ment az arcomba és alig láttam valamit. Ez most hányás mert sokat pörögtem a géppel vagy valami olaj? Hogy lehet letörölni?

    Előre is köszi a helpet.
  • feca1229
    #22444
    igyekszik az ember! :)))